Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Κι έχουμε παίξει το παιχνίδι, τι μας το δείχνεις :xp: .

    Comment


    • Ακριβώς, τι πράγματα είναι αυτά; Πωπω...

      Comment


      • Ναι ρε το κούρασε. Ρε admin τι θα γίνει, σβήσε καμιά εικόνα την κοινωνία μου μέσα....

        Καλά τα είπα;
        Insert Coin

        Comment


        • Εγώ απαιτώ ban ή έστω μια δημόσια συγνώμη. Δεν θα κάθομαι να περιμένω 4 secs κάθε φορά να γίνει resize η σελίδα.

          Comment


          • Ο λαος θελει ban , δε μπορουμε παρα να υπακουσουμε.
            Do a barrel roll!

            Comment


            • So much like that...

              Comment


              • Originally posted by Ramparter View Post
                Ναι και επιλεον μπορει αυτο που βλεπεις εσυ να φαινεται γαματο στη TV σου αλλα οι φωτογραφειες του κινητου σου δε το αποτυπωνουν καθολου καλα.
                Ειναι από 8mpixel ψηφιακή μηχανή, και άμα δε πατήσεις στο κανονικό μέγεθος της φωτογραφίας οι εικόνες μια χαρά φαίνονται. Τέλος να θυμίσω πως στο topic του Demon's Souls μπήκαν αντίστοιχου μεγέθους (με resize οπως και σε μένα) εικόνες http://www.gamers-odyssey.com/forums...p?t=903&page=4 για αυτό

                Να φάει ban και ο Burai Fighter αν ειναι. Με φαίνεται πως ώρες ώρες λέτε ότι σας κατέβει.
                Star Citizen videos Star Citizen gallery

                Comment


                • Το θεμα ειναι οτι κανει ενα λεπτο να φορτωσει η σελιδα. Αν συμφωνουν οι υπολοιποι ισως θα ταν καλο τοσο μεγαλες εικονες να αφαιρουνται απο τις mods.

                  ΥΓ: Ακομη φορτωνει η πισω σελιδα οσο κανω αυτο το post.
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • Βασικά εγώ τις ανέβασα με ανάλυση 800x600 απλώς το imageshack βάζει ως επιπλέον επιλογή το κανονικό μέγεθος της εικόνας με κλικ σε αυτήν, και όταν φορτώνει η σελίδα η εικόνα φορτώνεται με το κανονικό της μέγεθος και όχι με 800x600
                    Star Citizen videos Star Citizen gallery

                    Comment


                    • Originally posted by Ramparter View Post
                      ισως θα ταν καλο τοσο μεγαλες εικονες να αφαιρουνται απο τις mods.




                      Ground_Zero:

                      Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                      Comment


                      • Να φάει ban και ο Burai Fighter αν ειναι. Με φαίνεται πως ώρες ώρες λέτε ότι σας κατέβει.


                        BigBoss. Πλάκα κάναμε.

                        Comment


                        • Ειναι από 8mpixel ψηφιακή μηχανή, και άμα δε πατήσεις στο κανονικό μέγεθος της φωτογραφίας οι εικόνες μια χαρά φαίνονται. Τέλος να θυμίσω πως στο topic του Demon's Souls μπήκαν αντίστοιχου μεγέθους (με resize οπως και σε μένα) εικόνες http://www.gamers-odyssey.com/forums...p?t=903&page=4 για αυτό
                          Όπως είπε και ο Ραφαήλ η αναφορά σε μπαν ήταν καθαρά για πλάκα. Το ότι το έκανε και ο Μπουράι δε λέει τίποτα. Απλά εγώ τις δικές σου πρόσεξα (ήμουν ο πρώτος που το ανέφερε) και σε εσένα αναφέρθηκα. Δες το σαν ευγενική χειρονομία προς τους υπόλοιπους να μην τους αναγκάζεις να περιμένουν τόση ώρα με ξεχειλωμένη σελίδα. Και όπως είπα σκέψου σε τι χρησιμεύει η υψηλή ανάλυση σε εικόνες τόσο κακής ποιότητας...
                          Originally posted by Squall Leonhart
                          I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                          Originally posted by 丹野
                          Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                          Originally posted by Ryu_gr
                          υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                          Comment


                          • Για να κλεισει η παρενθεση με τις εικονες να πω πως πολλες φορες δεν εχει κανενα νοημα να βαζει καποιος κοινες εικονες τις οποιες μπορει να βρει και στο internet, αφου αυτες θα φαινονται σιγουρα καλυτερες, ενω οι αλλες χανουν πολυ (προφανως). Τωρα αν εχετε καποιον ιδιαιτερο λογο (πχ να δειξετε σε καποιον κατι) τοτε οκ, αλλα αν δε συντρεχει καποιος λογος προσωπικα βρισκω περιττη την παραθεση ενος κατεβατου εικονων.

                            On topic τι να πω τωρα... παλευω με το Layton 2 κουτσα στραβα στο στρατο.. δεν εχω και τρελη ανεση για κατι πιο χρονοβορο, αλλα καλο ειναι κι αυτο οποτε ευκαιρω.
                            Οφειλω να ομολογησω βεβαια πως δεν το χαιρομαι ιδιαιτερα μιας και μου βγαζει σε μεγαλο βαθμο το been there, done that feeling.

                            Α ρε Phoenix Wright, μονο αυτη η σειρα δε θα καταντησει ποτε βαρετη .

                            Comment


                            • Εγώ λιώνω Demon's Souls, 55 ώρες το έφτασα και κοντεύω στο τέλος. Μου έμειναν 2 demons μόνο. Βέβαια πριν το τερματίσω θα κάτσω να κάνω ότι sidequest μπορώ να κάνω (κάποια τα έχασα, εκτός και αν στο online mode ανοίξουν όλα τα events) και θα αναβαθμίσω κάποια όπλα στο μέγιστο (για το γαμώτο και μόνο). Μετά θα ξεκινήσω νέο cycle και όσο με κρατήσει. Άπειρα εθιστικό παιχνίδι, τι να πω.

                              Comment


                              • Τελικά ο Burai θα φάει ban;
                                The illusion of free will is an illusion.

                                Comment

                                Working...
                                X