Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mario Kart 8 - Τώρα και σε Deluxe έκδοση!! (Switch/Wii U)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Δοκίμασε κάποιον mid-heavy σαν τον Waluigi, την Rosalina ή τον Link.
    Είναι ιδανικοί ΙΜΟ.

    Comment


    • Αλλιώς αν δεν μπορείς και με αυτούς πάνε σε light chars που έχουν ούτως ή άλλως καλύτερο έλεγχο.Εγώ παίζω με high heavy και εκτός από κανά δυο στροφές σε ορισμένες πίστες δεν έχω θέμα.Δεν θα στο συνιστούσα πάντως.Ακόμη προσπαθώ να βρω τρόπους να μην χάνω σε αυτές τις στροφές.
      Nintendo I.D.: paixtis
      3ds friend code: 2664-2347-7128

      Comment


      • Ήμουν ανάμεσα σε Bowser,Donkey,Rosalina,Metal Mario απλά επειδή μου αρέσουν σα χαρακτήρες.Οπότε από αυτά που μου είπατε,πάω για Rosalina.
        Στην επιλογή οχήματος τώρα.Τι διαφορές έχουν;Επίσης οι τροχοί και το glider;Οι τροχοί σίγουρα παίζουν ρόλο,αλλά πως μπορώ να ξέρω τι να επιλέξω ανάλογα με αυτό που μου ταιριάζει;
        Carpe diem

        Comment


        • Το glider δεν παίζει ουσιαστικό ρόλο.Υπάρχουν δύο είδη.Το ένα δίνει ελαφρώς παραπάνω acceleration και το άλλο λίγο παραπάνω βάρος.Τίποτα άλλο.Στα υπόλοιπα ψάξτο μόνος σου και δες τι σου ταιριάζει.Αν θες για καλό έλεγχο πάνε στις μικρές ρόδες.Οι υπόλοιπες όσο μειώνεται ο έλεγχος και το acceleration αυξάνει το speed.Οπότε εκεί θα πας όταν είσαι σίγουρος για τις διαδρομές και έχεις κάνει προπονήσεις με αυτές.Για όχημα θα σου'λεγα Kart και αν θες μηχανή κάνε practise με αυτές με inside drift αλλιώς αν δεν χρησιμοποιείς drift πάρε τις άλλες.
          Nintendo I.D.: paixtis
          3ds friend code: 2664-2347-7128

          Comment


          • Θα πρότεινα kart και κάτι ισορροπημένο. Θέλεις και καλό drift και καλό speed αλλά και acceleration για να μην μένεις πολύ πίσω όταν σε χτυπάνε. Αναγκαστικά κάποιο stat θα μείνει πίσω. Εγώ έχω αφήσει το off road. Λίγο να πατήσω έξω την έκατσα.

            Comment


            • Παίζει κανένας ακόμη?? @Enpsty
              Nintendo I.D.: paixtis
              3ds friend code: 2664-2347-7128

              Comment


              • Το έχω αφήσει, αλλά αν μαζευτούμε είμαι μέσα.

                Comment


                • Παιδιά σε μια εβδομάδα κυκλοφορεί το Mario kart για το switch. Σύμφωνα με εντυπώσεις όσων το έχουν δοκιμάσει το παιχνίδι παίζει πάρα πολύ καλά και έχει και πρόσθετο περιεχόμενο. Λοιπόν, ψήνεται να το αγοράσει κανένας από εδώ για να κανονίζουμε multiplayer sessions;


                  Tidy!

                  Do not blame me.Blame yourself or God.
                  In Matsuno we trust.

                  Comment


                  • Παιζω ακομη Zelda αλλα το ψηνω αν υπαρχει ενδιαφερον κι απο αλλους. Τα 60€ ειναι πολλα για μας που το ειχαμε ηδη αλλα το gamescom το χει 50€. Αν παιξει και φθηνοτερο ακομη καλυτερα.
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • Λοιπον αφου λιγο πολυ το ιδιο game ειναι σα να του βαλες αλλο ενα dlc, ανανεωνω το topic ενοψιν του release για Switch!
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • Originally posted by Ramparter View Post
                        Παιζω ακομη Zelda αλλα το ψηνω αν υπαρχει ενδιαφερον κι απο αλλους. Τα 60€ ειναι πολλα για μας που το ειχαμε ηδη αλλα το gamescom το χει 50€. Αν παιξει και φθηνοτερο ακομη καλυτερα.
                        Στην ίδια φάση είμαι και εγώ αλλά αν το πάρει λαός από εδώ θα το τιμήσω. Δεν είχα παίξει καθόλου το 8 οπότε για εμένα θα είναι καλή αγορά.

                        Πέρα από εμένα και τον Ραμπ ψήνεται κανένας άλλος;


                        Tidy!

                        Do not blame me.Blame yourself or God.
                        In Matsuno we trust.

                        Comment


                        • If it's artful understatement you're after, look no further than the manual for Mario Kart 8 in all of its glorious ent…


                          Essential από το eurogamer. Όλοι λένε τα καλύτερα για το παιχνίδι...


                          Tidy!

                          Do not blame me.Blame yourself or God.
                          In Matsuno we trust.

                          Comment


                          • 94 στο metacritic, ουτε το original τοσο! http://www.metacritic.com/game/switc...?dist=positive

                            Ενα απο τα νεα features, auto steering & auto acceleration:


                            Κερδισε το 1ο cup στα 50cc, yay!
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • Παιχνιδάρα για άλλη μια φορά αλλά πάλι κανά 2-3 θα το πάρετε.

                              Comment


                              • Μετεφερα τα ποστ εδω. Το θεμα ειναι οτι πρεπει να αλλαξω ρουτερ να πιανει καλα το online αλλιως δε βλεπω προκοπη.
                                Do a barrel roll!

                                Comment

                                Working...
                                X