Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mario Kart 8 - Τώρα και σε Deluxe έκδοση!! (Switch/Wii U)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ε αν μπορέσεις καλώς,αλλιώς σιγά δε χάθηκε κι ο κόσμος.
    Carpe diem

    Comment


    • Mario Kart 8 DLC Confirmed… And It’s Not What You Thought it Would Be



      Comment


      • Ρε σεις ποιο δωρεάν παιχνίδι να πάρω; Έχω κολλήσει.

        Nintendo Land-Το έχω
        NSMBU-Το έχω
        Game & Wario-Τίγκα multiplayer, δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα
        Pikmin 3-Το έχω
        Monster Hunter 3-Ενδιαφέρον. Νομίζω ο paixtis το έχει παίξει. Είναι μόνο mmo;
        Sonic Lost World-Με ενδιαφέρει να το δοκιμάσω, αλλά έχω ακούσει τα τρισχειρότερα.
        Sonic & Mario Olympic-Πάλι multi, στάνταρ θέλει και wiimote που μου έχει χαλάσει.
        Wii Party U-Το ίδιο
        Wonderful 101-Το έχω
        Wind Waker-Το έχω

        Monster Hunter vs Lost World μάλλον. Πείτε καμιά γνώμη.

        Comment


        • Εγω περιμενω τη limited εχει γινει shipped απο amazon.

          Και εγω δεν ξερω τι να παρω, θελω casual co-op φαση οχι single player με τιποτα, λογικα ειμαι μεταξυ game and wario, sonic and mario olympic και wii party u..

          Comment


          • Originally posted by Enpsty View Post
            Ρε σεις ποιο δωρεάν παιχνίδι να πάρω; Έχω κολλήσει.
            Game & Wario
            Monster Hunter 3
            Sonic Lost World
            Sonic & Mario Olympic
            Wii Party U
            Απ αυτα που δεν εχεις θα διαλεγα με ανεση το Monster Hunter 3.

            Δεν εχω βεβαια κανενα απ αυτα ουτε Wii U.

            Εναλλακτικα δες ποιο πιανει περισσοτερο στην αγορα και πουλα το code.
            Do a barrel roll!

            Comment


            • Originally posted by i Have no Equal View Post
              Εγω περιμενω τη limited εχει γινει shipped απο amazon.

              Και εγω δεν ξερω τι να παρω, θελω casual co-op φαση οχι single player με τιποτα, λογικα ειμαι μεταξυ game and wario, sonic and mario olympic και wii party u..
              Από αυτά μάλλον το Party είναι το καλύτερο και με περισσότερο content.

              Originally posted by Ramparter View Post
              Απ αυτα που δεν εχεις θα διαλεγα με ανεση το Monster Hunter 3.

              Δεν εχω βεβαια κανενα απ αυτα ουτε Wii U.

              Εναλλακτικα δες ποιο πιανει περισσοτερο στην αγορα και πουλα το code.
              Κοίτα το MH3 είναι σίγουρα καλύτερο παιχνίδι, αλλά δεν ξέρω αν έχω την δύναμη να αφοσιωθώ σε ένα mmo style σαν αυτό.

              Comment


              • Τα Nintendo Land και Wii Party U τι λένε?

                Το Wind Waker HD το έχω ακόμα να το παίξω.

                Sonic δεν με ενδιαφέρουν.

                Το Game & Wario και ego άκουσα ότι δεν είναι πολύ σπουδαίο.

                Monster Hunter 3 είχα παίξει πρώτη φορα το demo του στο 3DS και απορούσα προς τι στο καλο γίνετε όλος αυτός ο ντόρος. Υπέθεσα ότι ίσος να φταίνε τα κακά controls που έκαναν στο 3DS, έτσι το ξανακατέβασα όταν πήρα Wii U. Το ίδιο, δεν μου άρεσε ούτε μπορώ να καταλάβω την λογική του, την φιλοσοφία του, άσε που τα controls τα βρίσκω τερατόμορφα. Απότι φαίνεται δεν είναι για μένα.

                Άρα είμαι ανάμεσα σε:

                NSMBU
                Pikmin 3
                Wonderful 101

                Αυτά που έχεις δηλαδή . Το τελευταίο το έπαιξα σε demo και μου άρεσε αρκετά (αν και απότι λέτε αδικείται στο demo). Επίσης μιας και θα έχω 2 Mario Kart 8, έχω 2 επιλογές.

                Comment


                • Το Nintendo land θεωρειται πολυ καλο και hardcore! σε καποια games.
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • Originally posted by Enpsty View Post
                    Από αυτά μάλλον το Party είναι το καλύτερο και με περισσότερο content.



                    Κοίτα το MH3 είναι σίγουρα καλύτερο παιχνίδι, αλλά δεν ξέρω αν έχω την δύναμη να αφοσιωθώ σε ένα mmo style σαν αυτό.
                    Μαλλον αυτο θα παρω.

                    Το MH3 αν ειναι οπως το προηγουμενο που ειχα παιξει στο wii ειναι ο ορισμος του grind, ειχα φαει 3 ωρες στην αρχη να βρω πχ κατι materials για craft και ουτε που ειχε ξεκινησει στην ουσια το παιχνιδι. Το βαρεθηκα πολυ γρηγορα γιατι δεν ημουν και σε grinding mood αλλα οκ μπορει να ειναι εθιστικο και σιγουρα θα κρατησει πολυ περισσοτερες ωρες.

                    Το nintendoland προσωπικα δεν μου αρεσε καθολου, ολα τα games αδιαφορα τα βρηκα.

                    Comment


                    • Το monster hunter δεν είναι mmo.Δεν ήταν ποτέ.Βασικά ούτε rpg το λες.Είναι εθιστικότατο αν μπεις στη λογική του και του αφιερώσεις χρόνο.Είναι μόνο grinding!Δεν έχει τίποτα άλλο.Η λογική του είναι κάνε missions,σκότωσε τέρατα,πάρε materials για να φτιάξεις πανοπλία και να έχεις τα κατάλληλα skills για να τα πας καλά.Έχει εύκολα(αν παίζεις πρώτη φορά είναι δύσκολα) τέρατα και δύσκολα που γίνονται πανδύσκολα προχωρώντας το hunter ranking είτε με παρέα(online στο WiiU) ή μόνος σου που είναι ακατόρθωτο αν δεν δυναμώσεις πολύ.Εντάξει κάποια φαντάζομαι δεν θα γίνεται μόνος σου όσο και να δυναμώσεις.Εδώ θέλουν ώρα μαζί με άλλους!Στο Wii το συγκεκριμένο ήταν το online.Εδώ σου δίνεται η δυνατότητα να το παίξεις και μόνος σου.Και εννοείται παίρνεις ακόμη πιο καλές πανοπλίες και αντιμετωπίζεις διαφορετικά και πιο δυνατά τέρατα.
                      Nintendo I.D.: paixtis
                      3ds friend code: 2664-2347-7128

                      Comment


                      • Άσε το Monster Hunter τώρα και πες Nintendo ID να σε κάνω add. Δεν θυμάμαι αν σε έχω.

                        Comment


                        • Pikmin 3, W101, Wind Waker και NSMBU είναι όλα σούπερ.
                          Το Nintendo Land είναι με διαφορά το καλύτερο από τα multplayer και με πολύ content και για single.
                          Μάλλον για Lost World θα πάω γιατί το grinding δεν το μπορώ με τίποτα.

                          Το δικό μου ID είναι Enpsty για όσους δεν με έχουν κάνει add.

                          Comment


                          • Aion κανε και εδώ ένα add . Έχω το MK του altair οπότε μπορεί να ασχοληθώ λιγουλάκι.

                            Comment


                            • Εσένα έχω το ID σου έτσι? Αν όχι πέσμου ID να σε κάνω. Απλά έχει λίγο καιρό να ανοίξω την κονσόλα και ξέχασα ποίους έχω.

                              Comment


                              • Grimmtak κλασσικά .

                                Comment

                                Working...
                                X