Announcement

Collapse
No announcement yet.

New Super Mario Bros. Wii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by Link123 View Post
    Πολυ ενδιαφερον, ευχαριστουμε Ramp για τo info!

    Πηγα χθες στο Πλαισιο, στο κεντρο της Θεσσαλονικης και μου ειπαν απο εβδομαδα -.- WTF λεω. Αν προλαβω σημερα θα παω Public μηπως σταθω πιο τυχερος..
    Internet is your friend , man . Get use to it....

    Comment


    • #92
      2 πραματα με ενοχλουν στο παιχνιδι:
      1) Waggling που δεν εχει νοημα. ΟΚ δε χρειαζεται συχνα αλλα δε καταλαβαινω γιατι πρεπει να παταω το 1 και να κουναω το remote για να σηκωσω ενα αντικειμενο, ουτε ειναι το πιο πρακτικο πραγμα. Κι οσο σκεφτομαι οτι αν δεν χρειαζοταν το waggling του παιχνιδι θα μπορουσε να παιχτει επισης με gamecube pad ή με classic. Απλα λαθος επιλογη χωρις καμια δικαιολογια.

      2) Τα physics!!! Σα του DS ειναι αλλα εδω υπαρχουν πιο απαιτητικα σημεια και οταν ενα παιχνιδι απαιτει απο μενα προσεκτικες και μετρημενες κινησεις τοτε κι εγω απαιτω σταθερο και βολικο ελεγχο.

      Κατα τ'αλλα ειμαι στο 4ο κοσμο και προχωραω αργα και σταθερα. Α, συναντησα και διακοπτη στο χαρτη που ενεργοποιει πλατφορμες εντος πιστων οπως στο Mario World.
      Do a barrel roll!

      Comment


      • #93
        Μια και είστε καλά παιδιά μπορεί κανένας να μου δώσει link του iso;

        Comment


        • #94
          Απαγορευονται τετοια links στο forum.
          Do a barrel roll!

          Comment


          • #95
            Originally posted by Linkmastersword View Post
            Μια και είστε καλά παιδιά μπορεί κανένας να μου δώσει link του iso;
            Αγόρασε και κανα παιχνίδι ρε σπάγκο!

            Comment


            • #96
              Originally posted by Ormion View Post
              Αγόρασε και κανα παιχνίδι ρε σπάγκο!
              I have a life.......

              Comment


              • #97
                Prove it

                Comment


                • #98
                  Originally posted by Ferryman View Post
                  Prove it

                  Comment


                  • #99
                    Δοκίμασα το NSMB WII σε 100 usb loaders, πριν από λίγο το έβαλα στο NeoGamma και δούλεψε!I HAVE A LIFE YAYAYAYAY!
                    IM A LIFE OWNER AND A HACKER GO WASTE YOUR MONEY I ONLY WASTE MY MONEY FOR
                    REAL GAMES!(κλπ,κλπ)

                    Ωραία με λίγο μόνο gaming να πω ότι ΔΕΝ το περίμενα ετσι.(Γιαυτο δεν το αγόρασα να το ένστινκτο μου).Εκτός φταίει το ότι είναι μούφα και το τρέχω σε usb 4 giga.Anyway, έχει πολύ φάση κ' μου αρέσει SEE YA!

                    Comment


                    • κοιταζα το τελευταιο famitsu που του εδωσε ενα..επικο 40/40.

                      Αλλα οκ το χουν χεσει το θεμα εκει με τις βαθμολογιες ~τα τελευταια χρονια~.
                      " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                      Authenticity sir, authenticity. "

                      Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                      Comment


                      • Πιστευω οτι σε μεγαλο βαθμο το αξιζει. Για τους παλιους nintendo fan που γουσταραν 2D hardcore Mario. Πραγματικα αρκετα δυσκολο σε σημεια. Σε βαθμο που εμενα με απωθει να μαζεψω ολα τα star coins μονος μου.

                        Απ'την αλλη μσε multiplayer εχεις την ανεση να κανεις λαθος και να ξαναμπεις στο παιχνιδι ενω παραλληλα πρεπει να υπαρχει καταληλη συννενοηση για να μη δημιουργουνται προβληματα. Και τελικα η ωρα περναει, οι ζωες φευγουν αλλα κανεις δε το καταλαβαινει γιατι το παιχνιδι παραμενει διασκεδαστικο ακομη κι αν εισαι στην ιδια πιστα για πανω απο μιση ωρα!!!

                        Θα ηθελα στο μελλον να δω τα παλια Mario με multiplayer mode.
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • Οσο καλο κι αν ειναι (που οντως απτα βιντεοζ που εχω δει, ειναι πολυ διασκεδαστικο), τελειο δεν ειναι. Οπως και κανενα αλλο παιχνιδι βεβαια της γενιας μας (τουλαχιστον). Το ιδιο περιοδικο εδωσε 40/40 και στο Dragon Quest IX. Γενικα δεν ειναι πλεον και πολυ αξιοπιστο για διαφορους λογους
                          " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                          Authenticity sir, authenticity. "

                          Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                          Comment


                          • Μη παρεξηγηθω, δεν εννοω οτι ειναι τελειο ή οτι αξιζει 40. Απλα μη νομιζετε οτι ειναι αλλο ενα NSMB DS, οτι ειπε ο Miyamoto ειναι αληθεια, οτι δηλαδη μετανιωσε που εκανε το Mario στο DS τοσο ευκολο κι εδω θελησε να κανει κατι πραγματικα challenging.
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • Άντε να τον δω να το πει κάποια στιγμή και για το Zelda αυτό.
                              Ελπίζω στα επόμενα χρόνια να δούμε μια κατακόρυφη αύξηση του challenge στους τίτλους της Nintendo, γιατί τα τελευταία χρόνια έχει πέσει πολύ.
                              There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                              Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                              Comment


                              • Originally posted by Loggo View Post
                                Άντε να τον δω να το πει κάποια στιγμή και για το Zelda αυτό.
                                Ελπίζω στα επόμενα χρόνια να δούμε μια κατακόρυφη αύξηση του challenge στους τίτλους της Nintendo, γιατί τα τελευταία χρόνια έχει πέσει πολύ.
                                Σύμφωνα με Aonuma και Miya πάντως κάτι τέτοιο μάλλον θα γίνει.
                                Η αρχή μάλλον θα γίνει με το Spirit Tracks που και οι δύο είπαν ότι θα είναι πολύ πιο δύσκολο απ'το PH.
                                Παιχνιδάρα το PH αλλά αρκετά εύκολο σίγουρα.

                                Ευελπιστώ και κάτι ανάλογο στο Zelda Wii και SMG 2.

                                Comment

                                Working...
                                X