Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ναι ρε συ, εννοείται.
    Αλλιώς δε θα το τερμάτιζα.

    Το παιχνίδι είχε μεγάλη βελτίωση σε σχέση με το 1ο.
    Ελπίζω κάποια στιγμή να το φέρουν και στο παρόν. Που λογικά προς τα εκεί το πάνε.
    I'm back bitches... Version 2.0

    Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

    Comment


    • Ξεκινησα και το RDR Undead Nightmare τελικα, πολυ καλο και ξαναθυμηθηκα ποσο κορυφαιο παιχνιδι ειναι το RDR..
      Προχωραω αργα αλλα σταθερα και στο crisis core το οποιο το παιζω λιγο button mashing X για την ωρα και δεν εχω τιμωρηθει ακομα για αυτο..

      Comment


      • Και ούτε πρόκειται να τιμωρηθείς.Καλά ίσως λίγο προς το τέλος αν δεν είσαι overleveled και καλά εξοπλισμένος.Το Undead Nightmare το ψήνω κι εγώ για τα διαλλείμματα από το FF13,αλλά φοβάμαι μην κολλήσω και το ξαναπαρατήσω.Ειδικά τώρα που έφτασα στην Gran Pulse.
        Carpe diem

        Comment


        • Ετοιμάζομαι για το νέο έπος, Prince of Persia: The Forgotten Sands(PC)!!! Εδώ κι αρκετό καιρό ήθελα αφορμή να τα παίξω τα παιχνίδια του PC, ειδικά την συλλεκτική έκδοση του Πρίγκηπα της Περσίας!
          sigpic

          Comment


          • Τρομερό έπος.

            Τουλάχιστον 5 ώρες.
            I'm back bitches... Version 2.0

            Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

            Comment


            • Πωωω. Δεν είμαστε καλά. Θέλω οπωσδήποτε αναβάθμιση όχι μόνο την μητρική, αλλά και την κάρτα μνήμης! Κολλάει ο Πρίγκηπας κάθε δευτερόλεπτο! Έχω να δω τέτοιο lag από το original The Witcher.

              Οι απαιτήσεις συστήματος είναι:

              Intel Processor- Core 2 Duo E4500 2.2GHz
              AMD Processor- Athlon 64 X2 Dual Core 4400+
              Graphics Card- GeForce 8600 GTS 512MB
              ATI Graphics Card-Radeon HD 2600 XT
              RAM (Memory)- 4 GB
              Hard Disk Space- 8 GB
              Direct X- 9

              Κι εγώ έχω σε σύγκριση:

              Intel Processor + AMD: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4800+ 2,5GHz
              RAM: 2.00GB
              Graphic Card: NVidia GTX 550 Ti

              Κοινώς θέλω αλλαγή όχι μόνο την μητρική που αναγκαστικά θα την κάνω τετραπυρινή, πρέπει να κάνω θέμα και την κάρτα μνήμης! Αν είναι δυνατόν... ,-_- Είναι καιρός να κάνω τις αλλαγές για να μπορώ να ανταπεξελθώ τεχνολογικά και για να τρέχουν χαλαρά τα παιχνίδια μου ! -_-

              : ξένερα mode off :
              sigpic

              Comment


              • Πολύ έπος τι να σου πω.Χρυσή μετριότητα ήταν ο τίτλος.Ευχαριστήθηκα μεν την κάθε στιγμή που ασχολήθηκα μαζί του,αλλά όπως έχω ξαναγράψει δεν μου άφησε τίποτα.Και αυτό είναι το μεγαλύτερο αρνητικό του.
                Carpe diem

                Comment


                • Συμφωνώ για τον Πρίγκιπα με τα όσα λέει ο Altair και να συμπληρώνω επίσης ότι το μόνο που σου αφήνει ο τίτλος μετά τις 6 ώρες είναι 1.000G στον λογαριασμό σου.

                  Comment


                  • Originally posted by Tanno View Post
                    Πωωω. Δεν είμαστε καλά. Θέλω οπωσδήποτε αναβάθμιση όχι μόνο την μητρική, αλλά και την κάρτα μνήμης! Κολλάει ο Πρίγκηπας κάθε δευτερόλεπτο! Έχω να δω τέτοιο lag από το original The Witcher.

                    Οι απαιτήσεις συστήματος είναι:

                    Intel Processor- Core 2 Duo E4500 2.2GHz
                    AMD Processor- Athlon 64 X2 Dual Core 4400+
                    Graphics Card- GeForce 8600 GTS 512MB
                    ATI Graphics Card-Radeon HD 2600 XT
                    RAM (Memory)- 4 GB
                    Hard Disk Space- 8 GB
                    Direct X- 9

                    Κι εγώ έχω σε σύγκριση:

                    Intel Processor + AMD: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4800+ 2,5GHz
                    RAM: 2.00GB
                    Graphic Card: NVidia GTX 550 Ti

                    Κοινώς θέλω αλλαγή όχι μόνο την μητρική που αναγκαστικά θα την κάνω τετραπυρινή, πρέπει να κάνω θέμα και την κάρτα μνήμης! Αν είναι δυνατόν... ,-_- Είναι καιρός να κάνω τις αλλαγές για να μπορώ να ανταπεξελθώ τεχνολογικά και για να τρέχουν χαλαρά τα παιχνίδια μου ! -_-

                    : ξένερα mode off :
                    Δε θες αλλαγη, η Ubisoft θελει αλλαγη στο PC ports department της, ακου 4GB Ram...
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • ελατε ρε δεν ητανε τοσο μικρο το forgotten sands, τοτε τι να πει και το force unleashed 2 πραγματικο παιχνιδι 5ωρου

                      Comment


                      • Δεν είπα ότι ήταν μικρό,παρόλο που μου πήρε λιγότερη ώρα να το χιλιαρίσω σε σχέση με το Force Unleashed 2 που απλά το τελείωσα.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • Στο διαδίκτυο μέσα διαβάζω ότι είναι μεγιστό θέμα το lag. Κάτι θα κάνω για να τρέχουν όλα τα παιχνίδια ομαλά...
                          sigpic

                          Comment


                          • παιζω alice madness returns

                            εξαιρετικο art direction, φοβερο το μοντελο της alice, απλο αλλα απολαυστικο combat με αψογα μοντελα εχθρων και animations, εντυπωσιακα εφε, on the spot ατμοσφαιρα, solid controls, διασκεδαστικα οπλα, οχι δυσκολα collectibles

                            απο τεχνικο τομεα τα γραφικα δεν λενε και πολλα,βαρετο pacing μουντο design καπως αδειοι κοσμοι, οσο προχωρας το gameplay δεν εμπλουτιζεται κανεις τα ιδια πραγματα, σαφως θα μπορουσανε να κανουνε περισσοτερα στο platforming και στο exploring που περιοριζονται στα πολυ βασικα, αδιαφορο μουσικα

                            Comment


                            • Προς το παρόν, αντικαθιστάται ο Πρίγκηπας με το Risen μέχρις να διορθωθεί το πρόβλημα με το lag.
                              sigpic

                              Comment


                              • ταννο μολις πουλησες κομπολοι (forgotten sands) και πηρες ρολοι( risen)

                                Comment

                                Working...
                                X