Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mario Kart 8 - Τώρα και σε Deluxe έκδοση!! (Switch/Wii U)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Altair
    Άμα κανονίσετε,πείτε μου να συνδέσω WiiU.Μπορεί να βγω τελευταίος αλλά δεν έχει σημασία.
    Αφού υπάρχει ο paixtis πως θα βγεις τελευταίος;


    edit: Καλά και οι 8 διαδρομές είναι τέλειες. Και η μουσική στις Excitebike Arena και Mute City είναι...:yupi:

    Comment


    • Αυτή με το φίδι είναι ψιλοαδιάφορη...Η μουσική είναι ωραία στη Mute City και την πίστα απ΄το Zelda κατεμέ.
      Τελικά αυτό με την excite track και τις διαδρομές το είδε κανένας.Τελείωσα 150cc,mirror με 3 stars παντού και νίκησα και όλα τα ghosts στα time trials με καλούς χρόνους στις περισσότερες για τα tries που έκανα.Σε κάποιες πίστες μερικές στροφές είναι πολύ δύσκολες με το όχημα που χρησιμοποιώ.Ειδικά σε αυτή την πίστα απ'το zelda η τελική στροφή με τα piranhas.Όπου και να πας κόλαση!
      Nintendo I.D.: paixtis
      3ds friend code: 2664-2347-7128

      Comment


      • H Yoshi Circuit έχει τρελά drifts θα γίνει χαμός.

        Comment


        • LOL πέτυχα τον paixti στο global online! Καλά στις καινούριες πίστες γίνεται χαμός.
          Κανονίστε για κανά τουρνουά.

          Comment


          • Best DLC ever, μακαρι ολα τα dlc να ηταν ετσι...
            Οι κατοχοι Wii U και ΜΚ8 εδω δεν ειναι και λιγοι... Θα πρεπε να χαν κανονιστει ποσα σκηνικα online κανονικα..

            Comment


            • Για ΜΚ8 ψηθείτε να παίξουμε.Δεν έχω τα dlc βέβαια,αλλά τις άλλες πίστες αν θέλετε,κανονίζουμε.
              Carpe diem

              Comment


              • Αν μαζεψουμε περισσοτερο λαο απο την αλλη φορα που ημασταν 4 με το ζορι τοτε γενικα ειμαι μεσα εγω για βραδακια μεσοβδομαδα. Ας προτεινω ετσι στην τυχη Τεταρτη στις 10 το βραδυ να δουμε τι ανταποκριση θα υπαρξει. Οσοι δεν εχουν το DLC βεβαια οκ τι περιμενουν, τι ειναι 12ε για 16 νεες πιστες... go go go.

                Comment


                • Τετάρτη ρεπάρω. Μέσα είμαι.

                  Comment


                  • Όχι Τετάρτη ρε σεις.Θα είμαι σινεμά με πρόσωπο.Αν το κάνουμε κατά τις 11 βέβαια κάτι γίνεται.
                    Carpe diem

                    Comment


                    • Originally posted by Altair
                      Όχι Τετάρτη ρε σεις.Θα είμαι σινεμά με πρόσωπο.Αν το κάνουμε κατά τις 11 βέβαια κάτι γίνεται.
                      Originally posted by Squall Leonhart
                      I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                      Originally posted by 丹野
                      Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                      Originally posted by Ryu_gr
                      υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                      Comment


                      • Γιατι, μια χαρα το κανει.

                        "Σ' αρεσε η ταινια μωρη χαμουρα; αντε τζασε τωρα γιατι με περιμενουν για Mario Kart..."
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • Originally posted by Ramparter
                          Γιατι, μια χαρα το κανει.

                          "Σ' αρεσε η ταινια μωρη χαμουρα; αντε τζασε τωρα γιατι με περιμενουν για Mario Kart..."
                          Γεμισε η οθόνη του υπολογιστή καφέ.....

                          Comment


                          • Έλα ρε συ Ramp,ντροπή.
                            Απλά επειδή μένει μακριά,10:30 που αρχίζει η επόμενη προβολή λογικά θα την έχω βάλει στο λεωφορείο να πάει σπίτι της.
                            Επί του θέματος.Τελείωσα στα 50CC όλα τα Cups.Η δυσκολία μου φάνηκε πολύ πιο πάνω σε σχέση με των DS/3DS.Εκεί ένιωθα ότι τρέχω μόνος μου ενάντια σε μπλε και κόκκινα καβούκια.Πρώτη φόρα που έβλεπα τους αντιπάλους μου να με προσπερνάνε κλπ.
                            Γι'αυτό το λόγο και μόνο το κατατάσσω σε ανώτερη θέση.Μπορεί να ζορίστηκα,αλλά τουλάχιστον το καταδιασκέδασα.
                            Πείτε τώρα κάνα καλό χαρακτήρα να κάνω καθόλου εξάσκηση γιατί είμαι εντελώς άσχετος.
                            Carpe diem

                            Comment


                            • Μπα διαφωνώ.Είναι πιο easy από τα προηγούμενα.Έφευγα χιλιόμετρα μπροστά.Από πλευράς δυσκολίας είναι το ευκολότερο.Γενικά ισχύει κάθε πέρσι(προηγούμενο kart) και χειρότερα (δυσκολότερα).
                              Nintendo I.D.: paixtis
                              3ds friend code: 2664-2347-7128

                              Comment


                              • Για σένα που ξέρεις να παίζεις ίσως.Αλλά για έναν αρχάριο όπως εγώ,ήταν πιο δύσκολο.Στα άλλα 2 έβγαζα 3 αστέρια χωρίς κόπο,μιλάω πάντα για την ίδια δυσκολία,κι εδώ με το ζόρι έπαιρνα 1-2.Και πιστεύω ότι έπαιζα και πολύ καλύτερα.Τεσπά.
                                Πες κάνα χαρακτήρα που να παίρνει εύκολα τις στροφές.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X