Announcement

Collapse
No announcement yet.

I just finished

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DMC 1 σε Dante Must Die, είχα καιρό να φάω τέτοιο ξύλο Επίσης φάνηκε πόσο ενοχλητική μπορεί να γίνει η κάμερα του παιχνιδιού, anyway καταραμένε Nelo Angelo κακό ψόφο να έχεις!!

    Comment


    • Λίγα τα λόγια για τον Vergil έτσι;
      Carpe diem

      Comment


      • Τέλος το Lunar: Silver Star Story. Πάω για το Lunar 2!
        sigpic

        Comment


        • Kingdom Hearts ReCoded.
          Περισσότερα στο σχετικό θέμα οσονούπω.
          Αυτό το Simple and Clean απλά δεν βαριέμαι να το ακούω.
          Carpe diem

          Comment


          • Χμμ περίεργο κι εγώ με adventures ασχολούμε αυτόν το καιρό. Είναι το καταλληλότερο είδος παιχνιδιών τελικά για το μαγαζί.

            Τελείωσα το Botanicula και τώρα έπιασα το Machinarium, δυό γαμάτα παιχνιδάκια της Amanita Design. Το botanicula ήταν φανταστικό, το machinarium δεν έχει την ίδια ψυχεδέλεια αλλά είναι πιο "βαρύ" αναλογικά στους γρύφους του. Εξαιρετικά και τα δύο πάντως.
            sigpic

            Comment


            • sniper elite v2

              Comment


              • Λέει τίποτα;
                Carpe diem

                Comment


                • Originally posted by Altair View Post
                  Λέει τίποτα;
                  το ειδα και γω για κανα 2ωρο, εχει απολαυστικους sniping μηχανισμους , εχει αποδωθει γλαφυρα το βερολινο του 40 και η ατμοσφαιρα της εποχης, ολα τα υπολοιπα δεν μου γεμισαν το ματι, θα το τελειωσω καποια στιγμη (σε ενα παραλληλο συμπαν χωρις το d3)

                  Comment


                  • Λοιπόν βάζω εδώ το post μου επιτηδευμένα για να το δουν περισσότεροι και αν γνωρίζουν κάτι να μου προτείνουν κάποια ενέργεια.

                    Το Elite Xbox 360 μου αφού το ξεκινήσω και βάλω να παίξω ένα game κλείνει μετά από 2 λεπτά και μου βγάζει 2 κόκκινα λαμπάκια στο πρώτο και τρίτο τεταρτημόριο. Όσο το έχω στο dashboard όλα οκ. Μέρα βγήκε να τρέχω να αγοράσω καινούριο και να βάζω τα licenses. Δεν νομίζω να είναι RROD διότι αυτό είναι μπαμ και ψόφος.

                    Comment


                    • Mήπως το μηχάνημά σου υπερθερμαίνεται και κλείνει;Όταν τρέχει παιχνίδι είναι λογικό να ανεβάζει θερμοκρασία και αν λάβεις υπόψιν σου ότι έχουμε καλοκαίρι νομίζω ότι είναι μια λογική υπόθεση.Δοκίμασε να ανοίξεις κανένα κλιματιστικό.Αν δεν είναι θέμα ζέστης δοκίμασε τα καλώδια του χβοχ,μπορεί να μην κάνουν καλή επαφή.


                      Tidy!

                      Do not blame me.Blame yourself or God.
                      In Matsuno we trust.

                      Comment


                      • overheating

                        Comment


                        • Αυτό που λες λογικά είναι το γνωστό πρόβλημα Ε7. Καλύτερα έχε το σε κάποιο δροσερό μέρος ή άναψε κλιματιστικό σε δροσερό επίπεδο μέχρι να ηρεμήσει.
                          sigpic

                          Comment


                          • Τέλειωσα Comic Jumper με full achievements.
                            (Κάτι έπρεπε να κάνω κι εγώ όσο φόρτιζε το 3ds ).

                            Comment


                            • Χτες τελείωσα το Thief: Gold στο expert επίπεδο δυσκολίας για πολλοστή φορά. Το θυμήθηκα λόγω πόρωσης του leaked trailer του Thief 4.

                              My Street Fighter 4 FanFiction Project: fav.me/d3k2f2f

                              Comment


                              • Τεράστιο παιχνίδι το Thief. Όλο γυροφέρνω ένα playthrough του 2 αλλά το έχω σε μια βλαμμένη soldout έκδοση χωρίς τα cutscenes και πρέπει να το κατεβάσω...
                                Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                                Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                                Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                                Comment

                                Working...
                                X