Announcement

Collapse
No announcement yet.

I just finished

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Τέλος το Jade Empire, είμαι Spirit Monk και γουστάρω χεχε! Φοβερό παιχνίδι! Δέθηκα πολύ με το ανατολίτικο σκηνικό, ήταν μια πολύ ευχάριστη αλλαγή. Άπειρο σεβασμό στον Hou με το Drunken Brawling που συνεχώς γκρίνιαζε για τη γυναίκα του και το κοριτσάκι με τα διαόλια μέσα της, εξαιρετικοί και πρωτότυποι companions, ειδικά ο πρώτος απίθανος!

    Θάνατος στις δύο bitches που είχα για romance επιλογές! Είναι οι πιο γκρινιάρες και ανέραστες γκόμενες σε romance της Bioware, πραγματικά, σε κάτι σκηνές που ξεκατινιάζονται έλεγα πότε θα πάρει φόρα ο μουσάτος ο ξυλοκόπος να τις πάρει φαλάγγι.

    Μάχη,ιστορία,quests όλα κομπλέ. Στο τέλος σου δίνει New Game με τον ήδη φτιαγμένο χαρακτήρα οπότε ένα ακόμα για Closed Fist path επιβάλλεται. Έχω να ταλαιπωρήσω αρκετούς npcs χαχα!
    sigpic

    Comment


    • Πες τα.Ο πρώτος τίτλος της Bioware που έπαιξα και τελείωσα και παραμένει από τους αγαπημένους μου.Μόνο αρνητικό,ότι εκεί που είσαι στη μέση,τέλος 3ου κεφαλαίου,τα άλλα 3 παίρνουν όσο ένα από τα προηγούμενα.Αλλά και πάλι παιχνιδάρα.
      Carpe diem

      Comment


      • Μόλις τελείωσα το Sly Cooper: Thieves In Time και το 1000άρισα! Πάω για το επόμενο παιχνίδι... Για να σκεφτώ...
        sigpic

        Comment


        • teliosa s 2 meres ta
          battlefield 4
          call of duty ghosts
          beyond two souls epic apistefto fovero prepi na to pexete oposdipote

          Comment


          • The Last of Us στο normal.21 ώρες για να βρω και να κάνω τα πάντα.Κι ενώ πήρα το σχετικό trophy,ότι βρήκα όλα τα collectibles,είδα μετά ότι μου λείπουνε κάποια.
            Αυτά όσον αφορά τα ασήμαντα θέματα.Για τα σημαντικά θα γράψω στο σχετικό θέμα,αφού διαβάσω την ανάλυση του Evans.
            Α και για να μην ξεχνιόμαστε...11/10 ALL TIME CLASSIC.
            Carpe diem

            Comment


            • Originally posted by wesker View Post
              teliosa s 2 meres ta
              battlefield 4
              call of duty ghosts
              beyond two souls epic apistefto fovero prepi na to pexete oposdipote
              Πολυ σου πηραν, αν συνεχισεις ετσι η βιομηχανια θα βγαζει παντα περισσοτερα games απ'οσα ρολαβαινεις να παιξεις, δε ξερω τι θα κανεις απλα στο λεω...
              Do a barrel roll!

              Comment


              • Α και για να μην ξεχνιόμαστε...11/10 ALL TIME CLASSIC.
                The man has spoken.

                Comment


                • Originally posted by Ramparter
                  Πολυ σου πηραν, αν συνεχισεις ετσι η βιομηχανια θα βγαζει παντα περισσοτερα games απ'οσα ρολαβαινεις να παιξεις, δε ξερω τι θα κανεις απλα στο λεω...
                  Πανάθεμά σε μου προκάλεσες σπαστικό γέλιο.Αχαχαχαχα.

                  Nooto χάρηκα που σου άρεσε το Anniversary. Ελπίζω να σου αρέσει και το Underworld αν και προσωπικά, θεωρώ ότι δεν φτάνει το Remake. Έχει πάντως όμορφο τεχνικό τομέα και πολύ ωραίο water animation.

                  Comment


                  • Τέλος το Trine 2. Πολύ καλό παιχνίδι και οπτικά υπεραπιστευτότατο.

                    Comment


                    • Τέλος το Batman Arkham Origins.Θα γράψω περισσότερα στο σχετικό θέμα.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • Originally posted by Enpsty View Post
                        Τέλος το Trine 2. Πολύ καλό παιχνίδι και οπτικά υπεραπιστευτότατο.
                        Αυτη τη στιγμη το πρωτο Trine εχει 79 λεπτα στο steam αν δεν το εχεις ηδη.. Οντως πανεμορφο παιχνιδι..

                        Comment


                        • Τέλος το ZombiU στο normal σε 28 ώρες και με 40 survivors!Σίγουρα θα ξαναπαιχτεί.Είναι το καλύτερο παιχνίδι στο WiiU πριν την έλευση του 3dworld χωρίς υπερβολή.Πολύ αδικημένο από κριτικούς και κόσμο κατ'εμέ.Το παιχνίδι ήταν για πολλά περισσότερα.Κρίμα που δεν θα βγει συνέχεια.Μπορούσε να διορθώσει τα όποια λάθη του πρώτου και να μιλούσαμε για masterpiece τώρα.
                          Nintendo I.D.: paixtis
                          3ds friend code: 2664-2347-7128

                          Comment


                          • Originally posted by paixtis View Post
                            Τέλος το ZombiU στο normal σε 28 ώρες και με 40 survivors!Σίγουρα θα ξαναπαιχτεί.Είναι το καλύτερο παιχνίδι στο WiiU πριν την έλευση του 3dworld χωρίς υπερβολή.Πολύ αδικημένο από κριτικούς και κόσμο κατ'εμέ.Το παιχνίδι ήταν για πολλά περισσότερα.Κρίμα που δεν θα βγει συνέχεια.Μπορούσε να διορθώσει τα όποια λάθη του πρώτου και να μιλούσαμε για masterpiece τώρα.
                            Έλα ρε, τόσο πολύ σου άρεσε? Άκουσα και από άλλους ότι είναι αδικημένο, αν και ομόλογο πως από τα videos που είδα το gameplay φαίνεται κάπως ελεεινό, ειδικά όταν πολεμάς zombies. Θα το χτυπήσω και εγώ όμως, είναι και χαμηλή η τιμή του.

                            Comment


                            • Είναι λίγο κάπως χοντροκομμένο αλλά προσωπικά δεν με ενόχλησε αν και έφαγα τα μούτρα μου αρκετές φορές.Νιώθεις ότι ποτέ δεν είσαι προετοιμασμένος για ότι ακολουθήσει.Όσο τούμπανο και να'σαι μπορεί να χάσεις επειδή δεν πρόσεξες κάτι,έκανες μια λάθος επιλογή,πηγές απ'το λάθος μέρος.Οι εχθροί μπορούν να σου την φέρουν από οπουδήποτε και με τον πιο περίεργο τρόπο είτε μόνοι είτε κατά ορδές.Hardcorila κανονική!Γενικά το ευχαριστήθηκα πάρα πολύ.Θέλω να το ξαναπαίξω για να πάρω ότι δεν μπόρεσα την πρώτη φορά και να δω και κάποια πράγματα που δεν έκανα.
                              Nintendo I.D.: paixtis
                              3ds friend code: 2664-2347-7128

                              Comment


                              • Παίξε Dark Souls στο Χ360 σου,θα το ευχαριστηθείς το ίδιο πιστεύω.
                                Ειρωνία ότι βγήκε σε κονσόλα της Ν,αλλιώς δε θα το έπαιζες ποτέ.Κρίμα δεν είναι να στερείσαι τέτοιες εμπειρίες επειδή δε βγαίνουν για συστήματα της Ν;Και να πω ότι δεν έχεις κονσόλα για τα multiplatform.Αφού την έχεις τη ρημάδα,κάτσε παίξε κι εκεί τίποτα.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X