Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by nooto View Post
    Ξεκινησα το Vanquish στο Hard, το ειχα καιρο στην ακρη και ειπα να το πιασω στο χαλαρο μιας και απο αυτα που εχω ακουσει ειναι μικρο παιχνιδι. Πολυ θετικες εντυπωσεις μεχρι στιγμης, εφυγε και το πρωτο boss. Φοβερο pacing και χαμος στην οθονη. Περισσοτερα στο αντιστοιχο topic, οταν το τελειωσω!
    Και γω το το ίδιο. Σε medium ήταν αρκετα εύκολο αλλά ευτυχώς έχει υψηλό replay value οπότε τώρα ξέρω και τι κάνω. Ένα από τα παιχνίδια που θα ήθελα να δω σε multiplayer. Υπάρχουν σχέδια για δεύτερο;


    Comment


    • Μου έχει έρθει μια περίεργη όρεξη να παίξω Painkiller 1...

      Originally posted by Ground_zero View Post
      Tha ta paiksw ola, molis teleiwsw to prwto pernei seira to prwto Soul Reaver.
      Με σειρά κυκλοφορίας θα τα παίξεις?

      Επίσης αφού είσαι ακόμα στο 1, σου προτείνω να γίνεις ομίχλη, να διασχίσεις τη λίμνη στο κέντρο του χάρτη για να πας σε ένα νησί που βρίσκεται εκεί. Πολλή εξερεύνηση.
      Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

      Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

      Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

      Comment


      • Κάποια στιγμή το ψήνω ν' αρχίσω το Valkyria Chronicles, μίας που έχω στην άκρη πολύ λίγα PS3 παιχνίδια.
        sigpic

        Comment


        • Με σειρά κυκλοφορίας θα τα παίξεις?

          Επίσης αφού είσαι ακόμα στο 1, σου προτείνω να γίνεις ομίχλη, να διασχίσεις τη λίμνη στο κέντρο του χάρτη για να πας σε ένα νησί που βρίσκεται εκεί. Πολλή εξερεύνηση.
          To paixnidi to exw paiksei polles fores opote kserw akrivws pou einai kai ta 100 mystika.
          To nhsi sth limnh se thlemetaferei mesa se ena ktirio sth mystikh polh, h porta tou opoiou anoigei mono kathe pansellhno kai ekei vriskonte ta 28 apo ta 100 mystika tou paixnidiou.
          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
          Kindred, this blade and I.
          "

          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
          Greek Gaming Videos
          Greek Final Fantasy Forum

          Comment


          • Τα βράδια παίζω Demon's Souls,τα μεσημέρια Ghost trick και από αύριο το πρωί που δε θα έχω δουλειές,αν ξυπνήσω,θα πιάσω το Gears of War 3.
            Carpe diem

            Comment


            • Originally posted by Ground_zero View Post
              To paixnidi to exw paiksei polles fores opote kserw akrivws pou einai kai ta 100 mystika.
              Ε εντάξει, τώρα με ισοπεδώνεις Την επόμενη φορά απλά γράψε "αστοδιάλο noob"
              Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

              Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

              Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

              Comment


              • Παίζω το Valkyria Chronicles, και ευτυχώς αυτό δεν έχει trophies, όπως τα άλλα μισά παιχνίδια, και έτσι δεν θα τρελαθώ να κάνω το trophy hunting εκεί. Το σενάριο είναι πολύ ενδιαφέρον και καραστρατηγικό. Ανυπομονώ να δω πως θα εξελιχθεί! Έχει επίσης και μία δόση κωμωδίας.
                sigpic

                Comment


                • Let's play οπως το SotN οταν παιξεις το soul reaver imo..

                  Comment


                  • Kala tha htane
                    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                    Kindred, this blade and I.
                    "

                    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                    Greek Gaming Videos
                    Greek Final Fantasy Forum

                    Comment


                    • Gears of War 3 .
                      It was about time , don't ya think ?

                      Comment


                      • Μιας και ποτέ μου δεν έχω τερματίσει το FFX, είπα να το συνεχίσω.
                        28 ώρες παιχνιδιού και είμαι στο Mountain Path, Gagazet
                         
                        όπου προσπαθώ να νικήσω τον Seymour.

                        Comment


                        •  
                          Ο Seymour είναι εύκολος. Δες τις στρατηγικές του. Εγώ προσπαθώ να νικήσω το last boss με το time attack...
                          sigpic

                          Comment


                          • Ξεκίνησα το Assassin's Creed: Brotherhood κυρίως να πάρω μια γενικότερη ιδέα γύρω από το παιχνίδι και ψάχνω λόγο να ξεκολλήσω. Μόλις τέλειωσα με τα εισαγωγικά και πήρα τον έλεγχο του Ezio στη Ρώμη. Το παιχνίδι δείχνει φοβερά φροντισμένο, ειδικά η ατμόσφαιρά του με τα τοπία, τους χαρακτήρες και τα ιταλικά με έχουν κερδίσει κατα κράτος.
                            sigpic

                            Comment


                            • Έχεις αχοληθεί ξανά με τη σειρά;Αν όχι,έπρεπε να ξεκινήσεις από το 2 που ΙΜΟ είναι το καλύτερο.Όπως και να'χει θα το ευχαριστηθείς,το παιχνίδι είναι ΕΠΟΣ!!!
                              Carpe diem

                              Comment


                              • Ελπίζω να μην το παίζεις στο PC μόνο γιατί ο χειρισμός είναι απάλευτος. Από εκεί και πέρα πολύ καλή επιλογή, αν και προσωπικά θα προτιμούσα να έλειπαν όλα τα περί DNA, γονιδιακής μνήμης, Desmond, τεχνολογίας κλπ και να ήταν απλά μια διαδοχή assassins στο χρόνο.
                                Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                                Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                                Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                                Comment

                                Working...
                                X