Announcement

Collapse
No announcement yet.

I just finished

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ramparter View Post
    Παντως σοβαρα τωρα, αμα ποτε εχεις ορεξη για Karting δες και τα αλλα cc γιατι στα 50 ειναι τοσο αργο που δεν εχει ουτε το μισο enjoyment. Απλα πρεπει να περασεις τα 50, 100 για να πας στα 150 που παιζεις οπως πρεπει.

    +1 από εμένα σε αυτό.
    Θα τα έλεγα και βαρετά στα 50cc.
    I'm back bitches... Version 2.0

    Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

    Comment


    • Δεν παίζω κανένα Μάριο Καρτ στα 50, κατευθείαν στα 150.
      Originally posted by Squall Leonhart
      I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
      Originally posted by 丹野
      Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
      Originally posted by Ryu_gr
      υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

      Comment


      • Και μετά παίζεις και στα 50 και 100 για να ξεκλειδώσεις ότι έχει.Βασικά γι'αυτό τα παίζω.Αρχικά ξεμπερδεύω μ'αυτά και μετά μόνο 150 και time trials πριν το online!
        Nintendo I.D.: paixtis
        3ds friend code: 2664-2347-7128

        Comment


        • Grand Theft Ayto V 100% με ending C φυσικά.

          Έκατσα και είδα τα άλλα endings και πραγματικά ξενέρωσα....

          Comment


          • Ποιο απ'όλα είναι το C;

            Comment


            •  
              Αυτό που δεν σκοτώνεις ούτε τον Trevor ούτε τον Michael

              Comment


              • 100%;Ωραίος ρε θηρίο.Τώρα πας για μούλτι ή πας γι'άλλα;
                Carpe diem

                Comment


                • Multi όταν μπουν τα heists

                  Comment


                  • Ώπα θα έχει και τέτοια;Mετανιώνω που το πήρα Χ360 με κάτι τέτοια μιας και δε νομίζω να ξαναβάλω gold.


                    Τελείωσα το Super Mario 3D World και πάω γι'άλλα,μιας και το ΠΣΚ θα είμαι εκτός Αθηνών,οπότε τα φορητά θα έχουν την τιμητική τους.
                    Carpe diem

                    Comment


                    • Τέλος το LittleBigPlanet Vita.
                      IMO,με εξαίρεση το 2 που δεν το έχω παίξει,ο καλύτερος τίτλος της σειράς.
                      Μουσική,γραφικά,level design,ιστορία όλα τέλεια.Το καλύτερο βέβαια είναι ότι ο τίτλος εκμεταλλεύεται πλήρως τις δυνατότητες του συστήματος όπως touchscreen,touchpad,gyroscope,motion sensor χωρίς να καταλήγουν να είναι απλώς gimmicks και χωρίς να εμφανίζονται συνεχώς με αποτέλεσμα να κουράζουν.Απόδειξη ότι πολύ λίγες ιδέες ανακυκλώνονται και με εξαίρεση τον πρώτο κόσμο που ξεκινάει μουδιασμένα,σφύζει από ποικιλία.Επίσης ο τίτλος διαθέτει πλήθος από mini games που απλά κυνηγάς το μεγαλύτερο σκορ και με το τέλος του κάθε κόσμου ξεκλειδώνουν άλλα mini games τα οποία διαθέτουν δικά τους stages/achievements κλπ και θα μπορούσαν να αποτελούν ολοκληρωμένους indie τίτλους.Ειδικά η επίτευξη των 3 αστεριών σε κάθε πίστα είναι αρκετά ζόρικη.
                      Και μετά από όλα τα παραπάνω,να μην ξεχάσουμε το βασικότερο στοιχείο του τίτλου,το create mode και τα community levels όπου εκεί η φαντασία απογειώνεται.
                      Όποιος έχει Vita να ασχοληθεί οπωσδήποτε με το συγκεκριμένο διαμάντι.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • Τέλος και το Assassin's Creed IV Black Flag Freedom Cry dlc.
                        Πολύ καλό,περισσότερα στο θέμα του τίτλου.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • Τέλος το Metal Gear Solid V Ground Zeroes.Θα γράψω περισσότερα στο θέμα του.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • Κλασσικά όπως κάθε μήνα:

                            Tomb Raider - Από τα ποιο ευχάριστα παιχνίδια που έχω παίξει.
                            Bioshock Infinite - Biggest mindfuck ever!
                            Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty HD - Αρκετά καλό αλλά δεν το βάζω στην top 3 λίστα Metal Gear.
                            The Last of Us - Game of the Year 2013.
                            Grand Theft Auto 5 - Το ποιο γεμάτο sandbox και γενικά παιχνίδι ever.
                            Splinter Cell: Conviction - Καμία σχέση με τα προηγούμενα.
                            Dirge of Cerberus: Final Fantasy VII - Όχι άλλο cutscene!!
                            Prototype - Διάλεξα λάθος στιγμή για αυτό.

                            Comment


                            • Τελος το trophy hunting στο Tearaway που ολοκληρωθηκε με platinum. Overall τα εχω ξαναπει, μαγικος τιτλος, πολλα μπραβο στην mm

                              Comment


                              • Professor Layton and the Curious Village μετά από 11 ώρες περίπου και χρήση οδηγού σε πολλά σημεία.Ναι,δεν είναι για μένα αυτό το παιχνίδι,αλλά ακόμα κι έτσι μου άρεσε πολύ η μουσική του,οι χαρακτήρες του και η ιστορία του,ενώ παράλληλα ήταν ότι έπρεπε για να σκοτώσω κάποιες ώρες,ενώ και τα παζλ που δεν πέρασα μόνος μου,θα τα ξαναπροσπαθήσω,απλά για εξάσκηση,σαν brain training ένα πράγμα.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X