Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Χαρα στο κουραγιο σου d0pe, μονο και μονο στην περιγραφη κουραζομαι, που να μπαινα στον κοπο να τα κανω ολα αυτα .
    Ελπιζω να εχεις ορεξη και για 2ο playthrough οταν με το καλο ανακοινωθει και το localization του τιτλου (πολλα ζηταω; ). Αναρωτιεμαι αν εχει ξεκινησει κανεις και καποιο fan translation βεβαια..

    Comment


    • Όταν λέτε σπιτάκια εννοείτε τα kanji (ιδεογράμματα);
      Originally posted by Squall Leonhart
      I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
      Originally posted by 丹野
      Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
      Originally posted by Ryu_gr
      υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

      Comment


      • Ξεκίνησα Parasite Eve στο PSP.

        Ελπίζω να μην κολλήσει γιατί φαίνεται ενδιαφέρον.
        I'm back bitches... Version 2.0

        Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

        Comment


        • PSP = Ο απόλυτος τρόπος για PS1 gaming σήμερα.

          Το κάνεις σωστά με το πρώτο Parasite Eve.

          Πιάσε κι ένα Croc μετά να υπάρχει.
          There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
          Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

          Comment


          • Συμφωνώ. Δύσκολα θα έπαιζα κάποιο παιχνίδι του PS τώρα στην τηλεόραση.
            Στο PSP φαίνονται και καλύτερα τα γραφικά.

            Το Croc τα σπάει.
            I'm back bitches... Version 2.0

            Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

            Comment


            • Originally posted by straier View Post
              Όταν λέτε σπιτάκια εννοείτε τα kanji (ιδεογράμματα);
              ε τι αλλο μπορει να εννοουμε?


              nickTG ωραια επιλογη ελπιζω να σου κεντρισει το ενδιαφερον και να βαλεις στη συνεχεια και το 2

              Comment


              • Και εγώ το ελπίζω γιατί έρχεται και το 3.
                I'm back bitches... Version 2.0

                Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                Comment


                • ε τι αλλο μπορει να εννοουμε?
                  Όταν το πρωτοδιάβασα νόμιζα πως καθόταν και ζωγράφιζε όντως σπιτάκια σε στυλ σχεδιαγράμματος.
                  Originally posted by Squall Leonhart
                  I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                  Originally posted by 丹野
                  Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                  Originally posted by Ryu_gr
                  υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                  Comment


                  • Ξανάρχισα το Tomb Raider Anniversary στο PC. Είχε γίνει μια μαλακια και έχασα τα save files, και ήμουν κοντά στο τέλος. Βρήκα online save points, τα κατέβασα, και άρχισα πάνω κάτω από εκεί που έμεινα.

                    Comment


                    • Originally posted by Xeno View Post
                      Χαρα στο κουραγιο σου d0pe, μονο και μονο στην περιγραφη κουραζομαι, που να μπαινα στον κοπο να τα κανω ολα αυτα .
                      Ελπιζω να εχεις ορεξη και για 2ο playthrough οταν με το καλο ανακοινωθει και το localization του τιτλου (πολλα ζηταω; ). Αναρωτιεμαι αν εχει ξεκινησει κανεις και καποιο fan translation βεβαια..
                      Eίχε ξεκινήσει μια προσπάθεια αλλά πρέπει να έχει σταματήσει, έχουν κάτι μήνες να δώσουν κάποιο update. Το παιχνίδι έχει τεράστιο όγκο δεδομένων τόσο σε γραμμές διαλόγου όσο και σε αντικείμενα οπότε δικαιολογημένα. Πλην αυτού υπάρχουν walkthrough βίντεο στο youtube που μεταφράζει τους διαλόγους μέχρι ενός σημείου (στις πολύ αρχές ουσιαστικά του παιχνιδιού), ένα raw walkthrough στο blog του Kouli που απλά σου λέει πας εδώ, μετά εκεί, πράγματα αυτονόητα δλδ, μια μετάφραση του πως λειτουργεί το gem crafting και αυτά ήταν όλα.
                      sigpic

                      Comment


                      • Δε σε χαλάει το ότι δεν καταλαβαίνεις το σενάριο;

                        Comment


                        • Με χαλάει αν και περισσότερο με χαλάει που δεν ξέρω τι κάνουν κάποια items και πουλάω αβέρτα Πάντως ακόμα δε με έχει φτάσει σε σημείο να πω το παρατάω.
                          sigpic

                          Comment


                          • Και γιατί δεν το έγραψες να το φέρεις να το παίξω εγώ που ξέρω Ιαπωνικά ?

                            Όσο για μένα, συνεχίζω ακάθεκτος με το Lost Odyssey και έφτασα στο 3ο CD. Θα σας τα πω όλα όταν το τερματίσω...
                            sigpic

                            Comment


                            • Έπιασα το Killzone 3.
                              Α να δούμε.

                              Comment


                              • Εγώ πάλι έπιασα από χθες το Sonic Colors κι όπου βγάλει.
                                There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                                Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                                Comment

                                Working...
                                X