Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Είπε ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα και γύρισε ο πετεινός και του έριξε μια ροχάλα!
    Insert Coin

    Comment


    • Originally posted by DjSolid View Post
      Welcome to the year 2012!!!:phil:
      fixed.
      Γιατί όπως ξέρουμε το Halo είναι πολύ μπροστά.
      Carpe diem

      Comment


      • Originally posted by Deus
        Ηalo 3(τα σπάει,πολύ καλύτερο μέχρι στιγμής από το 2)Όποιος ψήνεται για κανα online match sto halo είμαι μέσα.
        Ποτέ δεν είναι αργά...υποθέτω..
        Αν με δεις στο 360 , κάνε κάνα invite

        Comment


        • Originally posted by Evans View Post
          Μιλάει αυτός που ΧΤΕΣ απέκτησε GC με Wind Waker και Metroid Prime 1 :xp: .
          OWNED!!!!! :kill:

          Ειλικρινα δεν το σκεφτηκα ετσι...

          Edit: αλλα ΕΙΜΑΙ RETRO ΤΥΠΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΑΡΕΣΕΙ!!!!!!!!
          :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

          Comment


          • Originally posted by DjSolid View Post
            OWNED!!!!! :kill:

            Ειλικρινα δεν το σκεφτηκα ετσι...

            Edit: αλλα ΕΙΜΑΙ RETRO ΤΥΠΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΑΡΕΣΕΙ!!!!!!!!
            Ή γέρασες ή τα πολλά retro παιχνίδια σε χτύπησαν την κεφάλα σου ?
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by DjSolid View Post
              Welcome to the year 2007!!!:phil:
              Θενξ.

              Όταν το αποκτήσαμε βλέπεις εγώ ήμουν φαντάρος και βαρούσα σκοπέτα ενώ εσύ έξω και δεν ήξερες τι να πρωτοπαίξεις.:xp:

              Πάντως και εγώ είμαι τρελός ρετρο φαν,ανά καιρούς βάζω και παίζω παλιά παιχνίδια.


              Tidy!

              Do not blame me.Blame yourself or God.
              In Matsuno we trust.

              Comment


              • Originally posted by Deus View Post
                Θενξ.

                Όταν το αποκτήσαμε βλέπεις εγώ ήμουν φαντάρος και βαρούσα σκοπέτα ενώ εσύ έξω και δεν ήξερες τι να πρωτοπαίξεις.:xp:

                Πάντως και εγώ είμαι τρελός ρετρο φαν,ανά καιρούς βάζω και παίζω παλιά παιχνίδια.
                D..
                :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                Comment


                • Ξεκινησα επτελους το deamon's souls. Δεν εχω να πω πολλα, εχω παιξει γυρω στη μια ωρα και ειμαι στη φαση με τον blue και red knight οπου εχω χασει αρκετες φορες . Anyway θα τσεκαρω λιγο τον οδηγο προκειμενου να μπω λιγο στο κλιμα και λογικα θα συνεχισω με posts στο αντιστοιχο θεμα. Ps3 on fire.

                  Comment


                  • Δώσε ρε Songoku, ξεκίνησες κι εσύ το έπος! Το 1-1 είναι από τις πλέον περίπλοκες περιοχές, φοβερή εισαγωγή. Δεν ξέρω τι να σου πω, δώσε χρόνο, ασχολήσου σοβαρά, ρώτα εμένα αν θέλεις να μάθεις κάτι και έχε τον οδηγό παραμάσχαλα, γιατί βοηθάει άπειρα πολύ. Αν θέλεις μπορώ να σε βοηθήσω να ανέβεις μερικά levels τώρα που είσαι πολύ "μικρός" ακόμα. Επίσης να ξέρεις ότι θα βρίσεις ΠΟΛΥ μέχρι να το τερματίσεις. Φύλαξε καλά το Dual Shock 3 σου. Συμβουλή: ξέσπασε στο γραφείο. Το συζητούσαμε και με τον Laharl, αποδίδει.

                    Comment


                    • Eπίσης να ξέρεις ότι θα βρίσεις ΠΟΛΥ μέχρι να το τερματίσεις. Φύλαξε καλά το Dual Shock 3 σου. Συμβουλή: ξέσπασε στο γραφείο.
                      LOL . Βασικα το tutorial λεει τα απολυτως απαραιτητα και μετα σε πεταει και σε αφηνει να πειραματιστεις, οποτε εισαι αρχικα καπως στο σκοταδι. Κορυφαιο σκηνικο ειναι οτι δεν ειχα διαβασει ακομα τα μηνυματα οταν εφτασα στο nexus και δεν ειχα καταλαβει τι ειναι τα σημαδια με το αιμα. Πατησα μερικα και εβλεπα χαρακτηρες να πηδανε απο τον τελευταιο οροφο του nexus στο κενο. Χωρις να πολυσκεπτω, ακολουθησα και πηδηξα και εγω...λεω κατι θα ξερουν..pink panther και ετσι.

                      Το guide ειναι κορυφαιο παντως και εξηγει πολλα πραγματα, λογικα θα ξαναπιασω το παιχνιδι αργοτερα...δεν ξερω ασκει περιεργη γοητεια.

                      Comment


                      • Έχει παίξει κανείς το Advance Wars: Dark Conflict να μου πει διάρκεια πάνω-κάτω;

                        Comment


                        • Originally posted by songoku View Post
                          LOL . Βασικα το tutorial λεει τα απολυτως απαραιτητα και μετα σε πεταει και σε αφηνει να πειραματιστεις, οποτε εισαι αρχικα καπως στο σκοταδι. Κορυφαιο σκηνικο ειναι οτι δεν ειχα διαβασει ακομα τα μηνυματα οταν εφτασα στο nexus και δεν ειχα καταλαβει τι ειναι τα σημαδια με το αιμα. Πατησα μερικα και εβλεπα χαρακτηρες να πηδανε απο τον τελευταιο οροφο του nexus στο κενο. Χωρις να πολυσκεπτω, ακολουθησα και πηδηξα και εγω...λεω κατι θα ξερουν..pink panther και ετσι.

                          Το guide ειναι κορυφαιο παντως και εξηγει πολλα πραγματα, λογικα θα ξαναπιασω το παιχνιδι αργοτερα...δεν ξερω ασκει περιεργη γοητεια.
                          ΛΟΛ αυτό που έκανες . Το nexus είναι ένα ασφαλές μέρος για να αυτοκτονείς, αν θέλεις να παίζεις ως phantom. Διάβασε στον οδηγό το κομμάτι με τα Tendencies (σείδα 28 και μετά) και θα καταλάβεις. Δε θα πω τίποτα γιατί θα σε μπερδέψω, όταν διαβάσεις κάποια πράγματα μπορούμε να συζητήσουμε τους μηχανισμούς του παιχνιδιού στο ανάλογο topic. Να ξέρεις πάντως ότι αν θέλεις να δεις όλα τα events, καλό είναι να παίζεις σε off line mode. Για αρχή, όμως, να είσαι πάντα Online, τα μηνύματα των παιχτών βοηθάνε αρκετά. Όταν μπεις στο κλίμα θα είσαι έτοιμος και για τα παραπάνω.

                          Το παιχνίδι όντως έχει μία περίεργη γοητεία, είναι πάρα πολύ βαθύ και αυτό το συνειδητοποιείς όσο παίζεις. Με τον Laharl αφιερώνουμε τουλάχιστον δύο ώρες, κάθε φορά που βγαίνουμε, για να μιλάμε για το παιχνίδι, είναι εθιστικότατο. Ευτυχώς εγώ το τερμάτισα και το άφησα στην άκρη για ένα διάστημα (θα πέσει άμεσα replay). Ανυπομονώ να γράψεις τις εντυπώσεις σου μετά το 1-1. BTW μείνε μακριά από τον red eye knight .

                          ΥΓ: Μη γελάς τη δύναμη του γραφείου. Τίποτα δε συγκρίνετε με το να ξεσπάς στο Dual Shock 3, το ξέρω, αλλά κάπου φοβάσαι ότι θα καταστραφεί :xp: .

                          Comment


                          • Έτσι ρε παίδες!!!

                            Πάμε γερά songoku με το Demons Souls!!!

                            Καλως ήρθες στον κόσμο του!Καλά το παιχνίδι είναι ΠΟΛΥ βαθύ και αυτό θα το συνηδειτοποιήσεις καλύτερα αργότερα.

                            Μερικά hints:Αρχικά παίζε Online για να καταλάβεις λίγο τι παίζει.Μετά παίζε offline προκειμένου να κάνεις διάφορα event.

                            Μην μασάς πουθενά,το παιχνίδι είναι trial and error οπότε με προπόνηση γίνεσαι όλο και καλύτερος.Άλλωστε όλοι μας χάσαμε και 1000 και 5000 και 30000 souls.Απλά υπάρχουν σημεία(όπως ο red eye knight) που θα καταλάβεις ότι πρέπει να ανέβεις λίγα level.

                            Τον οδηγό να τον συμβουλέβεσαι απλά μην τον έχεις και πάντα δίπλα σου.Απλά μην φοβηθείς να τον ανοίξεις,βοηθά πολύ,ιδιαίτερα με διάφορες πληροφορίες για το παιχνίδι.

                            Περιμένω εντυπώσεις σου στο αντοίστιχο topic(πρέπει και εγώ να γράψω εκεί)

                            On topic: Και γω Demons Souls παίζω

                            ΥΓ:Το γραφείο τα σπάει πολύ άσχημα για εκτόνωση παίδες.Δεν νιώθεις και τύψεις που το βαράς


                            Comment


                            • Spirit Tracks. Με άφησαν αδιάβαστο οι έξυπνοι γρίφοι και το ευχάριστο gameplay στα dungeons. Δεν είναι τόσο πως η γρίφοι είναι δύσκολοι και κολλάς, μα σίγουρα είναι ευφάνταστοι και πρέπει να χρησιμοποιείς τη φαντασία σου για να τους λύσεις.

                              Πολύ καλύτερο απο το Phantom Hourglass.

                              Comment


                              • Ξεκίνησα στο καράβι το Ninja Gaiden Dragon Sword και αυτή τη φορά δεν το άφησα στη δεύτερη πίστα.Επίσης έχω τελειώσει την πρωτη μέρα της πρώτης υπόθεσης από το Ace Attorney Phoenix Wright Justice For All.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X