Announcement

Collapse
No announcement yet.

Goldeneye: Source

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Full burst=κρατάς πατημένο το αριστερό κλικ και βαράς
    Μικρό burst=κρατάς πατημένο για λίγο αλλάζεις θέση κρατάς άλλο λίγο πατημένο
    tapping=μία μία σφαίρα
    Rates=ρυθμός πληροφοριών που δίνεις παίρνεις στον/απο server. Όσο μεγαλύτερα rates τόσο καλύτερη η απόκριση


    Acceleration είναι καλύτερα χωρίς.

    Comment


    • #77
      Αυτό με τα rates μου άρεσε.Πώς τα ρυθμίζεις?
      Nintendo I.D.: paixtis
      3ds friend code: 2664-2347-7128

      Comment


      • #78
        Βαλε στο console "cg_rate>9000" και θα δεις διαφορα.

        Comment


        • #79

          Comment


          • #80
            Ανεβασα τα 2 τελευταια demo apo το χθεσινο μας session, το 2ο ειναι liveandletdie mode και εχει ΠΟΛΥ γελιο, amsterdam το καναμε

            Comment


            • #81
              Γειά σας και απο μένα, είμαι ο αδέρφος του BigBOSS και πρώτη φορά γράφω στο forum σας.Γράφω αυτό το post για να ευχαριστήσω τον CRPL που με έκανε άνθρωπο.Τόσα χρόνια βρισκόμουνα μέσα στα σκοτάδια και δεν είχα ιδέα τι είναι όλα αυτα που λέει.rates,mouse acceleration.cl_interp,cl_cmdrate,cl_updaterate και άλλα πολλά.Όχι δεν είναι cheats η hacks...άμα ήταν παράνομο θα σας πετούσε το game.Είναι απλά commands και settings που βοηθάνε τον παίχτη.Εδώ παίζει τεράστιο ρόλο τι mousepad έχεις αν είναι για fps ή για απλή χρήση,εάν παίζεις με headset για να ακούς τα footsteps και ακόμα καλυτερα να έχεις κ κάρτα ήχου στο pc.Μου έμαθε ακόμα να ανεβάζω τα Hz της usb του mouse απο τα 50hz στα 500hz αν δεν κάνω λαθος,για να είναι η κίνηση του κερσορα περισσότερο ομάλη.Εεε λοιπόν όλα αυτα μετράνε,μπορεί σε καποιους να φαίνονται απλά σαν λεπτομέρειες αλλά αυτές είναι που κάνουν την διαφορά.Προσωπικά εγώ είδα βελτίωση στο σημάδι μου σε όλα τα fps που παίζω(cs,teamfortress 2,left 4 dead 2,battlefield 3, golden eye source κτλπ).Όλα αύτα χάριν στον CRPL.

              Ευχαριστώ!

              Υ.Γ. Μπες τώρα να σε σκίσω
              Star Citizen videos Star Citizen gallery

              Comment


              • #82
                Originally posted by BigBOSS View Post
                Τόσα χρόνια βρισκόμουνα μέσα στα σκοτάδια και δεν είχα ιδέα τι είναι όλα αυτα που λέει.rates,mouse acceleration.cl_interp,cl_cmdrate,cl_updaterate και άλλα πολλά.Όχι δεν είναι cheats η hacks...άμα ήταν παράνομο θα σας πετούσε το game.Είναι απλά commands και settings που βοηθάνε τον παίχτη.Εδώ παίζει τεράστιο ρόλο τι mousepad έχεις αν είναι για fps ή για απλή χρήση,εάν παίζεις με headset για να ακούς τα footsteps και ακόμα καλυτερα να έχεις κ κάρτα ήχου στο pc.Μου έμαθε ακόμα να ανεβάζω τα Hz της usb του mouse απο τα 50hz στα 500hz αν δεν κάνω λαθος,για να είναι η κίνηση του κερσορα περισσότερο ομάλη.
                to xasame to kormi patrioti , germanos diafimisi , commercial germanos , Συνδέεις τα ψιψιψίνιαααα με τα κοκοψόψαραααα
                Originally posted by Raf
                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                Comment


                • #83
                  Τόσα χρόνια βρισκόμουνα μέσα στα σκοτάδια
                  crpl o εωσφόρος...

                  Comment


                  • #84
                    Επειδή είμαι ελαφρώς γίδι, πώς μπορώ να κατεβάσω το SDK από το Steam? Κατέβασα το torrent του mod αλλά δε μπορώ να βρω κάπου το Source SDK.

                    Επίσης έχω και το Orange Box, αν βοηθάει...
                    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                    Comment


                    • #85
                      Library >>development tools η κατι τετοιο>>SDK 2007

                      Comment


                      • #86
                        εγώ κατέβασα το GE και οταν το ετρεξα μου ειπε οτι πρεπει να κατεβει το source sdk και το κατεβασε μονο του

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by BigBOSS View Post
                          Γειά σας και απο μένα, είμαι ο αδέρφος του BigBOSS και πρώτη φορά γράφω στο forum σας.Γράφω αυτό το post για να ευχαριστήσω τον CRPL που με έκανε άνθρωπο.Τόσα χρόνια βρισκόμουνα μέσα στα σκοτάδια και δεν είχα ιδέα τι είναι όλα αυτα που λέει.rates,mouse acceleration.cl_interp,cl_cmdrate,cl_updaterate και άλλα πολλά.Όχι δεν είναι cheats η hacks...άμα ήταν παράνομο θα σας πετούσε το game.Είναι απλά commands και settings που βοηθάνε τον παίχτη.Εδώ παίζει τεράστιο ρόλο τι mousepad έχεις αν είναι για fps ή για απλή χρήση,εάν παίζεις με headset για να ακούς τα footsteps και ακόμα καλυτερα να έχεις κ κάρτα ήχου στο pc.Μου έμαθε ακόμα να ανεβάζω τα Hz της usb του mouse απο τα 50hz στα 500hz αν δεν κάνω λαθος,για να είναι η κίνηση του κερσορα περισσότερο ομάλη.Εεε λοιπόν όλα αυτα μετράνε,μπορεί σε καποιους να φαίνονται απλά σαν λεπτομέρειες αλλά αυτές είναι που κάνουν την διαφορά.Προσωπικά εγώ είδα βελτίωση στο σημάδι μου σε όλα τα fps που παίζω(cs,teamfortress 2,left 4 dead 2,battlefield 3, golden eye source κτλπ).Όλα αύτα χάριν στον CRPL.

                          Ευχαριστώ!

                          Υ.Γ. Μπες τώρα να σε σκίσω
                          Κάνε account ρε νουμπά!Θα έρθεις από μένα να μου τα βάλεις και σε μένα όλα αυτά να δω το φως το αληθινό!Άντε γρήγορα!
                          Nintendo I.D.: paixtis
                          3ds friend code: 2664-2347-7128

                          Comment


                          • #88
                            ΛΟΛ τον λέει νουμπά και στην επόμενη πρόταση του ζητάει να του φτιάξει τις ρυθμίσεις...

                            αν τα αλλαξω μια φορα απο την κονσολα μενουν για παντα, σωστα;
                            Originally posted by Raf
                            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by BigBOSS View Post
                              Γειά σας και απο μένα, είμαι ο αδέρφος του BigBOSS και πρώτη φορά γράφω στο forum σας.Γράφω αυτό το post για να ευχαριστήσω τον CRPL που με έκανε άνθρωπο.Τόσα χρόνια βρισκόμουνα μέσα στα σκοτάδια και δεν είχα ιδέα τι είναι όλα αυτα που λέει.rates,mouse acceleration.cl_interp,cl_cmdrate,cl_updaterate και άλλα πολλά.Όχι δεν είναι cheats η hacks...άμα ήταν παράνομο θα σας πετούσε το game.Είναι απλά commands και settings που βοηθάνε τον παίχτη.Εδώ παίζει τεράστιο ρόλο τι mousepad έχεις αν είναι για fps ή για απλή χρήση,εάν παίζεις με headset για να ακούς τα footsteps και ακόμα καλυτερα να έχεις κ κάρτα ήχου στο pc.Μου έμαθε ακόμα να ανεβάζω τα Hz της usb του mouse απο τα 50hz στα 500hz αν δεν κάνω λαθος,για να είναι η κίνηση του κερσορα περισσότερο ομάλη.Εεε λοιπόν όλα αυτα μετράνε,μπορεί σε καποιους να φαίνονται απλά σαν λεπτομέρειες αλλά αυτές είναι που κάνουν την διαφορά.Προσωπικά εγώ είδα βελτίωση στο σημάδι μου σε όλα τα fps που παίζω(cs,teamfortress 2,left 4 dead 2,battlefield 3, golden eye source κτλπ).Όλα αύτα χάριν στον CRPL.

                              Ευχαριστώ!

                              Υ.Γ. Μπες τώρα να σε σκίσω




                              Originally posted by Somari View Post
                              αν τα αλλαξω μια φορα απο την κονσολα μενουν για παντα, σωστα;
                              fps_max και cl_interp δεν τα κραταει, πρεπει να φτιαξεις στο notepad αρχειο με ονομα autoexec.cfg και μετα να το χωσεις στο sourcemods/gesource/cfg



                              Ο server ειναι up btw

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by Somari View Post
                                ΛΟΛ τον λέει νουμπά και στην επόμενη πρόταση του ζητάει να του φτιάξει τις ρυθμίσεις...
                                Είναι δικό μας inside joke...
                                Nintendo I.D.: paixtis
                                3ds friend code: 2664-2347-7128

                                Comment

                                Working...
                                X