Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tekken Tag Tournament 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tekken Tag Tournament 2

    Pame ligo.... PAME LIGO!!!!!










    Akolouthiste to Link gia tis upoloipes eikones:



    Yposhmeiwsh:
    Epsaksa kai den vrhka sxetiko thema, ean yparxei parakalw kanet ena merge.
    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
    Kindred, this blade and I.
    "

    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
    Greek Gaming Videos
    Greek Final Fantasy Forum

  • #2
    Ίσως να μην είναι και τόσο επί του θέματος, αλλά δεν κολλάει κάπου αλλού. Το Σ/Κ που μας πέρασε έγινε μία έκθεση στο Γκάζι όπου είχε και διάφορα βιντεοπαιχνίδια, μεταξύ των οποίων και το Tekken Tag Tournament HD. Ήταν ό,τι καλύτερο για την αναμονή του Tag 2. Μπορείτε να δείτε κάποιες εικόνες εδώ αλλά από κοντά μου φάνηκε πολύ καλύτερο. Δεδομένου πως ήταν από τα πρώτα παιχνίδια του PS2, νομίζω πως το τελικό αποτέλεσμα είναι τέλειο. Το παιχνίδι θα κυκλοφορήσει την 1η Δεκεμβρίου, μαζί με την ταινία Tekken: Blood Vengeance.

    Άλλα παιχνίδια που υπήρχαν στην έκθεση ήταν το Uncharted 3: Η εξαπάτηση του Drake (σε co-op), ένα παιχνίδι με ιππότες για move, Gran Turismo 5 με καμπίνα, και νομίζω το πιο πρόσφατο Infamous ή Resistance.

    PK World - Τα πάντα για Disney comics!

    Comment


    • #3
      Στο gametrailers έχει review του Tekken Hybrid (Tekken Tag Tournament HD,Tekken Tag Tournament 2 Prologue,Tekken Blood Vengeance).13 Ιανουαρίου βγαίνει.

      edit:To zavvi το έχει ότι κυκλοφορεί 13 Ιανουαρίου,τα Amazon & Game 25 Νοεμβρίου,το play το έχει ήδη σε στοκ και η επίσημη ημερομηνία κυκλοφορίας φαίνεται να είναι η 22/11.
      What the...?
      Carpe diem

      Comment

      Working...
      X