Announcement

Collapse
No announcement yet.

I just finished

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Τι challenge, τερμάτισε FF T σε 4 μέρες, πέρασε το πιο τρελό crush test, τα άλλα είναι για πλάκα .

    Comment


    • Lol egw thelw 4 meres mono gia na diavasw tous dialogous se ekeino to game
      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
      Kindred, this blade and I.
      "

      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
      Greek Gaming Videos
      Greek Final Fantasy Forum

      Comment


      • FF13,το παίζω κι εγώ αυτόν τον καιρό.Υπερβολικά αργά βέβαια.
        Carpe diem

        Comment


        • Evans, το UC2 θα παιχτει καποια στιγμη σιγουρα, πιστευω πως θα ναι ο,τι πρεπει για μια εναλλαγη απο πιο εκτενη παιχνιδια που θα παιζω παραλληλα, οπως αυτα που ανεφερα.
          Οπως και να χει θελω ενα break απο το shooting επειτα απο UC1/Vanquish/RDR κτλ γι αυτο και σκεφτομαι τα RPGs.

          Εκλεισα και ολες μου τις εκκρεμοτητες πλην του DSouls, με το οποιο την ψιλοπατησα γιατι το αφησα για 2+ μηνες και δε μου ειναι ευκολο να ξαναμπω στο κλιμα.

          Περαν αυτου καλα παει το θεμα, νομιζω καλυψα το 2010 επιτελους (οκ ενα FF μενει, αλλα μικρο το κακο ).

          Για πειτε καμια γνωμη για το Valkyria (πλοκη, δυσκολια, διαρκεια - για gameplay εχω μια ιδεα και ειναι αρκετα θετικη).

          Comment


          • An den theleis shooting kalytera paikse to FF13 telika, giati to chronicles exei shooting
            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
            Kindred, this blade and I.
            "

            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
            Greek Gaming Videos
            Greek Final Fantasy Forum

            Comment


            • Για πειτε καμια γνωμη για το Valkyria (πλοκη, δυσκολια, διαρκεια - για gameplay εχω μια ιδεα και ειναι αρκετα θετικη).
              Πλοκή κοινότυπη πάνω κάτω, ένας κλασικός σεναριακός κορμός που θέλει τη νεολαία στο leading role της αντίστασης στην εισβολή των αυτοκρατορικών στρατευμάτων στη χώρα τους, εισβολή που έχει σκοπό την εκμετάλλευση δυνάμεων και τεχνολογιών ενός παλαιού πολιτισμού. Αυτό που παρουσιάζει ενδιαφέρον είναι το setting και το cast των ηρώων, η ανάπτυξη αυτών μέσω των cut scenes και οι σχέσεις που δημιουργούνται μεταξύ τους στη διάρκεια του παιχνιδιού. Διάρκεια 30-40 ώρες, ανάλογα με το αν θα ασχοληθείς με λίγα extras που υπάρχουν και αν θα ψάχνεις καλά τις πίστες για τις καλύτερες στρατηγικές και για κάποιους μυστικούς εχθρούς που σου δίνουν νέα όπλα κτλ. Δυσκολία εξαιρετική, υπάρχουν εύκολες πίστες, υπάρχουν δύσκολες πίστες, υπάρχουν ενδιάμεσης δυσκολίας πίστες, κανένα σκαλί όμως δε γίνεται εκνευριστικό και δε φτάνει στα άκρα (γελοιωδώς εύκολες και αντίστοιχα γελοιωδώς δύσκολες). Θέλει ενασχόληση από την άποψη ότι rush οι πίστες δε βγαίνουν, αλλά η σκέψη και η στρατηγική είναι το μόνο που μετράει. Επίσης λειτουργικό και ευχάριστο σύστημα αναβαθμίσεων όπλων και πανοπλιών, πολύ extra περιεχόμενο σχετικά με το τι γίνεται στον κόσμο ταυτόχρονα με τις πράξεις του στρατού σου, πολλά και ωραία cut scenes, γενικά τι να πει κανείς, παιχνίδι του 10 που απλά χάθηκε στο πουθενά .

              Comment


              • αισθανομαι ασχημα που του ειπα να παιξει το ff13 στο msn μετα το γαματο wall of text του evans

                Comment


                • Xeno στα έχω ξαναπεί,όρμα στο valkyria chronicles.Παιχνιδάρα,χαλαρά ένα από τα καλύτερα next gen παιχνίδια.


                  Tidy!

                  Do not blame me.Blame yourself or God.
                  In Matsuno we trust.

                  Comment


                  • Τέλος το God of War III με 100% τα βραβεία!

                    Τώρα ακόμη περιμένω τον παπάρα από τις Σέρρες να μου "σπάσει" το PSP μου και να μου το φέρει πίσω για να παίξω το Φάντασμα της Σπάρτης.
                    sigpic

                    Comment


                    • Στο είχα πει καλύτερα να'παιρνες το phat ή το 2000.Tα 3000 είναι μπαμπέσικα όσον αφορά το hack!
                      Nintendo I.D.: paixtis
                      3ds friend code: 2664-2347-7128

                      Comment


                      • Originally posted by paixtis View Post
                        Στο είχα πει καλύτερα να'παιρνες το phat ή το 2000.Tα 3000 είναι μπαμπέσικα όσον αφορά το hack!
                        Άλλος είναι ο λόγος που το καθυστέρησε. Ο άσχετος διάβαζε για την εξεταστική, τόσο που το παραμέλησε το θέμα, ενώ είχε ολόκληρο μισό χρόνο αφιερωμένο για να το σπάσει να τελειώνει... -_-
                        sigpic

                        Comment


                        • Ο άσχετος διάβαζε για την εξεταστική, τόσο που το παραμέλησε το θέμα, ενώ είχε ολόκληρο μισό χρόνο αφιερωμένο για να το σπάσει να τελειώνει... -_-
                          Ε όχι ρε Τάννο, παραμέλησε το PSP επειδή διάβαζε για την εξεταστική; Αυτά δε γίνονται. Άφησε το γάμο να πάει για πουρνάρια δηλαδή. Πάρτον τηλέφωνο και τρίξε του τα δόντια και πες του άλλη φορά να βάζει σωστές προτεραιότητες...
                          Originally posted by Squall Leonhart
                          I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                          Originally posted by 丹野
                          Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                          Originally posted by Ryu_gr
                          υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                          Comment


                          • Apo thn mia entaksei den mporei na mhn eixe xrono na to spasei mesa se miso xrono logw eksetastikhs...
                            Alla nai etsi opws to theteis asteio akougetai, eidika otan leei "oloklrhro" - "miso" xrono
                            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                            Kindred, this blade and I.
                            "

                            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                            Greek Gaming Videos
                            Greek Final Fantasy Forum

                            Comment


                            • Χτες ήταν η τελευταία φορα (για την ώρα τουλάχιστον) που ασχολήθηκα με τον Kratos. Τις τελευτές 5 μέρες τελειωσα τα God Of War 2 και 3 (μου πήρε 3 μέρες για το GOW2 και 2 για το GOW3), τα οποια έπαιξα για πρώτη φορα αρχίζοντας με hard mode.

                              EPICNESS.

                              Σήμερα το δεξί μου χέρι είναι πιο μεγάλο από το αριστερό, καθώς χτες έπαιζα όλη μέρα το GOW3 και με τις μάχες που έδωσα έκανα παλικαρίσιο τρικέφαλο. Δυστυχώς δεν μπορώ να ασχοληθώ περισσότερο με τα παιχνίδια, καθώς το PS3 δεν είναι δικό μου. Να ευχαριστήσω τον Wesker που μου το δάνεισε, αν και πιστεύω πως τελικά θα μπορούσε να μου το χαρίσει μιας και είναι γνωστόν ποσο καλή είναι η οικονομική του κατάσταση και ποσο ευκατάστατος είναι.

                              Comment


                              • ναι το ομολογώ είμαι εκατομυριούχος έχω 10 σπίτια 10 αυτοκίνητα και αλλα τόσα κότερα επίσης είμαι ιδιοκτητης τις microsoft το όνομα bill gates είναι απλά το ψευδώνυμο μου

                                Comment

                                Working...
                                X