Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mario Kart 8 - Τώρα και σε Deluxe έκδοση!! (Switch/Wii U)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ok μπήκα. Μονος μου είμαι. Hellooo!?

    Comment


    • Μπαίνω.

      Comment


      • Ρε Enpsty δεν πρόλαβα να ξαναμπώ και το έκλεισα. Ο άλλος είναι ο ξάδερφος μου. Πολύ γερές μάχες ρε, χαχαχα. Είσαι ο νικητής της νύχτας. Αμάν με αυτό το Bowser's Castle, αμάν!

        Άντε παιδιά κανονίστε την επομενη φορα να είμαστε περισσότεροι.

        Comment


        • Originally posted by Aion View Post
          Ρε Enpsty δεν πρόλαβα να ξαναμπώ και το έκλεισα. Ο άλλος είναι ο ξάδερφος μου. Πολύ γερές μάχες ρε, χαχαχα. Είσαι ο νικητής της νύχτας. Αμάν με αυτό το Bowser's Castle, αμάν!

          Άντε παιδιά κανονίστε την επομενη φορα να είμαστε περισσότεροι.
          Στην αρχή φοβήθηκα γιατί πραγματικά δεν μπορούσα να σε πιάσω γι'αυτό και άλλαξα σε Waluigi που έχει καλύτερη τελική.
          Αλλά ναι θέλει πιο πολύ κόσμο για να έχει χαβαλέ.


          Αμάν με αυτό το Bowser's Castle, αμάν!
          Δεν το αλλάζω με τίποτα.

          Comment


          • Αν και ήμασταν μονο 3 είχε την πλακα του. Next time ας ελπίσουμε να είμαστε περισσότεροι, να μας κάνει και την τιμή και ο παίχτης να δούμε τι καπνό φουμάρει.

            Comment


            • Originally posted by Aion View Post
              Αν και ήμασταν μονο 3 είχε την πλακα του. Next time ας ελπίσουμε να είμαστε περισσότεροι, να μας κάνει και την τιμή και ο παίχτης να δούμε τι καπνό φουμάρει.
              Πονάνε οι αντίχειρες του τώρα δεν μπορεί να παίξει. :xp:

              Comment


              • Ο αντίχειρας έχει επανέλθει.Παίζω με wiimote+nunchuck.Μάλλον θα καταλήξω σε lakitu+gold kart+ελαφριές ρόδες.Θα το τεστάρω online και βλέπουμε.
                Nintendo I.D.: paixtis
                3ds friend code: 2664-2347-7128

                Comment


                • Ο Παίχτης αν δεν επιβεβαιώσει ότι μπορεί να βγει πρώτος δε θα παίξει μαζί σας.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • Λοιπόν μπαίνω online με τον ξάδερφο και τον αδερφό μου. Όσοι πιστοί...
                    Originally posted by Altair View Post
                    Ο Παίχτης αν δεν επιβεβαιώσει ότι μπορεί να βγει πρώτος δε θα παίξει μαζί σας.
                    Αυτό. Του το είπα πριν κάποιες ώρες, ελπίζω να αλλάξει γνώμη και να μπει να παίξουμε.

                    Comment


                    • Παίξαμε και με τον paixtis. Ωραίος player, ωραίες μάχες. Next time περισσότεροι ελπίζω.

                      Comment


                      • θελω και εγώ να μπω αλλά είμαι τέρμα noob.

                        Comment


                        • Originally posted by Grimmtak View Post
                          θελω και εγώ να μπω αλλά είμαι τέρμα noob.
                          Και τι έγινε; Για πλάκα παίζουμε.

                          Δυστυχώς σήμερα δεν μπορούσα, αύριο ρεπάρω θα είμαι εκεί.

                          Comment


                          • Ήσουν ο Shavoc?Άγγλος?Ήταν κανένας άλλος Έλληνας εκεί μέσα?
                            Nintendo I.D.: paixtis
                            3ds friend code: 2664-2347-7128

                            Comment


                            • Originally posted by Grimmtak View Post
                              θελω και εγώ να μπω αλλά είμαι τέρμα noob.
                              Καλά τώρα είσαι τρελός? Καλά ρε παιδιά μα που πήγε η πλακα? Εξάλλου νομίζεις ότι όλοι όσοι μπαίνουμε είμαστε top? Άσε που η τύχη πολλές φορες καθορίζει τα πάντα. Μπες να γουστάρουμε ρε! ;)
                              Originally posted by Enpsty View Post
                              Δυστυχώς σήμερα δεν μπορούσα, αύριο ρεπάρω θα είμαι εκεί.
                              Πάντως κρατήσαμε απουσίες. Next time σύννεφο όλοι πάνω σου.
                              Originally posted by paixtis View Post
                              Ήσουν ο Shavoc?Άγγλος?Ήταν κανένας άλλος Έλληνας εκεί μέσα?
                              Ναι ρε. Όλοι Κύπριοι ήμασταν. Απλά βάλαμε Αγγλία επειδή δεν υπάρχει support για Κύπρο. Όταν βάλεις Ελλάδα υπάρχουν όλα τα προνόμια που έχουν αυτοί που βάζουν Αγγλία? Αν ναι τότε να το αλλάξω.

                              Comment


                              • Όχι δεν μπορείς να έχεις τα προνόμια του nintendo club!Πού τους βρήκες όλους αυτούς ρε?Καλοί ήταν όλοι τους(για τα δεδομένα του 8).Μου τη σπάει που δεν μπορώ να ξεχωρίσω βέβαια.Συνεχίζουμε practice,practice,practice!
                                Nintendo I.D.: paixtis
                                3ds friend code: 2664-2347-7128

                                Comment

                                Working...
                                X