Announcement

Collapse
No announcement yet.

Darksiders II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Darksiders II



    Darksiders II Reveal Trailer


    Combat Interview + Gameplay


    Το πρωτο οσοι το επαιξαν το χαρακτηριζαν σαν κατι μεταξυ Zelda και God of War και απεσπασε πολυ καλες κριτικες απο τον τυπο αλλα και τους gamers.

    Εγω προσωπικα δεν εχω παιξει ακομα το πρωτο αλλα μολις τελειωσω το Dragon age origins θα παιχτει asap .

  • #2
    Ωραίος ο solid. Το πρώτο Darksiders δεν θα δίσταζα να πω ότι είναι ένα από τα πιο απολαυστικά και ευχάριστα games που έπαιξα στο Ps3. Είχε κάποια θεματάκια που εγώ θα ήθελα περισσότερο παρά οτιδήποτε άλλο - μεγαλύτερα περιθώρια εξερεύνησης, ένα τελευταίο dungeon πριν τον τελικό.

    Σιγουράκι για μένα.
    sigpic

    Comment


    • #3
      Και εγώ απόλαυσα αρκετά το πρώτο, και πήρα και το 1000 στο XBOX 360.

      Αυτός ο χαραχτήρας, έτσι όπως τον είδα στο trailer, μου κάνει περισσότερο από τον War. Θα δείξει.

      sOLiD_SNAKE τα videos που έβαλες δεν είναι available πλέον.

      Comment


      • #4
        Το πρώτο το γούσταρα και εγώ πάρα πολύ.

        Με το 2ο με έχει ξενερώσει λίγο το γεγονός ότι το πάνε για ένα χαρακτήρα πάλι, τουλάχιστον από ότι φαίνεται. Με το τέλος του πρώτου θα ήθελα να βρίσκανε μία φόρμουλα να παίζεις και με τους 4 χαρακτήρες στο sequel, για κάποιο περίεργο λόγο μου ήρθαν αναμνήσεις από Lost Vikings και μόνο στην ιδέα. Αλλά προφανώς αφού είναι 4 οι χαρακτήρες, μάλλον όσο πουλάει το πλάνο θα είναι για 4 παιχνίδια.

        Comment


        • #5
          Και εγώ κάπως έτσι το φανταζόμουν. Όμως από την άλλη, θα ήταν κάπως κρίμα/άδικο να μην έδιναν την ευκαιρία και στους άλλους χαραχτήρες να έχουν ολοδικό τους πρωταγωνιστικό ρολο.

          Βασικά, αφήνει να νοηθεί ότι όχι 4, αλλα πιθανόν και 5 sequels θα υπάρξουν. Ένα για τον καθένα, και ένα με όλους μαζί. Με τις βάσης που έχτισαν μέχρι τώρα, είναι εφικτό. Όμως είναι πολύ γρήγορα ακόμα και για τέτοιες υποθέσεις.

          Comment


          • #6
            Aion thnx, δεν το είχα πάρει χαμπάρι . Τα αντικατέστησα τώρα.

            Αυτόν τον καιρό παίζω το πρώτο στο ps3 , και μπορώ να πω ότι είναι διαμαντάκι όπως άκουγα από όλους . Καλό είναι να του ρίξουν και άλλοι μια ματιά .Βρίσκεται και εύκολα σε καλή τιμή (και εχει βγει και σε pc ;) .

            Comment

            Working...
            X