Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Tanno View Post
    Παίζω το Project Zero III: The Tormented.

    φιλε tanno είναι φοβερό παιχνίδι τρομακτική ατμόσφαιρα.

    Comment


    • Όντως, αλλά έχει αλλαχτεί κάπως το gameplay του.
      sigpic

      Comment


      • Πήρα Wii στη φίλη μου και έχω βαρεθεί τη ζωή μου. Αυτή έχει κατενθουσιαστεί, και ακόμη χειρότερα, οι γονείς της περισσότερο. Είχα και δικό μου, αλλά το βαριόμουν εν ανέσει, δεν είχα κάποιον να το παίζει όλη μέρα εκφράζοντας την ευχαρίστηση του. Κοντεύω να τρελαθώ, αν ξαναδώ το κωλόσκυλο να πιάνει το φρίσμπι θα του ρίξω φόλα. Είχε κανείς το ίδιο πρόβλημα; Πως το αντιμετωπίσατε; Σκέφτομαι να χωρίσω.

        Comment


        • Έλα ρε εύκολο, αγόρασέ της και ένα PS3!!!

          Comment


          • Μπορεις να παρεις διαζυγιο υπερ σου, απλα δειξε το log του Wii στους δικαστες...
            Do a barrel roll!

            Comment


            • Originally posted by Evans View Post
              Έλα ρε εύκολο, αγόρασέ της και ένα PS3!!!
              Δεν τα πάει πολύ καλά με κανονικές κονσόλες, την είχα βάλει να παίξει Halo 3 στο LIVE και ήταν χάλια, 3 kills 15 deaths μέσο όρο, στο τέλος απηύδησα και της έλεγα να πάει κάπου να κρύβεται. Σκέφτομαι να τη δελεάσω με WoW, οι γυναίκες είναι καλές στις επαναλαμβανόμενες, ψυχαναγκαστικές εργασίες.

              Comment


              • Δεν κάνεις σωστές επιλογές, για αυτό ζορίζεται. Βάλε LittleBigPlanet, WipEout HD και Final Fantasy XIII. Όταν μπει σε ένα δρόμο πέτα της και το Demon's Souls και τέλειωσε το πράγμα. Hardcore gaming και θα έχεις και παρέα .

                Comment


                • Παίξαμε και Harry Potter, και Lego Indiana Jones, τα τερματίσαμε, της άρεσαν πάρα πολύ, αλλά εγώ ζαλιζόμουν, για να της αποσπάσω το μυαλό από αυτά στράφηκα στο Wii. Που να'ξερα;

                  Comment


                  • Μιλώντας για Demon's Souls, Evans, θέλω να κάνω μία σύγκριση στις εκδόσεις λίγο. Για πες μου ποία έκδοση πιστεύεις ότι γάμει μάνες ? Η Deluxe ή η Black Phantoms και γιατί ? Τώρα που επανήλθα κάπως οικονομικά, θέλω να αρκεστώ σε κάτι που να γαμάει συλλεκτικά.
                    sigpic

                    Comment


                    • Νομιζω οτι οι 2 εκδοσεις ειναι ιδιες (σε οτι αφορα το περιεχομενο). Απλα η Deluxe κυκλοφορησε μονο Αμερικη και η αντιστοιχη ευρωπαικη εκδοση ειναι η Black Phantom. Απο πλευρας art box προτιμω την Deluxe παντως...μεγαλειο απλα...

                      Comment


                      • Σαν φανατικός warhammerakias συνεχίζω το dawn of war 2 και κοντεύω προς το τέλος μετά σειρά το expansion.

                        Comment


                        • Originally posted by nooto View Post
                          Νομιζω οτι οι 2 εκδοσεις ειναι ιδιες (σε οτι αφορα το περιεχομενο). Απλα η Deluxe κυκλοφορησε μονο Αμερικη και η αντιστοιχη ευρωπαικη εκδοση ειναι η Black Phantom. Απο πλευρας art box προτιμω την Deluxe παντως...μεγαλειο απλα...
                          I see. Η Deluxe τα σπάει ? Ελπίζω να μπορεί να παίζει και στο PS3 μου.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ιμραχίλ η αδερφή μου έχει κόλλημα με το Theme Hospital πάντως, δοκίμασε management sims, παιχνίδια τύπου Settllers ή Rome ή TBS γενικά τύπου Civ.
                            Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                            Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                            Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                            Comment


                            • Διαβάστε τη μίζερη κατάσταση μου.

                              Αύριο βγαίνει το Other M.

                              Την άλλη εβδομάδα πέρνω NES.
                              Να περιμένω να παίξω το Metroid 1 ή να πάω κατευθείαν στο Other M;

                              Comment


                              • Σχεδόν έκλαψα, δεν την αντέχω τόση μιζέρια.
                                "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

                                Comment

                                Working...
                                X