Announcement

Collapse
No announcement yet.

Super Smash Bros for Wii U / 3DS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Ότι ώρα θέτε. Έχω γαστρεντερίτιδα οπότε δεν βγαίνω απ'το σπίτι.

    Comment


    • #47
      Περιμένω να γεμίσουν και οι μπαταρίες γιατί με το gamepad δουλειά δεν γίνετε...

      Comment


      • #48
        Εγώ με το gamepad παίζω.

        Comment


        • #49
          Κι εγώ.Στις 8 λοιπόν,μπαίνουμε;Έκλεισε;Θέλουμε τέταρτο.
          Carpe diem

          Comment


          • #50
            Ego eimai mesa pantws.

            Comment


            • #51
              Τώρα μπαίνω κι εγώ.
              Carpe diem

              Comment


              • #52
                Παίξαμε λίγο με Enpsty & Grimmtak,όλο τελευταίος έβγαινα,ενώ ο Grimmtak μας τσάκισε.
                Μετά παίξαμε λίγο με τον Enpsty οι 2 μας,πήρα μερικές νίκες,αλλά ακόμα έχω πολλά να μάθω.Κυρίως πως να μην πεθαίνω μόνος μου.Ωραία ήταν.Μπήκε και ο Παίκτης σε ένα ματς αλλά βγήκε αμέσως.
                Να το επαναλάβουμε παίδες.
                Carpe diem

                Comment


                • #53
                  Μπήκα περίμενα, τελειώσατε και μετά βγήκαμε οπότε με έβγαλε!
                  Nintendo I.D.: paixtis
                  3ds friend code: 2664-2347-7128

                  Comment


                  • #54
                    Μου έτυχε μια οικογενειακή υποχρέωση χτες και δυστυχώς δεν μπόρεσα να ξαναμπώ. Πάντως ήταν πολύ γαμώ φάση. Συν ότι από lag μόνο στο πρώτο ματσάκι με τον enpsty είχαμε κάποια προβλήματα μετά ήταν κομπλέ. Να το επαναλάβουμε οπωσδήποτε.

                    Comment


                    • #55
                      Όποιος θέλει να βγάλει απωθημένα let's settle it in smash. Κάντε με add NNID: AkiraGr.

                      Comment


                      • #56
                        8 Player Smash με μόνα items, poke balls σε high frequency.Nuff said.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • #57
                          Παίξατε 8πλο; Τση πουτάνας θα γίνεται.

                          Εγώ τελείωσα όλα τα events προχθές. 4-5 τα έβγαλα σε easy αναγκαστικά ειδικά αυτό με τον Kirby που πρέπει να φας food για να μηδενίσεις το damage σου. Μ'αρέσει που για reward θέλει να το βγάλεις σε hard. Ναι αμέ.
                          Σήμερα τελειώνω και το classic με όλους τους χαρακτήρες και προσπαθώ να γεμίσω τις challenges. Έχω βγάλει κάπου στις 80-90 από τις 140, αλλά οι υπόλοιπες είναι απαγορευτικές για το επίπεδο και την υπομονή μου.
                          Ξεκλείδωσα και όλα τα custom outfits και έχω κάπου στα 450 trophies.
                          Τώρα στο online παράτησα το 1vs1 αφού τρώω ξύλο αβέρτα και παίζω for fun που το προτιμώ είναι η αλήθεια.

                          Comment


                          • #58
                            Βασικά εγώ έβγαλα και όλα τα rewards.Αυτό με το Kirby είναι όντως το δυσκολότερο!Απίστευτη υπομονή αλλά βγήκε στην τελική με επεισοδιακό φινάλε!Πιο δύσκολο πάντως από το τελευταίο challenge του melee δεν είναι!Εκείνο το είχα βγάλει με jiglipuff αφού είχα κάνει master την επίθεση με τον ύπνο.Για πολύ γερά νεύρα!
                            Nintendo I.D.: paixtis
                            3ds friend code: 2664-2347-7128

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by paixtis View Post
                              Βασικά εγώ έβγαλα και όλα τα rewards.Αυτό με το Kirby είναι όντως το δυσκολότερο!Απίστευτη υπομονή αλλά βγήκε στην τελική με επεισοδιακό φινάλε!Πιο δύσκολο πάντως από το τελευταίο challenge του melee δεν είναι!Εκείνο το είχα βγάλει με jiglipuff αφού είχα κάνει master την επίθεση με τον ύπνο.Για πολύ γερά νεύρα!
                              Σου δίνει τίποτα όταν τα βγάλεις;

                              Comment


                              • #60
                                Τίποτα απλά παίρνεις νομίζω κάποιο challenge και milestone.Απ'την αρχή που τα ξεκίνησα πήγα για όλα τα rewards.Και δεν άφησα κανένα.
                                Nintendo I.D.: paixtis
                                3ds friend code: 2664-2347-7128

                                Comment

                                Working...
                                X