Announcement

Collapse
No announcement yet.

Goldeneye: Source

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Μετά χαράς δηλώνω πως έκανα εγκατάσταση τα πάντα όλα και είμαι έτοιμος να γίνω Μποντ Τζέιμς Μποντ! Επειδή δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ το Steam για matchmaking, αν μπορεί κάποιος ας μου πει πώς μπορώ να σας βρω online και πότε θα παίξουμε
    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

    Comment


    • #92
      Περνα μια βολτα απο εδω
      Private Group of Gamer's Odyssey members. Visit http://www.gamers-odyssey.com and check the forum. CAUTION: It's in Greek. 25/1/2015 ΗΡΘΕ Ο ΤΣΙΠΡΑΝΔΡΕΟΥ - ΕΦΥΓΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ 22/6/2016 RISE AGAIN - http://gamers-odyssey.net/forum.php \m/ DISCORD https://discord.com/channels/500391197920067584/500391198544887814 Gamers-Odyssey


      Θα στησω server το βραδυ (πρωτα ο Αλαχ) γιατι δεν την παλευκω και πολυ σημερα,μπορει να στησω πρωτα σεντονια και παπλωμα να ψοφησω στον υπνο

      Comment


      • #93
        OK, έκανα μερικούς από εσάς add στη λίστα μου, το nick μου είναι

        titosandronikos

        οπότε περιμενω!
        Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

        Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

        Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

        Comment


        • #94
          crpl το .cfg αρχείο έχει έτσι τα περιεχόμενα, σωστά το κάνω;
          cl_cmdrate=66
          cl_updaterate=66
          cl_interp=0.031
          fps_max=125
          rate=30000
          Originally posted by Raf
          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

          Comment


          • #95
            Στην θέση του ίσων να έχεις κενό και είσαι κομπλέ

            Comment


            • #96
              οκ ty
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • #97
                125fps cap βαζω λογω 3d monitor (120ΗΖ VENTOUZA )



                Προτεινω να δεις αν γινεται να τσιτωσεις το δικο σου απο τα windows στα 75hz refresh rate και να βαλεις fps_max 77, πρεπει να εχεις λιγοτερο tearring ετσι, εχε υποψιν πως αμα πεσεις ποτε κατω απο τα 66 fps(βαλε net_graph 1 στην κονσολα) θα εχεις θεμα με αυτα τα rates.

                O server που στηνω εχει min rates 50αρια, δηλαδη αμα καποιος μπει με default αυτοματα του τα ανεβαζει για οση ωρα ειναι συνδεμενος.

                Comment


                • #98
                  εγω δεν εχω κανει καμια ρυθμιση και παλι σας σκίζω

                  αν εξηγησει κανεις στην ανθρωπινη γλωσσα αυτα τα settings ισως το σκεφτω παντως τωρα δε καταλαβαινω τπ

                  Comment


                  • #99
                    einai self explainable

                    h othoni mou paei mexri 60hz... ti na kanw?
                    Originally posted by Raf
                    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                    Comment


                    • Originally posted by Linkmastersword View Post
                      εγω δεν εχω κανει καμια ρυθμιση και παλι σας σκίζω

                      αν εξηγησει κανεις στην ανθρωπινη γλωσσα αυτα τα settings ισως το σκεφτω παντως τωρα δε καταλαβαινω τπ
                      15 χρονων μοσχαρι lower δεν εχεις παρει ακομα ρε νουμπακι ?

                      Κανεις δεν ειπε οτι τα settings δινουν kills απο μονα τους, απλα ετυχε στο παρελθον να το ειχα ψαξει λιγο παραπανω γιατι τα πρωτα χρονια που επαιζα fps στο pc ( απο το 99 μεχρι και το 2005 ) επιαζα με τελειως χαλια setup ( ηχεια, αριστερο χερι στο Mouse δεξι στα βελακια vsync 30fps κλπ )

                      Originally posted by Somari View Post
                      einai self explainable

                      h othoni mou paei mexri 60hz... ti na kanw?


                      Για ριξε μια μελετη https://www.google.gr/#hl=el&safe=of...w=1680&bih=931 δεν εχω πολλη εμπειρια απο LCD, στην χειροτερη αστο χωρις cap και στα παπακια σου :p

                      Comment


                      • απο τα δισεκατομμυρια fps με τα τρισεκατομμυρια mods στο pc αυτο βρηκατε να μαζευτειτε να παιξετε? respect

                        παιζει κανα βραδυ που θα βαριεμαι θανασιμα να σκασω μυτη

                        Comment


                        • Αφού best fps ever τι να λέμε τώρα!Τουλάχιστον είναι το πιο fun!
                          Nintendo I.D.: paixtis
                          3ds friend code: 2664-2347-7128

                          Comment


                          • Originally posted by crpl_shepherd View Post
                            15 χρονων μοσχαρι lower δεν εχεις παρει ακομα ρε νουμπακι ?
                            καταλαβαίνω τους όρους ρε, το τι ακριβώς κάνουν δε καταλαβαίνω και γιατί χρειάζονται.

                            Comment


                            • Και πώς τους βάζεις...
                              Nintendo I.D.: paixtis
                              3ds friend code: 2664-2347-7128

                              Comment


                              • sthn console tous vazeis re paixti, pou na tous evazes?
                                kai an einai kati geniko px gia to mouse mesw cmd

                                Comment

                                Working...
                                X