Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gears of War 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Θα φας πολλή ήττα, απέφυγέ το!!!

    Comment


    • Το λες αυτό επειδή είμαι νουμπας ή επειδή εχει προβλήματα το multi του παιχνιδιου?
      Πάντως εχουν πει οτι το έχουν φτιάξει αρκετά το online κομμάτι του gears! Oποτε μάλλον με αποκαλεις νουμπιδιο!!

      Are you calling a noob punk? well, are you???


      I attack sharks
      when i smell them bleed
      I dont go swimming
      water just wants to be around me.

      Comment


      • Σιγά ρε.Noob σε είπε.Όχι Altair
        Carpe diem

        Comment


        • Δίκιο έχει άδικο ο από πάνω. Είσαι n00b, αλλά δεν έφτασες τόσο χαμηλά. Εγώ θα το έπαιρνα σαν compliment, έχεις προοπτικές να φτάσεις το επίπεδο του casual .

          Comment


          • Σήμερα είπαμε με τον Μπαρτ μήπως μπούμε στις 7 για Horde.Είναι κανείς μέσα;
            Pilgrim εσύ δεν μπαίνεις γιατί θέλουμε να το τελειώσουμε κι εσύ είσαι νουμπάς.Βάλε λάιβ γμτ.
            Carpe diem

            Comment


            • Ξερει κανεις αν γινεται να κατεβασει καποιος τα dlc απο Ελλαδα;
              Do a barrel roll!

              Comment


              • Γιατι να μην γινεται?? Μη μου λες τετοια και ειχαμε κανει σχεδια!!

                Comment


                • Εγώ το dlc το κατέβασα day1 μια χαρά , τώρα δεν νομίζω να γίνεται καθώς η Epic μας έχει συνιθίσει ουκ ολίγες φορές με τέτοιες ηλίθιες στρατιγικές.

                  Comment


                  • Ολα τα 18+ downloads απαγορευονται δυστυχως για εμας. Παιζει θεμα με IP.
                    Εγω ειχα ενα bonus code μαζι με το GoW2 και δε μπορεσα να το κανω redeem.
                    Sucks.

                    Comment


                    • Anyway απο βδομαδα θα ξερω τι παιζει, ελπιζω να μην με σφαξει ο pilgrim. Και απ'οτι τσεκαρα δεν υπαρχει πουθενα η retail μορφη του all front collection (βασικα σε καποια sites αναφερουν οτι δεν κυκλοφορησε καν). Παντως πρεπει να υπαρχει καποιος τροπος, ο fioth θυμαμαι οτι ειχε καταφερει μετα απο ορισμενες αλχημειες να κανει redeem τα bonus codes της αρχικης εκδοσης.

                      Comment

                      Working...
                      X