Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wario Land: Shake It!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    στο τελευταίο αν θυμάμαι καλά έχεις ολόκληρο πλανήτη.[/b]
    Tora sigoura tha to ksanapaikso !!!

    Τέλος πάντων, με το πρώτη ευκαιρία θα τσιμπήσω το Wario του Wii, άντε να γίνει ένα γερο price drop. [/b]
    Dio simvoules mono ... Dose ligo xrono sta Wiimote controls, kai anamfivola MIN stamatiseis to paignidi molis kerdiseis ton final boss !

    Eγω που τα 90s καλοκαιρια επαιζα Τετρις να ανησυχω;[/b]
    An epeleges to "type C" tote isos ne !



    Comment


    • #92
      Δεν το θυμώμουν αυτό με τον πλανήτη αν και πήρα όλους τους θησαυρούς.Στο μυαλό μου έμεινε το κάστρο.Τέσπα όταν το ξαναπαίξω θα το δω.
      Nintendo I.D.: paixtis
      3ds friend code: 2664-2347-7128

      Comment


      • #93
        Το WarioLand ήταν κλάσεις ανώτερο από το SML2. Η ίδια φόρμουλα βελτιωμένη σε όλους τους τομείς. Το WarioLand το είχα πραγματικά λιώσει με τον αδερφό μου προσπαθώντας να βρούμε όλους τους θησαυρούς. Για να πας στο φεγγάρι δεν ήθελε μόνο όλους τους θησαυρούς αλλά και πολλά νομίσματα (έπαιρνες δεκάρια σε πίστες με συννεφάκια). Το παιχνίδι είχε επίσης και μερικά ενδιαφέροντα glitches.
        Το WarioLand 2 δε μου άρεσε έτσι όπως έγινε (προτιμούσα game overs από αυτά που πάθαινες) ενώ το 3 δεν το δοκίμασα. Το Advance το είχα δοκιμάσε και μου φάνηκε καλύτερο αλλά δεν ασχολήθηκα ιδιαίτερα.
        Originally posted by Squall Leonhart
        I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
        Originally posted by 丹野
        Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
        Originally posted by Ryu_gr
        υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

        Comment


        • #94
          Το WarioLand ήταν κλάσεις ανώτερο από το SML2.
          [/b]
          Προβλεπω μεγαλο outrage, εχει πολλους SML2 fans το forum.
          Do a barrel roll!

          Comment


          • #95
            δε λέω φοβερό το super mario land 2 αλλά το πρώτο wario land το θεωρώ ανώτερο αν και πολύ διαφορετικό για να τα συγκρίνω.
            Carpe diem

            Comment

            Working...
            X