Announcement

Collapse
No announcement yet.

I just finished

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mega Man X - PSP

    Μετα απο τουλαχιστον 2 αποτυχημενες προσπαθειες στο παρελθον, αυτη τη φορα ειπα να σοβαρευτω και δε με δυσκολεψε γενικα. Η πλακα ειναι πως δεν ειχα ξαναπαιξει καποιο Χ (εχω παιξει μερικα απο τα NES, GB games της σειρας καθως και το 9), οποτε μου αρεσε αρκετα η ολη φαση με τα suit upgrades κτλ (τι μαθαινει κανεις εστω και τωρα).

    Level design, OST και γραφικα ελεω remake, ολα αφηνουν τις καλυτερες εντυπωσεις.
    Αναρωτιεμαι τωρα αν θα πρεπε να ξαναπαλεψω και το Powered Up. Εναλλακτικα μπορω να δω τα extra modes που εγιναν unlock, αλλα δεν ξερω κατα ποσο αξιζει.. Τριτη επιλογη να ξεθαψω τιποτα αλλο εξισου ακυρο. Χμμμχ.

    Comment


    • Τελείωσα το Call of Duty 3.Ωραίο κι αρκετά ευχάριστο.Ακόμα και σήμερα τα γραφικά του μου φάνηκαν υπέροχα.
      Carpe diem

      Comment


      • Originally posted by Altair View Post
        Τελείωσα το Call of Duty 3.Ωραίο κι αρκετά ευχάριστο.Ακόμα και σήμερα τα γραφικά του μου φάνηκαν υπέροχα.
        Συμφωνω. Δυστιχως το Veteran ειναι υπερβολικα cheap σε σχεση με οποιοδηποτε αλλο COD.

        Comment


        • Ισχύει.Με λίγο ψάξιμο,είδα ότι το COD 3 και αμέσως μετά το COD 2 είναι απίστευτα cheap στο Veteran.
          Οι εχθροί σε πετυχαίνουν για πλάκα έσα από βράχους,δέντρα κλπ ενώ εσύ ακόμα και να τους βλέπεις,αν δεν φτάσεις στην κατάλληλη απόσταση,απλά σπαταλάς πυρομαχικά.
          Το 2 μιας και το έχω στη μέση του Veteran ίσως το τελειώσω κάαααποια στιγμή.Το 3 δε νομίζω να το ξαναπιάσω.ΙΜΟ δεν αξίζει τον κόπο και τον εκνευρισμό.
          Carpe diem

          Comment


          • Gears 3. Αναλυτικα στο εκειδωθε θεμα (ατιμε mod... lol)
            :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

            Comment


            • Τέλος το Mass Effect 2 με όλα τα dlc
              Περισσότερα στο ανάλογο θρεντ.

              Comment


              • teliosa to skyrim ta logia ine peritta

                Comment


                • LOL θεουλης.
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • Πόσες ώρες;Έκανες τα πάντα;
                    Carpe diem

                    Comment


                    • Εκεί που οι άλλοι κάνουν install, ο wesker τερματίζει .

                      Comment


                      • Originally posted by Altair View Post
                        Πόσες ώρες;Έκανες τα πάντα;
                        mou pire 50 ores peripou ke exi side quests polla akoma.ta guilds ta teliosa ola ektos afto tou thieves theli polli doulia.tora exerevno exi polla pragmata na kano.

                        Comment


                        • wesker, συνάντησες κανένα bug? Πες να ξέρω μήπως το πετύχω πουθενά και καταφέρω να το προσπεράσω και μόνος μου. Στο Oblivion είχα πετύχει πολλά και τα περισσότερα κατάφερα να τα προσπεράσω χωρίς βοήθεια(με το ζόρι δλδ).
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Tanno View Post
                            wesker, συνάντησες κανένα bug? Πες να ξέρω μήπως το πετύχω πουθενά και καταφέρω να το προσπεράσω και μόνος μου. Στο Oblivion είχα πετύχει πολλά και τα περισσότερα κατάφερα να τα προσπεράσω χωρίς βοήθεια(με το ζόρι δλδ).
                            oxi file den ixa kanena provlima

                            Comment


                            • Τελείωσα το Uncharted 3 στο Hard.Μου φάνηκε πιο εύκολο από το 2.Περισσότερα στο αντίστοιχο θέμα λίαν συντόμως.
                              Carpe diem

                              Comment


                              • Μολις τελειωσα το Red Dead Redemption.

                                Θα γραψω αναλυτικα αυριο ενα κειμενακι στο σχετικο θεμα, αλλα εδω θα πω το εξης: οχι αδικα GOTY περυσι...
                                :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                                Comment

                                Working...
                                X