Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Δε μίλησαν για drops αλλά για σταθερό στα 30. Κατεβάζεις demo και δοκιμάζεις ;) .

    Comment


    • Might & Magic Clash of Heroes (DS)
      Τρελο κολημα, ανταξιο των reviews του, δε το περιμενα οτι θα μ' αρεσε τοσο.
      Do a barrel roll!

      Comment


      • Καμμένο post στις 4:30 ώρα.Απλά για να δείξω πόσο μου**ρα παιχνίδι είναι το Demon's Souls.Ποτέ δε το περίμενα ότι ένα rpg και δη made in japan θα μου έκανε τέτοια "ποδιά".Επιτέλους,χαίρομαι την τοστιέρα μου μετά απο το καλοκαίρι του MGS4.Αλληλούϊα.
        Πέρνα από το θέμα του Demon's Souls και γράφε τις εντυπώσεις σου και τα κατορθώματά σου όσο προχωράς. Είναι από τα παιχνίδια που δεν χορταίνεις να μιλάς γι'αυτά.
        Originally posted by Squall Leonhart
        I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
        Originally posted by 丹野
        Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
        Originally posted by Ryu_gr
        υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

        Comment


        • To ειχα νοικιασει το Demons souls και δεν μπορω να πω οτι με ενθουσιασε,για αυτο και δεν το αγορασα.Απο την αλλη ακουω τα καλυτερα.
          Οταν βρω ευκαιρια ισως το τσιμπησω.

          Comment


          • Εμένα μου άρεσε πάρα πολύ,αλλά κακά τα ψέμματα θέλει χρόνο και αφοσίωση γιατί είναι ζόρικο οπότε προς το παρόν περιμένει και απλά το βάζω που και που για να γουστάρω.Κι ας χάνω δεν πειράζει.Άλλωστε μάλλον θα κάνω νέο χαρακτήρα όταν το πιάσω κανονικά.
            Carpe diem

            Comment


            • ramparter ωραιο το might and magic clash of heroes, αλλα δεν ξερω εγω κουραστικα απο ενα σημειο και επειτα, πολυ επαναλαμβανομενο νομιζω αν θυμαμαι καλα το παρατησα εκει που παιρνεις την τελευταια φυλη, τους tower....(καταλαβες ποιους εννοω εχεις παιξει hommam 3)

              hideo, νοικιαζω και demon's souls δεν πανε μαζι στην ιδια προταση δεν γινεται να προλαβεις να το χαρεις αν εχεις στο νου σου οτι πρεπει να το δωσεις πχ σε μια βδομαδα

              Comment


              • Ναι οντως ειναι επαναλαμβανομενο αλλωστε puzzle game ειναι. Ακομη ειμαι στη 3η παραταξη στη campaign, Necropolis.
                Do a barrel roll!

                Comment


                • Ξεκίνησα σήμερα το Uncharted Drake's Fortune και είμαι 4ο κεφάλαιο.Είναι ακόμη καλύτερο απ'ότι περίμενα.Και τα γραφικά του,αν και του 2007,ακόμα φαίνονται υπέροχα.Ο χειρισμός πολύ εύκολος και άμεσος.Ο Drake είναι από τους καλύτερους χαρακτήρες που έχω δει σε αυτή τη γενιά.Έχει χιούμορ,είναι σαρκαστικός και ατζαμής ενώ συγχρόνως αρκετά badass.Μ'αρέσει.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • turbo ps3 mode on^^

                    και που να δεις και το uncharted 2

                    Comment


                    • Αλταιρ θα πάθεις την πλάκα σου όταν πιάσεις το uncharted 2.Μιλάμε για τίτλο που είναι 10 φορές καλύτερος από το prequel του.

                      Εγώ τώρα τελειώνω το uncharted 2 στο crushing oπου ναναι.Άνετα ένας από τους καλύτερους τίτλους των τελευταίων 5 ετών.Απίστευτα διασκεδαστικό απο την αρχή ως το τέλος και δεν εκνευρίζει ποτέ,ακόμη και στο crushing που χάνεις για πλάκα.Τέτοια διασκέδαση είχα να δω απο εποχές resident evil 4.


                      Tidy!

                      Do not blame me.Blame yourself or God.
                      In Matsuno we trust.

                      Comment


                      • Εγώ πάλι παίζω ένα εορταστικό ματσάκι στο Civilization 4: Beyond the Sword, όπου ο κομπιούτορας εξακολουθεί να μην κάνει δωράκια. Μετά από ένα παιχνίδι με αρκετά σκαμπανεβάσματα, όπου εντελώς οριακά απέφυγα τον πόλεμο, βρίσκομαι δεύτερος στα 4/5 από το φινάλε, με τον Πορτογάλο πρώτο να έχει μεγάλη διαφορά. Και ο οποίος αποφασίζει να μου κάνει πόλεμο με άλλους δύο τσάτσους του. Γιούπι...
                        Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                        Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                        Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                        Comment


                        • Originally posted by hideo View Post
                          Απο την αλλη ακουω τα καλυτερα.
                          Οταν βρω ευκαιρια ισως το τσιμπησω.
                          Το ότι ακούει κάποιος τα καλύτερα για ένα game δεν σημαίνει απαραίτητα πως θα του αρέσει
                          Star Citizen videos Star Citizen gallery

                          Comment


                          • Για το Demons Souls παντως να εχετε στο νου σας (και το λεω κυριως για τον Altair αυτο -μεγεια το ps3 btw-) οτι δεν ειναι τιτλος που παιζεται σπαστα ή που μπορεις να τον καταλαβεις αν τον νοικιασεις. Δεν ειναι τεραστιο σαν παιχνιδι (τουλαχιστον αν κανεις ενα μονο playthrough) αλλα θελει να του αφοσιωθεις προκειμενου να το απολαυσεις. Αυτο θα το καταλαβετε και μονοι σας πιστευω μετα απο καποιες ωρες...

                            Εγω θα προτεινα σε οποιον το ξεκινησει να δωσει χωρο για μια περιοδο του gaming χρονου του μονο σε αυτο το παιχνιδι.

                            Προσωπικα πιστευω οτι ειναι ισως ο καλυτερος τιτλος του ps3 και ενα απο τα καλυτερα παιχνιδια της 10ετιας που φευγει . Μπορει να σας αρεσει, μπορει και οχι, το σιγουρο ειναι οτι προκειται για ενα one of a kind παιχνιδι και αξιζει να του δωσετε οση περισσοτερη προσοχη μπορειτε...

                            Comment


                            • Ξεκίνησα σήμερα και το God of War Ghost of Sparta για τα διαλλείμματά μου από το Uncharted και ταυτόχρονα να προετοιμάζω το έδαφος για το God of War 3.
                              Carpe diem

                              Comment


                              • Με το τερματισμό του SotC, θα αρχίσω κάποια στιγμή το Trapt(PS2) που έπαιξα για λίγο πριν διορθώσω το πρόβλημα του SotC. Έτσι όπως το έπαιξα το Trapt, το κόβω να το τερματίσω μέσα σε μία μέρα. Περισσότερα στο αντίστοιχο θέμα.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X