Announcement

Collapse
No announcement yet.

I just finished

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Τελειωσα το Shadow Complex, ευκολα το #1 XBLA game..

    Comment


    • Originally posted by i Have no Equal View Post
      Τελειωσα το Shadow Complex, ευκολα το #1 XBLA game..
      Σηκωνει πολυυυυυυυυ μεγαλη συζητηση για το ποιο παιχνιδι ειναι το number 1 του XBLA , imo .

      Comment


      • Originally posted by Bartman View Post
        Σηκωνει πολυυυυυυυυ μεγαλη συζητηση για το ποιο παιχνιδι ειναι το number 1 του XBLA , imo .
        Καλα για μενα εννοουσα απο αυτα που εχω παιξει, και εννοουσα απο original τιτλους για XBLA οχι επανεκδοσεις classic τιτλων οπως το SOTN πχ. Original games δεν εχει και απειρα το XBLA.. Θα μπορουσε να ειναι ανετα stand alone τιτλος αν ηταν λιγο μεγαλυτερο.

        Comment


        • Δεν το έχεις εξερευνήσει αρκετά φαίνεται .

          Comment


          • παιξε το super meat boy καπακι i Have no Equal

            Comment


            • Μπορεί να μην είναι το καλύτερο, αλλά το Shadow Complex είναι από τους καλούς τίτλους του XBLA. Την απαίσια αισθητική να μην είχε μόνο και θα ήταν έπος.
              There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
              Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

              Comment


              • Καθαρά υποκειμενικό το θέμα της αισθητικής.
                Carpe diem

                Comment


                • Ανέκαθεν.
                  There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                  Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                  Comment


                  • Τελος παντων εμενα μου αρεσε παρα πολυ σαν metroidvania fan.. Ας πουμε οτι ειναι στο top 10 και οχι το #1 και ολα οκ.. Τωρα θα παω για minimalist playthrough, βοηθαει που εχω τα golden guns αξιζε η αναζητηση..

                    Comment


                    • Μετά από 62 περίπου ώρες,τελείωσα το Final Fantasy 13.Είχε κανείς αμφιβολίες;
                      Θα γράψω κάποια στιγμή περισσότερα στο σχετικό θέμα και ίσως κυνηγήσω και το platinum αργότερα.Προς το παρόν λέω να παίξω τίποτα πιο χαλαρό κι από βδομάδα βλέπουμε.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • Εγώ είχα, αλλά χαίρομαι που με έβγαλες λάθος . Περιμένουμε εντυπώσεις .

                        Comment


                        • εγω δεν ειχα καμια αλλωστε δεν ειναι μεγαrpgasgurumasterγνωστηςαναλυτης?

                          οντως γραψε τις εντυπωσεις σου!! and gogo for broke....εεε platinum!!

                          Comment


                          • Εγώ πάντως είχα.
                            Για platinum δεν πάω,όχι άμεσα τουλάχιστον.Θέλω μέσα στο καλοκαίρι να τελειώσω,αν τα καταφέρω, Demon's Souls & Mass Effect,οπότε το platinum μπορεί να περιμένει.
                            Carpe diem

                            Comment


                            • παιξε το mass effect 2 μονο και κοιτα το story απο το comic του ps3 η το youtube η απο κανα wiki, σιγουρα οι περισσοτεροι δεν θα συμφωνουν μαζι μου αλλα whatever

                              Comment


                              • Το πρώτο Mass Effect, αν το τρέξεις απλά για να δεις το story, δε θέλει και πολλές ώρες έτσι κι αλλιώς.
                                There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                                Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                                Comment

                                Working...
                                X