Announcement

Collapse
No announcement yet.

I just finished

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Μου αρέσει γενικά το σκηνικό γιαπωνέζικου σχολείου οπότε με κράτησε και αυτό + αυτό το εθιστικό gameplay που με έκανε να μην μπορώ να σταματήσω το griding με τίποτα. Το 4 το είχα πάρει πριν αγοράσω vita επειδή το είχα βρει σε πολύ καλή τιμή αλλά μάλλον θα αργήσω να το αρχίσω μιας και μου έχει μαζευτεί πολύ backlog. Είχες δει καθόλου το The Answer που υπήρχε στο FES;

    Comment


    • Πριν λίγο καιρό το Bit Trip Runner 2.

      Ξεχωριστό παιχνίδι με στοιχεία πλατφόρμας και ρυθμού, μου άρεσε πάρα πολύ που δεν ανεβάζουν κατακόρυφα τη δυσκολία καθώς προχωράς, έτσι αποφεύγονται εκνευρισμοί/απογοητεύσεις που μπορείς να συναντήσεις σε άλλα games παρόμοιας κατηγορίας (π.χ. Super meat boy) και μπορείς να κάνεις perfect με λίγες μόνο προσπάθειες, ενώ ταυτόχρονο σε κρατά σε εγρήγορση για να έχει ενδιαφέρον.

      Τα γραφικά του είναι πολύ όμορφα και θαρρείς ότι δεν ανήκει στην κατηγορία indie.
      Η μουσική του επίισης είναι πολύ χαλαρωτική.

      Έχουμε δηλαδή runner (όχι endless αλλά χωρισμένο σε πίστες) + platform + (σε λιγότερο βαθμό κατά τη γνώμη μου) rhythm. Το συστήνω ανεπιφύλακτα σε όσους ενδιαφέρονται για αυτά τα στοιχεία.
      The illusion of free will is an illusion.

      Comment


      • Teleiwsa ta Zelda, Zelda 2, kai link to the past.
        Synwxizw me ta oracles kai to awakening, meta exei seira to minish cap
        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
        Kindred, this blade and I.
        "

        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
        Greek Gaming Videos
        Greek Final Fantasy Forum

        Comment


        • Emulator?Το 2 με save states?Στο 1 χρησιμοποίησες guide?
          Nintendo I.D.: paixtis
          3ds friend code: 2664-2347-7128

          Comment


          • Τέλος το Assassin's Creed Unity.Θα γράψω ποστ τελικών εντυπώσεων στο σχετικό θέμα.
            Carpe diem

            Comment


            • Πάει το πρώτο playthrough του Biohazard HD Remaster. Μετά από 12 χρονια ξαναείδα τους τίτλους τέλους. (η συνεχεια στο topic του τίτλου)

              Comment


              • Ωραίος,κι εγώ θέλω να το παίξω κάποια στιγμή.
                Carpe diem

                Comment


                • Rayman Legends μετά από 8 ώρες.Περισσότερα στο σχετικό θέμα.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • Super Smash Bros Classic Mode & Donkey Kong Country Tropical Freeze.
                    Περισσότερα (για το DKCTF,γιατί με το άλλο δεν έχω ασχοληθεί ακόμα όσο πρέπει) στο σχετικό θέμα.
                    Carpe diem

                    Comment


                    • To classic mode που λες το έβγαλες με όλους τους χαρακτήρες?Αλλιώς δεν έχει νόημα...
                      Nintendo I.D.: paixtis
                      3ds friend code: 2664-2347-7128

                      Comment


                      • Πως ήμουν σίγουρος ότι θα απαντήσεις.
                        Βαριέμαι να το ξαναπαίξω με όλους,προτιμώ να ασχοληθώ με multiplayer & events.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • Ναι καλά. Παιχτούν πρωτα με ολους και μετα μιλά. Κι εγώ Τερματισα το Bros U αλλά δε πήρα όλα τα stars και μόλις πήγα να βάλω άλλο game βγήκε ενα χερι με ενα πλαστικό σφυρί και με κοπανησε και μου πέ οτι δεν αφήνει ο Paixtis να πάω σε άλλο game αμα δε τελειώσω 100%.
                          Do a barrel roll!

                          Comment


                          • Δεν μιλάμε για το 100% ενός game αλλά μου έβαλε στο i just finished ότι τελείωσε το classic mode ενός game επειδή είδε τίτλους...Ok δεν τελειώνουμε πάντα ένα game όταν βλέπουμε τίτλους πόσο μάλλον ένα smash...Γι'αυτό είπα βγάλε με όλους αν είναι.Εγώ και τους έβγαλα όλους και όλα τα events έβγαλα αλλά δεν έγραψα κάτι στο i just finished.Και έχει φατσούλα οπότε για trolling το'βαλε ούτως ή άλλως.
                            Nintendo I.D.: paixtis
                            3ds friend code: 2664-2347-7128

                            Comment


                            • Κοίτα να δεις.Τα credits στα δείχνει όταν τελειώνεις το παιχνίδι,άρα όχι δεν είναι trolling.Από κει και πέρα,ο καθένας θα ασχοληθεί όσο θέλει.Κι εννοείται ότι δεν τελείωσα την ενασχόλησή μου μαζί του.Απλά το βάζω στα τερματισμένα μοου games.Και βασικά το μέτρησα,μετά που ξεκλείδωσα και όλους τους χαρακτήρες.
                              Carpe diem

                              Comment


                              • Προσωπικά δεν το βάζω στα completed αν δεν πάρω σημαντικό αριθμό από τα challenges.Είναι τεράστιο το παιχνίδι!
                                Nintendo I.D.: paixtis
                                3ds friend code: 2664-2347-7128

                                Comment

                                Working...
                                X