Announcement

Collapse
No announcement yet.

Little Big Planet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Exei dikio o Ramparter, logiko to vriskw.
    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
    Kindred, this blade and I.
    "

    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
    Greek Gaming Videos
    Greek Final Fantasy Forum

    Comment


    • #77
      Πάντως είναι ήδη μασκότ της Σόνυ τα σακόπαιδα έστω και ανεπίσημα. Ειδικά επειδή το Home είναι τόσο απίστευτα αποτυχημένο παίρνουν και ρόλο άβαταρ εν τέλει.
      Originally posted by Squall Leonhart
      I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
      Originally posted by 丹野
      Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
      Originally posted by Ryu_gr
      υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

      Comment


      • #78
        Τι θα περιεχει το πακετο(LittleBigPlanet's Pirates of the Caribbean Level Pack)

        New Gameplay features for Create: Water – Global Water Object, Scuba Gear, Bubble Machine, Water Switch
        • 5 Brand new Pirates of the Caribbean themed Levels
        • 1 New costume: The Cannibal: Leg Bands, Teeth, Nose Decoration, Hair, Loincloth, Skin
        • 4 new music tracks
        • A new level background
        • 8 Materials
        • 14 Decorations
        • 27 Objects
        • 133 Stickers
        • 11 brand new PlayStation® Trophies
        Και..

        Creator of the Year award



        And the nominees are…

        * Wexfordian
        * Fullgorr
        * jump_button
        * Candyk
        * Jackofcourse
        * Jaeyden

        And the winner is…

        Wait! We failed to choose one over the others. We just can’t. We put together a list of nominees for this, but there is simply no way to pick one above the rest. All of these people, are the Creators of the Year! Play their levels to see why, you probably already have though!
        Εχω παιξει σιγουρα πιστες του jump_button και ηταν εξαιρετικες.

        Comment


        • #79
          To αγόρασα το DLC και το τερμάτισα. Φυσικά ένα γρήγορο playthrough το έκανα (ούτε μία ώρα), θα το παίξω μερικές φορές ακόμα για να πάρω όλα τα prize bubbles και όλα τα trophies.

          Ο νέος μηχανισμός (νερό ) μετράει, προσθέτει πολλά νέα στοιχεία. Θέλω να δω τώρα που θα το πάνε το παιχνίδι. Οι πίστες του DLC κατά τη γνώμη μου ήταν απλώς καλές, τίποτα παραπάνω. Οι αντίστοιχες πίστες του MGS ήταν πολύ καλύτερες. Το mini game που έχει το DLC αυτό πάντως είναι ΤΕΛΕΙΟ!

          Αν αξίζει; Προφανώς LBP είναι . Απλώς εντάξει, δεν είναι πραγματικά τίποτα το ιδιαίτερο. Με το MGS είχα περάσει πολύ καλύτερα.

          Comment


          • #80
            Mιας και ειμαι σε αδεια,μπηκα lbp(εκανα το update) και με χαρα διαπιστωσα οτι εχει περισσοτερο κοσμο online απο πριν και οι πιστες εφτασαν τις 1.750.000.(μετα το update υπαρχει και αυτη η ενημερωση).
            Ολα γινονται οπως πρεπει δλδ.Το παιχνιδι δεν τελειωνει ποτε.Απλα μεγαλωνει(προσθηκες-updates κτλ).

            Φυσικα ακολουθει αγορα του πακετου με το νερο.

            Comment


            • #81
              Originally posted by Evans View Post
              To αγόρασα το DLC και το τερμάτισα. Φυσικά ένα γρήγορο playthrough το έκανα (ούτε μία ώρα), θα το παίξω μερικές φορές ακόμα για να πάρω όλα τα prize bubbles και όλα τα trophies.

              Ο νέος μηχανισμός (νερό ) μετράει, προσθέτει πολλά νέα στοιχεία. Θέλω να δω τώρα που θα το πάνε το παιχνίδι. Οι πίστες του DLC κατά τη γνώμη μου ήταν απλώς καλές, τίποτα παραπάνω. Οι αντίστοιχες πίστες του MGS ήταν πολύ καλύτερες. Το mini game που έχει το DLC αυτό πάντως είναι ΤΕΛΕΙΟ!

              Αν αξίζει; Προφανώς LBP είναι . Απλώς εντάξει, δεν είναι πραγματικά τίποτα το ιδιαίτερο. Με το MGS είχα περάσει πολύ καλύτερα.
              Εμενα παντως μου αρεσε περισσοτερο απο το πακετο του MGSKαι το mini game δεν με ενθουσιασε.
              Επισης το νερο ειναι φοβερο.

              Comment


              • #82
                Σημερα επαιξα μια πιστα και διαπιστωσα οτι ο τυπος που την εκανε ειχε φτιαξει δικο του backround,κατι που σιγουρα δεν γινοταν πριν(εχω χασει επεισοδια?).
                Αυτη ειναι η πιστα.

                Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.

                Comment


                • #83
                  The Best of the Contraption Challenges 2009
                  Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.

                  Comment


                  • #84
                    Πολυ καλη η "Next stop,big city",hideo.Ψαξε 3d layer glitch.Ειδα κατι βιντεακια στο youtube,θα το δοκιμασω σε λιγο.Θα μου χρειαστει σε μια πιστα που ετοιμαζω.

                    Edit:Πολυ καλο,δουλευει μια χαρα.Δυο objects χρειαζεσαι μονο,ενα που πηγαινει τα αντικειμενα σου πιο μακρια και ενα που τα φερνει πιο κοντα στην οθονη.Γραψε στο search "Bakscratch".Ειναι αυτος που εκανε την πατεντα.Θα σου βγαλει διαφορες πιστες που δινουν τα objects που χρειαζεσαι.Ειναι πολυ απλο στην χρηση.

                    Comment


                    • #85
                      Thanks Pritt@r@s θα το κοιταξω.Και αν μου ερθει καμια ιδεα για πιστα,παιζει να ξαναασχοληθω,οταν απολυθω.

                      edit:To δοκιμασα..φοβερο!Πως ανακαλυψαν κατι τετοιο?λολ.Ελπιζω να το ''''νομιμοποιησει'' η ΜΜ σαν tool(ωστε να γινεται και πιο ευκολα).Δεν υπαρχει λογος να μην το κανει.Μπορεις να κανεις οτι backround γουσταρεις πλεον.

                      Comment


                      • #86
                        LittleBigPlanet gets Heavy Rain costume pack



                        Αυτό θέλω να το πάρω, μαζί με το metal gear costume.
                        Star Citizen videos Star Citizen gallery

                        Comment


                        • #87
                          Limbo

                          Comment


                          • #88
                            Το είδα κι εγώ. Καμία σχέση με το Limbo βέβαια αλλά είναι και πάλι πολύ εντυπωσιακό.

                            Comment


                            • #89
                              Aφου την βρηκα στο youtube ας την ποσταρω και εδω.

                              Comment


                              • #90
                                Ζητάω άτομα για να παίξουμε παρέα,να πάρω τα τρόφια μου και να περάσουμε και καλά.Όποιος ασχολείται ακόμαή έχει όρεξη να το ξαναβάλει,εδώ είμαι.
                                Άσχετο,αλλά χτες έπαιζα με ένα παλικάρι μια πίστα που μου θύμιζε απίστευτα Donkey Kong.Στο τέλος είχε κι ένα boss fight που μου θύμισε Contra.
                                Πόσο απίστευτο παιχνίδι.Όταν μπω στο λογαριασμό μου,αν ενδιαφέρεται κανείς,θα σας πω και την ονομασία της.
                                Ετοιμάζω και πιστούλα,δεν ξέρω τι θα λέει βέβαια.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X