Announcement

Collapse
No announcement yet.

I just finished

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • τελειωσα το max payne 3 στο hard με free aim , μιλαμε για πολλους θανατους
    δεν τα θυμαμαι τοσο δυσκολα τα προηγουμενα, ο χειρισμος παρα ηταν βαρυς (ασορτι με τον max) και μαλλον το μονο παραπονο μου απο ενα κατα τα αλλα πολυ καλο 3rd person shooter με χαραχτηρα, σεναριο και δραση

    Comment


    • Τελείωσα το witcher 2.

      Ότι και να πω για αυτό το παιχνίδι είναι λίγο.Είναι απλά από τα καλύτερα παιχνίδια rpg των τελευταίων ετών.Ακόμα και τα παιχνίδια της bioware υστερούν μπροστά του όσον αφορά το script,την εξιστόρηση ιστορίας και τις επιλογές που δίνονται στον παίκτη.Για εμένα μαζί με τα demons soul,valkyria chronicles και xenoblade αποτελεί τις πιο φρέσκες προτάσεις του rpg είδους της τελευταίας γενιάς.

      Αναλυτικό ποστ με τις επιλογές που έκανα,το build του χαρακτήρα κτλ κτλ στο αντίστοιχο thread όταν βρω χρόνο.


      Tidy!

      Do not blame me.Blame yourself or God.
      In Matsuno we trust.

      Comment


      • Τελειωσα το Resident Evil: Revelations. Δεν μου άρεσε ιδιαιτερα, ούτε ένιωσα ιδιαιτερα την Resident Evil αίσθηση/αισθητική. Πάει, χάθηκε. Περίμενα πολύ περισσότερα πάντως. Μέτριο.

        Comment


        • Lunar Knights στο DS! Θ' ανεβάσω ένα review σύντομα, γιατί τώρα ξενύχτησα για να το τερματίσω!

          edit: Έγινε! http://www.ninty.gr/content.php?r=1881-Lunar-Knights-%28DS%29-Review

          Θα πάθετε πλάκα, όταν δείτε ποιος είναι ο δημιουργός του!
          sigpic

          Comment


          • Τελειωσα το Dead Or Alive 4. Βασικά το Story Mode με όλους τους χαραχτήρες. Δεν νομίζω να ασχοληθώ πολύ ακόμα μαζί του. Δοκίμασα online και είναι νεκρό. Ένα match με το ζόρι βρήκα. Για να παίξω με φίλους πάλι δεν γίνετε, άρα...

            Γενικά μου φάνηκε όμορφο μεν, αλλα κάπως μέτριο. Ούτε Story Mode έχει με τους χαραχτήρες που με ενδιαφέρουν περισσότερο, παρόλο που τους έκανα unlock στην συνεχεια. Το παιχνίδι γενικά βασίζεται πολύ στα counters. Κάτι άλλο που πρόσεξα είναι ότι δόθηκε ακόμα περισσότερη προσοχή και λεπτομέρεια στο πως μπορείς να χρησιμοποιήσεις τα levels υπέρ σου. Κάποια endings είναι απλά έπος, πανέμορφα.

            Comment


            • Τέλειωσα το Tales of the Abyss, φανταστικό παιχνίδι, περισσότερα στο θέμα του .

              Comment


              • Originally posted by Grimmtak View Post
                Τέλειωσα το Tales of the Abyss, φανταστικό παιχνίδι, περισσότερα στο θέμα του .
                Πόσες ώρες σου πήρε για να το τερματίσεις?

                Comment


                • 63, και από ότι είδα έχασα αρκετά side quests.

                  Comment


                  • Τέλος το Lux Pain. Ιδού και το review http://www.ninty.gr/content.php?r=19...28DS%29-Review .
                    sigpic

                    Comment


                    • Tωρα μου κινησες το ενδιαφερον να ριξω μια ματια με αυτα που λες για την ορθογραφια του τιτλου. Κατσε να το βαλω λοιπον στην to-play list.

                      Comment


                      • Originally posted by Xeno View Post
                        Tωρα μου κινησες το ενδιαφερον να ριξω μια ματια με αυτα που λες για την ορθογραφια του τιτλου. Κατσε να το βαλω λοιπον στην to-play list.
                        Δες και μόνος σου. Πρώτη φορά βλέπω τέτοια ορθογραφικά λάθη στο συγκεκριμένο παιχνίδι. Δεν έχω πετύχει ορθογραφικά λάθη σε κανένα άλλο παιχνίδι.

                        Αν έχεις την Ignition Entertainment και την παίξεις, πες μου. Εγώ την πέτυχα στο Rising Star Games.

                        Ίσως γι' αυτό το λόγο έχει φάει αδικημένες βαθμολογίες από τα άλλα sites.
                        sigpic

                        Comment


                        • Τέλος το Phoenix Wright: Trials and Tribulations. Μακράν οι καλύτερες υποθέσεις που έχω δει στη σειρά μέχρι στιγμής.

                          Comment


                          • Τα σπα, καλα που μου το θυμισες να παιξω τη τελευταια case για 9η φορα νομιζω...

                            (Μια φορα θυμαμαι την τελειωσα και την ξαναρχισα επι τοπου για να δω αν θα τη παλεψω - και τη παλεψα εννοειται )
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • Μια σειρά από τα games που τελείωσα αυτές τις μέρες:

                              Pandora's Tower - Α Ending

                              Ace Attorney Apollo Justice - Η τελευταία case ήταν απίστευτη

                              Shank - Full trophies, costumes και concept art

                              inFamous: Festival of Blood - Full trophies

                              Scott Pilgrim vs The World - Full trophies

                              και τώρα μιας και πιστεύω ότι δεν θα δω KH3D στην ώρα του λόγο ελτα λέω να πιάσω το πρώτο Sly.

                              Comment


                              • Έχεις κάποια συγγένεια με τον wesker;
                                Originally posted by Squall Leonhart
                                I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                                Originally posted by 丹野
                                Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                                Originally posted by Ryu_gr
                                υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                                Comment

                                Working...
                                X