Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tomb Raider

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Αυτό είναι κάτι που συμβαίνει πολύ έντονα τελευταία.Βλέπε Μedal of Honor,Mortal Kombat,Devil May Cry,Prince of Persia και κάποια που μου διαφεύγουν αυτή τη στιγμή.Κοινώς,το βλέπουν σαν reboot,γι'αυτό και απουσία υπότιτλου ή αριθμού.Έτσι το αντιλαμβάνομαι εγώ τλχ.
    Carpe diem

    Comment


    • #17
      Έπρεπε να το πουν Tomb Raider Origins.
      Originally posted by Squall Leonhart
      I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
      Originally posted by 丹野
      Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
      Originally posted by Ryu_gr
      υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

      Comment


      • #18
        ναι το βλεπω οτι επαναλαμβανεται το φαινομενο αλλα ειναι λαθος πιστευω, τι παει να πει επειδη ειναι reboot, δημιουργητε συγχυση ετσι ασε που και απο ιστορικης πλευρας να το δεις δηλαδη σε 50 χρονια θα εχουμε 3-4 διαφορετικα tomb raider που θα μοιραζονται πχ το ιδιο ονομα, ναι οκ πολυ γκρινια για ενα name αλλα δε βαριεσαι

        Comment


        • #19
          Συνήθως επικρατεί να βάζουν οι users υπότιτλο, πχ το νεο PoP όσους ξέρω το λένε "Prince of Persia 2008" το άλλο το λέμε όλοι MK9 κλπ
          Originally posted by Raf
          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

          Comment


          • #20
            O Stalone ksekinhse thn moda me to Rocky kai to Rambo kai twra mathane oloi
            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
            Kindred, this blade and I.
            "

            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
            Greek Gaming Videos
            Greek Final Fantasy Forum

            Comment


            • #21
              Έτσι όπως τα λέει ο Νίκος είναι.

              Και το γαμάτο reboot στα Sonic με το Sonic the Hedgehog σε Xbox 360/PS3, ως Sonic the Hedgehog 2006 έχει μείνει. Ποιότητα.
              There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
              Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

              Comment


              • #22
                Originally posted by Ground_zero View Post
                O Stalone ksekinhse thn moda me to Rocky kai to Rambo kai twra mathane oloi
                rocky balboa και john rambo δεν τα ειχε ονομασει? ειναι διαφορετικα

                Comment

                Working...
                X