Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Σε κάποια φάση θα αρχίσω το Odin's Sphere, τώρα που τερμάτισα το Trapt.
    sigpic

    Comment


    • Μαζί με το Kingdom Hearts παίζω και διπλό το Guardian of Light το οποίο είναι πολύ διασκεδαστικό με δύο άτομα. Πολύ καλός συνδυασμός χαβαλέ με μυστικά και (πανεύκολους) γρίφους.
      Έπαιξα και το demo του Super Meat Boy το οποίο μου φάνηκε εκνευριστικό. Δεν περίμενα να μου αρέσει ιδιαίτερα αλλά ήταν χειρότερο από ότι νόμιζα. Σίγουρα δεν είναι το είδος παιχνιδιού που παίζω συνήθως βέβαια και μάλλον θα συνεχίσει έτσι.
      Originally posted by Squall Leonhart
      I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
      Originally posted by 丹野
      Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
      Originally posted by Ryu_gr
      υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

      Comment


      • To GOL είναι απίστευτα διασκεδαστικό στο διπλό.Οι γρίφοι όντως δεν είναι τίποτα σπουδαίο αλλά έχουν ένα Β επίπεδο και μην ξεχνάς ότι σημασία σε αυτούς έχουν οι αρμονικές κινήσεις των 2 παιχτών και όχι το στίψημο του μυαλού.

        Overall(έχοντας φτάσει 3 πίστες πριν το τέλος) στο διπλό του έχει πολύ χαβαλέ,αντιθέτως το μονό(που έπαιξα 2-3 πίστες) φαίνεται σαν άλλο παιχνίδι δυστυχώς.


        Comment


        • Είχα ξεκινήσει το FFXII τώρα που βρέθηκα στο νησί για τις γιορτές και ψήθηκα να ξαναπαίξω τον τίτλο μετά από κάποια χρόνια και για δεύτερη φορά. Μου την έδωσε το θέμα με το Licence Board και τις μη διακριτές κλάσεις μεταξύ των χαρακτήρων, έτσι βλέπω να κατεβάζω την Zodiac ή πως τη λένε edition για τον emulator. Εvans τα φώτα σου εδώ plx.
          sigpic

          Comment


          • Μπορεις παντως και σε PS2 αν θες να το παιξεις και ειναι πολυ ευκολο να βρεις το patch ή το patched ISO.

            Comment


            • Συνεχιζω Might & Magic Clash of Heroes και καμια φορα βαζω Rise of Nations οταν εχω χρονο να καψω. Επισης παιζω Might & Magic Kingdoms (browser game) αλλα δε μπορω να πω οτι λεει πολλα.
              Do a barrel roll!

              Comment


              • Originally posted by deus_d0pe View Post
                Είχα ξεκινήσει το FFXII τώρα που βρέθηκα στο νησί για τις γιορτές και ψήθηκα να ξαναπαίξω τον τίτλο μετά από κάποια χρόνια και για δεύτερη φορά. Μου την έδωσε το θέμα με το Licence Board και τις μη διακριτές κλάσεις μεταξύ των χαρακτήρων, έτσι βλέπω να κατεβάζω την Zodiac ή πως τη λένε edition για τον emulator. Εvans τα φώτα σου εδώ plx.


                Για bios κάνε ένα search στο youtube, θα βρεις. Από εκεί και ύστερα βρες σε κανά torrent site το Final Fantasy XII IZJS english patch. v0.19 και πάνω αν υπάρχει.

                Στο forum του pcsx2 θα βρεις πολλές πληροφορίες (αν χρειαστείς). Προτίμησε τον emulator και όχι το PS2 σου, η διαφορά στις αναλύσεις είναι τεράστια.

                Comment


                • Originally posted by Evans View Post
                  http://forums.pcsx2.net/Thread-PCSX2...Full-installer

                  Για bios κάνε ένα search στο youtube, θα βρεις. Από εκεί και ύστερα βρες σε κανά torrent site το Final Fantasy XII IZJS english patch. v0.19 και πάνω αν υπάρχει.

                  Στο forum του pcsx2 θα βρεις πολλές πληροφορίες (αν χρειαστείς). Προτίμησε τον emulator και όχι το PS2 σου, η διαφορά στις αναλύσεις είναι τεράστια.
                  Το FF κατεβάζω αυτή την έκδοση που γράφεις, τον emu κατέβασα τον νεότερο αλλά πρέπει να ψάξω για bios.
                  sigpic

                  Comment


                  • Σου είπα, search στο youtube, θα βρεις στο description κάποιου video.

                    Comment


                    • Βρε Θανο γιατί παίζετε την nes έκδοση;Η snes είναι πολύ καλύτερη και έχει και δυνατότητα save.Αν πάλι θέλετε να παίξετε το πρωτότυπο mario 3 κάντε το σε pc μέσω emulator και χρησιμοποιήστε save states.

                      Εγώ παίζω εδώ και λίγες εβδομάδες το demons souls.Υπερβολικά εθιστικό είναι το άτιμο,έχω κολλήσει άγρια παρόλο που οι θάνατοι πέφτουν βροχή.Μόλις μπορέσω θα γράψω αναλυτικά για την πρόοδό μου στο σχετικό thread.


                      Tidy!

                      Do not blame me.Blame yourself or God.
                      In Matsuno we trust.

                      Comment


                      • ωραιος!!!, welcome to the club!!! περνα απο το αντιστοιχο thread ασαπ

                        Comment


                        • Ξεκίνησα Uncharted 2 στο Hard.Δεν ξανακάνω το λάθος που έκανα με το 1 και το έβαλα στο normal.Περισσότερα όταν το προχωρήσω.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • Enslaved : Odyssey To The West

                            Φόβερο παιχνίδι, κρίμα μόνο το framerate που κουράζει αφάνταστα.

                            Comment


                            • Γράψε πιο πολλά όποτε ευκαιρήσεις.Μετά τα God of War 3 & Alan Wake παίρνει σειρά.
                              Carpe diem

                              Comment


                              • Ξεκινάω God of War 3 στο Hard.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X