Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Πίλγκριμ δε θα έχεις κανένα πρόβλημα. Έπαιξα το demo, που έχει χρονικό περιορισμό 2 ωρών (και πάω για αγορά) και δεν είδα ούτε κρασαρίσματα ούτε πτώσεις στο frame rate ούτε τίποτα. Το μόνο που είδα ηταν ένα πολύ πολύ διασκεδαστικό παιχνίδι.
    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

    Comment


    • Originally posted by Scatman View Post
      εγραψε ενα ο κυρ χατζαροπουλος και μαλιστα πολυ καλο. Απλα ο νουμπας δεν το δημοσιευσε εδω. μονο στο οθοριτι
      Εχω δωσει το λινκ αγαπητε μου κυριε, αλλα με την μαλακια που εχετε βαλει για αβαταρ τα μυαλα σας εχουν γινει πολτος και δε θα το ειδατε...

      Ασε που απο την στιγμη που εχει ανεβει review εκει, γιατι να ποσταρω κι εδω το ιδιο κειμενο;

      :whip:
      :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

      Comment


      • χαιρω πολυ το ιδιο λες. Εβαλες λινκ για τη δημοσιευση στο οθοριτι, το λινκ ειδα προφανως κυριος.

        εαν το δημοσιευες κι εδω πολυ απλα θα το εβλεπαν περισσοτεροι. Πετας ενα λινκ και νομιζεις θα τυχει ολικης ορασεως (μονο οι χαρντκορ δε χαθουν τα ιχνη σου υποψιν)

        Μου φαινεται σου χρειαζεται υπνος .
        " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

        Authenticity sir, authenticity. "

        Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



        Comment


        • Scatman ντροπη, δε μιλανε ετσι στο ιδαλμα, εισαι και επισημος fan , ου να μου χαθεις.
          Do a barrel roll!

          Comment


          • εχω μερικα προνομια, δε τα ξερετε εσεις αυτα
            " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

            Authenticity sir, authenticity. "

            Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



            Comment


            • Πάντως έχει δίκιο. Αν γραφόταν εδώ το review θα το διάβαζα .

              Edit: Άσχετο, αλλά αποφάσισα να αλλάξω avatar. Είπα να βάλω ένα avatar σχετικό με demon's souls. Πατάω λοιπόν στις εικόνες του google "demon's souls avatars," ψάχνω πρώτη και δεύτερη σελίδα, δε βρίσκω τίποτα, πάω τρίτη ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΔΩ!!!!! Μετά από αυτό που είδα δεν πρόκειται να αλλάξω avatar για αρκετό καιρό .

              Comment


              • Originally posted by Evans View Post
                Πάντως έχει δίκιο. Αν γραφόταν εδώ το review θα το διάβαζα .

                Edit: Άσχετο, αλλά αποφάσισα να αλλάξω avatar. Είπα να βάλω ένα avatar σχετικό με demon's souls. Πατάω λοιπόν στις εικόνες του google "demon's souls avatars," ψάχνω πρώτη και δεύτερη σελίδα, δε βρίσκω τίποτα, πάω τρίτη ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΔΩ!!!!! Μετά από αυτό που είδα δεν πρόκειται να αλλάξω avatar για αρκετό καιρό .
                Αυτο που λες σε εμενα το εχει πρωτη σελιδα

                Comment


                • Πωπω είμαι πολύ μπροστά ρε γμτ. Πριν από κάτι χρόνια η μούρη μου εβγαινε στη δεύτερη σελίδα των εικόνων για FF και τώρα αυτό... Ααααχ...

                  Comment


                  • Δεν υπάρεις μλκα απλά. Από τις τόσες φάτσες την δική σου ''θεώρησε'' πως ειναι η περισσοτερο δαιμονική ;

                    Comment


                    • Εμένα δεν τη δείχνει...
                      Originally posted by Squall Leonhart
                      I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                      Originally posted by 丹野
                      Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                      Originally posted by Ryu_gr
                      υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                      Comment


                      • Δοκιμασε google.gr και θα δεις.
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • Στο Torchlight (το έχω κάψειειειειει) υπάρχει μια μεγάλη λούμπα στην οποία έπεσα, αλλά δε φταίει το παιχνίδι. Βρίσκεις ή αγοράζεις κάποιους χάρτες που σε μεταφέρουν σε αυτοτελή, ανεξάρτητα του κεντρικού, μπουντρούμια χωρίς κάποιο quest ή σεναριακή εξέλιξη. Απλά έχει πολύ κόσμο και καμιά δεκαριά bosses που ρίχνουν καλά αντικείμενα, ενώ οι εχθροί είναι αντίστοιχου level με εσένα. Έχοντας βρει και αγοράσει καμιά ντουζίνα, κάποια στιγμή αποφάσισα να τα παίξω για να μην τα κρατάω στο Inventory. Έχοντας φτάσει λοιπόν level 20, και έχοντας βρει τον αντίστοιχο εξοπλισμό, επέστρεψα στο κεντρικό μπουντρούμι όπου οι εχθροί είχαν παραμείνει lvl 5...Όταν είσαι βλάκας αυτά παθαίνεις. Από θέμα gameplay έχει καταστραφεί πλέον ένα σημαντικό διάστημα παιχνιδιού (η μάχη με τους τελικούς κακούς της πρώτης περιοχής, αν και πολύ εντυπωσιακή και φαινομενικά αρκετά δύσκολη τέλειωσε σε 10 δευτερόλεπτα) και θα μπορώ να ευχαριστηθώ παιχνίδι όταν ξεκινήσω με άλλο χαρακτήρα. Ευτυχώς η replay value του είναι ικανοποιητική...

                          Μα τι κόπανος είμαι...
                          Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                          Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                          Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                          Comment


                          • Τιτε αυτο ειναι κατι λογικο, οταν χτιζεις τον χαρακτηρα αφηνοντας το main quest, τοτε οταν επιστρεφεις εκει τα πραγματα δεν αλλαζουν μαζι με εσενα (κατι δλδ αντιθετο απο την λογικη Oblivion κλπ). Ομως πιστεψε με, θα χρειαστεις ο,τι καλυτερο gear μπορεις να βρεις για αργοτερα, ειδικα μετα τα 20 lvls του main dungeon υπαρχει πολυ πραγμα για σκοτωμα!!!

                            Πρεπει να παραδεχτεις οτι ειχα δικιο για το παιχνιδι!!!lol
                            :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                            Comment


                            • Παίζω το ICO που έχω αγοράσει από τον Raphael...

                              Ωραίο παιχνιδάκι, αλλά το σενάριο είναι πολύ αδιάφορο. Γεμάτο γρίφους μέχρις το μεδούλι σε style Zelda και οι εχθροί δεν είναι πολλοί.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ωραίο παιχνιδάκι, αλλά το σενάριο είναι πολύ αδιάφορο
                                Poio senario?
                                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                                Kindred, this blade and I.
                                "

                                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                                Greek Gaming Videos
                                Greek Final Fantasy Forum

                                Comment

                                Working...
                                X