Announcement

Collapse
No announcement yet.

GoldenEye 007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • GoldenEye 007

    Το GoldenEye ν64, απο τα καλύτερα fps αν όχι το καλύτερο(για την εποχή του τουλάχιστον) με πολύ ωραίο gameplay έρχεται στο WII!!!!!!!!

    Δυστηχώς με τον Daniel Craig.
    Επίσης μαζί με το παιχνίδι θα δίνεται για 20 ευρώ παρπάνω το χρυσο classic controller pro, το οποίο θα κοστίζει 50 ευρώ μόνο του.
    Αλλα νομίζω ότι το Wii Remote νικαει τα pads στα fps!



    Το παιχνίδι δεν θα έχει και πολύ καλά γραφικά.. Αλλά ξέρουμε ότι τα γραφικά δεν κάνουν τα παινχίδια...σωστά;
    Επίσης θα έχει online multiplayer με διαφορετικά "modes" σαν το call of duty.


    Θα έβαζα εικόνες, αλλά όπως είπα τα γραφικά δεν είναι ωραία οπότε μια χαρα είναι το trailer.

  • #2
    Τα γραφικά είναι ΑΘΛΙΑ. Επίσης δεν "έρχεται" το goldeneye 64 στο wii , μιας και το game έχει ΤΕΛΕΙΩΣ διαφορετικό gameplay...είναι περισσότερο reboot παρά remake καθώς ακολουθεί πιο stealth λογική (η οποία μου φαίνεται ενδιαφέρουσα προς το παρόν)...



    (Βάλτε το από το 3:20 και έπειτα)

    Τέλος, δεν είναι μόνο ο Craig η διαφορά, μιας και ΚΑΝΕΝΑΣ από τους παλιούς ηθοποιούς δεν έχει ψηφιοποιηθεί, φαντάζομαι λόγω licencing (to kill )
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • #3
      Δεν πειράζει....

      Αλλά γιατί; Δεν μπορούν; Αφού μπορούν να φτιαχτούν games με καλα γραφικά τι τους εμποδίζει;

      BTW όταν το πρωτοείδα νόμιζα ότι είναι n64 port..

      Comment


      • #4
        Originally posted by Linkmastersword

        Αλλά γιατί; Δεν μπορούν; Αφού μπορούν να φτιαχτούν games με καλα γραφικά τι τους εμποδίζει;
        Δε λες "θέλω το παιχνίδι μου να έχει καλά γραφικά", και γίνεται αυτόματα... Θέλει δουλειά, και κάποια studios failάρουν...
        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • #5
          Eγω παλι δεν μπορω να καταλαβω τον απιστευτο ντορο που εχει γινει με αυτο το ονομα-franchise wannabe και ασχολουνται ολοι. Δηλαδη οκ, το GEye για το Ν64 ηταν σουπερ, ντουπερ, wow-trouper. Για το Wii ΠΟΙΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ να γινει Reboot; Γιατι δλδ να μην ειναι Quantum of Solace ή δε ξερω κι εγω πως αλλιως;

          Φυσικα ο λογος ειναι ενας: αρμεγμα της φημης και της "θρυλικης" υποστασης του ονοματος GEye απο το Ν64 προς το wii. Λες και το Wii χρειαζεται αυτα ακριβως τα παιχνιδια.....
          :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

          Comment


          • #6
            Ακριβώς.
            Επειδή ο Craig suckάρει.

            Comment


            • #7
              Originally posted by Dj Solid
              Φυσικα ο λογος ειναι ενας: αρμεγμα της φημης και της "θρυλικης" υποστασης του ονοματος GEye απο το Ν64 προς το wii. Λες και το Wii χρειαζεται αυτα ακριβως τα παιχνιδια.....
              Και το αστειο ειναι οτι δε βλεπω να σημειωνει ιδιαιτερα εμπορικη επιτυχια.
              Do a barrel roll!

              Comment


              • #8
                -Πας για ψάρεμα;
                -Όχι πάω για ψάρεμα.
                Originally posted by Raf
                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                Comment


                • #9
                  Originally posted by Ramparter View Post
                  Και το αστειο ειναι οτι δε βλεπω να σημειωνει ιδιαιτερα εμπορικη επιτυχια.
                  Εγω το βλεπω να πατωνει φιλαρακι. Δλδ δε ξερω, ποσο καλο μπορει να ειναι ενα shooter στο Wii με το ονομα GoldenEye; Και δεν ειναι εποχες Ν64 πλεον, που ηταν και λιγο revelation το παιχνιδι τοτε. Τωρα ειναι πολυ διαφορετικα τα πραγματα.


                  Νικολα, επιασες τιποτα στο ψαρεμα; χαχαχαχχα
                  :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by Dj Solid View Post
                    Εγω το βλεπω να πατωνει φιλαρακι. Δλδ δε ξερω, ποσο καλο μπορει να ειναι ενα shooter στο Wii με το ονομα GoldenEye; Και δεν ειναι εποχες Ν64 πλεον, που ηταν και λιγο revelation το παιχνιδι τοτε. Τωρα ειναι πολυ διαφορετικα τα πραγματα.


                    Νικολα, επιασες τιποτα στο ψαρεμα; χαχαχαχχα
                    Αναφερόταν στη στιχομυθία 5-6
                    Originally posted by Raf
                    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                    Comment


                    • #11
                      Αν κάποιος έχει ήδη classic controller pro και πάρει και αυτο είναι μάπας....

                      Δεν γίνετε fps με pad...

                      Comment


                      • #12
                        Οποιοςδηποτε σοβαρος φαν του goldeneye περιμενει προκοπη απτην activision, τον daniel craig και το κλοκαρισμενο gamecube της nintendo ειναι απλα ονειροπαρμενος/αφελης/προβατο δεν υπαρχει αμφιβολια γι αυτο.


                        God bless source engine












                        Originally posted by Linkmastersword View Post
                        Αν κάποιος έχει ήδη classic controller pro και πάρει και αυτο είναι μάπας....

                        Δεν γίνεται fps με pad...
                        Πολυ βιαστικα συμπερασματα βγαζεις, εγω θα το επαιρνα ετσι για συλλογη, κουκλι φαινεται, και υπαρχουν fps που για τον Α ή Β λογο το wiimote συμπεριφερεται χειροτερα αποτι το 360 controller, Πχ medal of honor vanguard ή red steel 1, δεν σου δινουν ολα τα παιχνιδια την απαραιτητη πληθωρα επιλογων και ρυθμισεων που σου δινει το conduit ή το medal of honor heroes, για παραδειγμα τα metroid ΔΕΝ λειτουργουνε σωστα αμα εχεις την sensor bar κατω απτην τηλεοραση ( πιανει καλυτερα γι αυτους που εχουν πολυ χαμηλο καναπε πχ )

                        Comment


                        • #13
                          φρεσκο βιντεο -> http://www.gametrailers.com/video/re...eye-007/703795

                          λαθος πλατφορμα διαλεξανε γαμω την τρελα μου

                          Comment


                          • #14
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • #15
                              Την DS έκδοση, την δοκίμασε κανείς?

                              Μιλάμε για αθλιότητα. Ακόμη πονάνε τα μάτια μου
                              " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                              Authenticity sir, authenticity. "

                              Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                              Comment

                              Working...
                              X