Announcement

Collapse
No announcement yet.

Resident Evil: Operation Raccoon City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Εγώ λέω ξαναφέρτε πίσω τους γρίφους, μειώστε του εχθρούς και απλά αλλάξτε τις fixed cameras σε third person view και έτοιμο το νέο resi.

    Comment


    • #17
      to co-op den me enoxli an teriazi se ena game.afto pou me enoxli ine to pos vazoun multyplayer sxedon pantou ke sinithos otan ena pexnidi exi multyplaer tote to single player pernai se defteri mira.pragmatika iparxoun tosa pexnidia pou teriazi to multyplayer pios o logos na kanoun etsi ke to resident evil ?an thelete multy pexte halo i call of duty

      Comment


      • #18
        Originally posted by Enpsty View Post
        Εγώ λέω ξαναφέρτε πίσω τους γρίφους, μειώστε του εχθρούς και απλά αλλάξτε τις fixed cameras σε third person view και έτοιμο το νέο resi.
        Ακομη καλυτερα, 1st person για μενα. Η απολυτη προοπτικη για ατμοσφαιρα και χεσιμο.
        Do a barrel roll!

        Comment


        • #19
          Το παιζω εδω και καποιες ωρες, πραγματικα δεν ξερω τι καπνιζαν οτο IGΝ οταν του εβαζαν 4/10 οκ εχει προβληματα το hit detection αλλα ολα τα αλλα ειναι μια χαρα και η ιστορια πολυ ωραια.. Αναλυτικα οταν το τερματισω..

          Comment


          • #20
            'Εχει και single player?
            Nintendo I.D.: paixtis
            3ds friend code: 2664-2347-7128

            Comment


            • #21
              Τελικά έχει και ιστορία? Και 'γω που νόμιζα ότι ήταν σαν το Left 4 Dead, πέρνεις απλά το όπλο και σφάζεις τα zombie.

              Comment


              • #22
                Εχει αλλα μη φανταστεις τιποτα τρομερο, το τελειωσα σε 6:30 ωρες αλλα το πηγα και σχετικα γρηγορα.. Εγω θα του εβαζα ενα 7/10 επειδη τα εκαναν θαλλασα με το hit detection, ειδικα οταν αντιμετωπιζεις πολλους εχθρους το παιχνιδι φαινετε οτι υποφερει αρκετα. Το auto cover δε με χαλασε καθολου ουτε ο χειρισμος σε στυλ gears.

                Κατα τα αλλα θα δειτε γνωριμους χαρακτηρες, καποιες ενδιαφερουσες στιγμες και γενικα μου αρεσε που πηρα εκδικηση για τα παιδικα μου χρονια απο τα zombies στο Αστυνομικο τμημα.. Αν δεν ειστε κολλημενοι με τo "Το RE πρεπει να ειναι survival horror.." νοικιαστε το και μπορει να περασετε καλα στο λιγο που διαρκει.

                Υπερβολικο οσο δεν παει το 4/10, 6/10 ακομα και αν δεν εισαι καθολου fan ειναι πολυ πιο κοντα στην πραγματικοτητα.. Εγω προσωπικα το διασκεδασα και σιγουρα θα παιξω και αλλο online μιας και το τερματισα σε single για αρχη..

                Σειρα τωρα εχει το Downpour, εχω παρει ολα τα "Σκουπιδια" με τη σειρα και για καποιο περιεργο λογο μου αρεσουν..

                 
                Και μονο για να σκοτωσεις τον Leon αξιζει το παιχνιδι..

                Comment


                • #23
                  Fail!!!
                  Για το σπόιλερ σου λέω.Φλώρε.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by i Have no Equal View Post
                    Κατα τα αλλα θα δειτε γνωριμους χαρακτηρες, καποιες ενδιαφερουσες στιγμες και γενικα μου αρεσε που πηρα εκδικηση για τα παιδικα μου χρονια απο τα zombies στο Αστυνομικο τμημα.. Αν δεν ειστε κολλημενοι με τo "Το RE πρεπει να ειναι survival horror.."
                    Με λίγα λόγια, πρέπει οπωσδήποτε να το παίξω. xD

                    Originally posted by i Have no Equal View Post
                    Υπερβολικο οσο δεν παει το 4/10, 6/10 ακομα και αν δεν εισαι καθολου fan ειναι πολυ πιο κοντα στην πραγματικοτητα..
                    Κλασικά πράματα, είναι αυτοί που ακόμα περιμένουν
                    "Το RE πρεπει να ειναι survival horror.."
                    Originally posted by i Have no Equal View Post
                     
                    Και μονο για να σκοτωσεις τον Leon αξιζει το παιχνιδι..
                     
                    Τέλος! Θα το παίξω μόνο και μόνο για να τον σκοτώσω τον αλήτη!

                    Comment


                    • #25
                      Οποιος το δοκιμασει παντως να το παιξει αργα σε "tactical" στυλ, αν βγεις "All my guns Blazing" η θα χασεις αμεσως η θα πεσει το frame rate και το hit detection Θα ειναι ανυπαρκτο. Το παιχνιδι ειναι πολυ καλυτερο οταν εχει λιγους εχθρους στην οθονη, οταν γινεται χαμος φαινονται τα πολλα bugs.

                      Γενικα νομιζω rent η παρτε το οταν παει 20ε.. Εμενα μου αρεσε και θα κατεβασω και τις extra spec ops Missions μαλλον.

                      Και αλλο ενα tip:
                       
                      Μην παρετε για κανενα λογο το lighting hawk suckarei απειρα, samurai edge Και Mob special is the way to go.. ;)

                      Comment


                      • #26
                        Να ρωτήσω. Τα headshot δουλεύουν στους στρατιώτες (όχι στα zombie). Τους πυροβολάω στο κεφάλι αλλά δεν πεθαίνουν.

                        Comment


                        • #27
                          h CAPCOM anakoinwse oti EPITELOUS to Resi 6 tha girisei stis rizes tou 1-2-3 (to 5 den to epeksa kan toso xalia)

                          www.twitter.com/ogiwrgos

                          Comment


                          • #28
                            Η capcom ανακοίνωσε πριν από λίγο καιρό ότι τα RE δεν είναι πια survival horror, είσαι σίγουρος για αυτό που λες;

                            Comment


                            • #29
                              nai eimai gia to 6

                              edit na to parw pisw auto pou eipa ? me mperdepse to video

                              www.twitter.com/ogiwrgos

                              Comment

                              Working...
                              X