Announcement

Collapse
No announcement yet.

I just finished

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    To Arc mou arese poly san paixnidi san istoria,gameplay kai fysika Japanese glossa.
    To paixnidi olo kalo alla sto telos koveis tis fleves soy me to level tou final boss.Ekana ena triimero level up opote kathomouna.Tora thelo na kano mia kai kali mia megali paraggelia apo videogamesplus opos Baten Kaitos Origins,Arc Darkness,Evolution Gamecube ta hack GU kai kanadyo akoma.
    Born From Darkness...Raised By Light....
    My Wrath Shall Be Cast Upon My Enemies Like Rain Pouring From Heaven
    Official O.G.C Member

    Comment


    • #77
      Eτσι ετσι, να μεγαλωνει η Arc the Land Guild xD
      Aσε το Evolution ρε συ κι επενδυσε σε κατι πιο καλο. Παρε πχ το Romancing Saga του PS2 ή το Wild Arms V κτλ
      αν θες τοσο πολυ το Evolution 2,τσιμπα το με κανα 5ευρο απτο ebay για το Dreamcast .

      Τεσπα, δικα σου τα λεφτα
      " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

      Authenticity sir, authenticity. "

      Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



      Comment


      • #78
        :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: Siga siga ola tha rthoun pros ta edo,apla afta pou egrapsa kai kyrios ta Hack einai pou me kaine para polly.
        Born From Darkness...Raised By Light....
        My Wrath Shall Be Cast Upon My Enemies Like Rain Pouring From Heaven
        Official O.G.C Member

        Comment


        • #79
          Πωπω το Evolution...τι καμενο παιχνιδακι ρε παιδες.Στην εποχη του που το ειχα παιξει μου ειχε αρεσει αρκετα αλλα ακομα και τοτε παρατηρουσα πολλα προβληματα (ανα ενα dungeon ο αριθμος των οροφων ανεβαινει κατα 10 αν δε κανω λαθος,παθαινεις καρκινο απο τις πολλες μαχες...) το 2 ηταν οντως πολυ καλυτερο,πιο συγκροτημενα dungeons και πολυ καλυτερο σεναριο αν και δεν προσφερει κατι ξεχωριστο.
          <div align="center">

          "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

          Comment


          • #80
            Παει και ολο το career του PGR3.
            Ηταν αρκετα μεγαλυτερο απ οσο περιμενα και παραλληλα πολυ χορταστικο.
            Οι δρομοι του Tokyo με ζαλισαν, οι πιστες στο Nurburgring ηταν πολυ ευχαριστες και με ειχαν σε ενταση κλασικα... Σε γενικες γραμμες το παιχνιδι ηταν παρα πολυ καλο - μιλωντας παντα για τα δεδομενα του ειδους.

            Μαλλον το καλυτερο launch title της κονσολας και ακομα φαινεται πολυ ομορφο, 2 χρονια μετα απ οταν βγηκε.

            Τωρα καταλαβα γιατι το 4 πηρε μετρια σχολια... Μαλλον επειδη το 3 ηταν πολυ καλο και το 4 δεν ανεβασε αρκετα τον πηχυ.

            Παει κι αυτο και τωρα τι μενει.. Ενας μπλε δρακος μου κλεινει το ματι αλλα το ιδιο κανει και μια στοιβα βιβλια απο απεναντι.

            Comment


            • #81
              Παει κι αυτο και τωρα τι μενει.. Ενας μπλε δρακος μου κλεινει το ματι αλλα το ιδιο κανει και μια στοιβα βιβλια απο απεναντι.[/b]
              Καλά ρε mate βάλε να το δεις έστω και λίγο. Καίγεσαι πάντως .

              Comment


              • #82
                Xeno αμα δεν το θες φερτο σε μενα που μου ακυρωσαν την παραγγελια Και μην ακουτε τον evans σε αυτα που λεει&#33;&#33;&#33; Ο τυπος το εθαβε στο game-site

                Comment


                • #83
                  To παραδέχομαι, το είχα θάψει. Αυτά παθαίνει κανείς οταν διαβάζει γνώμες από κωλο-τύπο και κωλο-sites (edge, ign, gamespot). Πλέον δεν εμπιστεύομαι τίποτε απολύτως . Μόνο fans .-

                  Comment


                  • #84
                    @Songoku: Θες να στο δανεισω; Καλυτερα για μενα θα ειναι, να εχω και μια ασχολια λιγοτερη αυτες τις μερες .

                    @Evans: Καιγομαι και μ αρεσει .

                    Comment


                    • #85
                      Δυστυχως ουτε εγω εχω πολυ χρονο αυτη την περιοδο και πρεπει και να διαβασω&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33; Και ενω πρεπει να διαβασω λιωνω το halo 1 lol . Και να μου το δανισεις δηλαδη δε θα το αρχισω τωρα. Thanks παντως mate &#33;&#33;&#33; Ελπιζω να την θυμασε την προταση μετα απο ενα μηνα περιπου

                      Comment


                      • #86
                        @Evans: Καιγομαι και μ αρεσει .
                        [/b]
                        Wow, τι κάνει η next-gen στον άνθρωπο .

                        Comment


                        • #87
                          Yeah.. Ενα καλο παιχνιδι δε χρειαζεται απαραιτητα γραφικα. αλλα ενα μετριο μπορει να γινει καλο με την αναλογη επενδυση στον οπτικο τομεα.

                          Το παραπανω το λεω μεταξυ σοβαρου αστειου.
                          Is graphic whoreness imminent?

                          Comment


                          • #88
                            Sorry for doubleposting αλλα το σερι συνεχιζεται .

                            Tελειωσα σημερα και το PGR4 φτανοντας στο rank 1 (big deal but anyway) και ετσι ολοκληρωνεται το racing overdose μου.
                            Σκεφτομαι ποια ηταν η τελευταια φορα που τελειωσα racing σε οποιοδηποτε mode με καποια σοβαρη διαρκεια.

                            Εδω και 10 χρονια παιζω racing τυπου F-Zero, WipEout, Mario Kart, Diddy Kong Racing - lol.
                            To τελευταιο με το οποιο ασχοληθηκα πολυ παιζει να ηταν το Need for Speed 2 στο PC .

                            Τα simulations τα βαριεμαι ή για την ακριβεια δεν ειναι του τυπου μου οποτε κατι σαν το PGR ηταν η ιδανικη μεση λυση.

                            Περισσοτερα θα πω για τη σειρα καποια στιγμη σε αλλο τοπικ, να κανω και μια συγκριση των 2 παιχνιδιων.

                            Παντως το 4 μου αφησε καλες εντυπωσεις .. Το θεμα ειναι πως το highlight του για εμενα ειναι το πραγματικα καταπληκτικο και υπερπληρες soundtrack.

                            Φοβερη δουλεια, go go Bizarre, EBM και τα μυαλα στα καγκελα.

                            Comment


                            • #89
                              Ολοκλήρωσα επιτέλους το Blue Dragon (αυτά τα 99 level up είναι εφιάλτης) και θα το αρχίσω κάποια στιγμή στο μέλλον στο Ultra Hard.Προς το παρόν θα αρχίσω το King Kong που είναι μικρό σε διάρκεια και αργότερα το Enchanted Arms.
                              Ύστερα από ένα e-mail φουριόζικο στην Μικρούλα μας αναμένω το Halo 3 πολύ σύντομα.


                              Και ο Άγιος φοβέρα θέλει.


                              Boy περιμένω....

                              Comment


                              • #90
                                ok ok ok ok &#33;&#33;&#33;&#33; Τελειωσα το halo ... To παιχνιδι τα εσπαγε με απο κορυφωμα το τελευταιο επιπεδο &#33; Ειδικα το τελευταιο ( κουρσα ) κομματι ηταν φοβερο , αφου απο καποα στιγμη και μετα συνεχιζα για να βελτιωσω το χρονο Πανω κατω εχω πει καποια πραγματα περι AI κλπ και σε αλλο topic οποτε δεν τα επαναλαμβανω . Το μεγαλο σοκ ηρθε οταν εβαλα το halo 2 (οπως ειχε πει και ο burai ) το οποιο μου φανηκε ετη φωτο μπροστα απο τα γραφικα μεχρι την τρομερη βελτιωση στην οδηγηση των οχηματων...Ακομα και τα περιβαλλοντα εχουν αναπτυχθει τρομερα ωστε να βοηθουν την εξελιξη της πολυφημισμενης AI ...

                                Προς evans ... Δοκιμασε το παιχνιδι στο heroic φιλτατε και δες το μεγαλειο... Σε οσους φανηκε αγκαρια το παιχνιδι οταν το παιξατε στο normal καντε μια χαρη στον εαυτο σας και ανεβαστε τον πηχη της δυσκολιας&#33;&#33;

                                Comment

                                Working...
                                X