Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Κοιτα τα φυλλα και το δεντρο...
    :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

    Comment


    • Originally posted by Dj Solid View Post
      Κοιτα τα φυλλα και το δεντρο...
      Και πάλι δεν θεωρώ τις διαφορές τόσο συνταρακτικές.

      Comment


      • Διαφωνώ, σύμφωνα με αυτό που βλέπουμε στις φωτογραφίες είναι σημαντικές διαφορές. Δες τη στήλη αριστερά, κάνει μπαμ. Την ώρα που παίζεις πάντως δε νομίζω ότι βλέπεις κάτι, πρέπει να είσαι ψείρας για να σε χαλάσει. Ο Xeno νομίζω το έβαλε για να δείξει πως το μοντέλο της Catwoman είναι ακριβώς το ίδιο και στις δύο φωτογραφίες, με ανεπαίσθητες διαφορές που μπορεί να είναι και από την ανάλυση της φωτογραφίας. Boobs tesselation όντως, επιστροφή στην εποχή που το μόνο που άλλαζε στα Tomb Raider ήταν το σορτσάκι της Λάρα!
        Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

        Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

        Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

        Comment


        • Στην συγκεκριμένη φάση ισχύει αυτό που λέμε κοιτάω το δέντρο αλλά χάνω το δάσος.


          Tidy!

          Do not blame me.Blame yourself or God.
          In Matsuno we trust.

          Comment


          • Originally posted by Ramparter View Post
            Wtf οταν πρωτοδα το ποστ αυτο νομισα οτι μιλαγε για το Skyrim, τωρα βλεπω οτι η κουβεντα ειναι για το Arkham City...
            Fixed.
            Επίσης,ναι οι διαφορές είναι μηδαμινές.
            Carpe diem

            Comment


            • Ε όχι και μηδαμινές οι διαφορές. Ακόμα και το μοντέλο της Catwoman είναι απείρως καλύτερο στην κάτω photo δεν σχολιάζω καν το περιβάλλον. Δεν λέω οτι είναι game changing οι διαφορές, αλλά οτι την καταλαβαίνεις την διαφορά είναι σίγουρο.

              Comment


              • Ε, διαφορές που δεν κάνουν μπαμ με το που αλλάζει η εικόνα, είναι από μικρές ως μηδαμινές. Με βάση αυτά τα screenshots τουλάχιστον, είναι κατά πολύ μικρότερες από διαφορές που μπορεί να βρει κανείς ανάμεσα σε κονσόλες ίδιας γενιάς (PS2-XBOX πχ).
                There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                Comment


                • To modelo ths Catwoman den exei polles ews katholou diafores, toulaxiston egw den tis diakrinw, alla to fonto apo pisw ontws kanei bam oti einai diaforetiko se poiothta.
                  "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                  But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                  Kindred, this blade and I.
                  "

                  "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                  Greek Gaming Videos
                  Greek Final Fantasy Forum

                  Comment


                  • Όντως το background φαίνεται καλύτερο στην κάτω εικόνα.Τεσπά,κλάην.Εγώ στην κονσόλα μου βλέπω γραφικάρες.Τώρα και καλύτερες να γίνονται δεν παίρνω κάτι παραπάνω από τον τίτλο.
                    Άντε παίξτε το Έπος τώρα αντί να ασχολείστε με ανούσιες διαφορές.
                    Carpe diem

                    Comment


                    • Ναι, καλά λέει ο Ground_Zero. Η διαφορά φαίνεται στο δέντρο αριστερά της.

                      edit: Τώρα πρόσεξα και μία άλλη διαφορά στις εικόνες. Της έκδοσης XBOX 360 είναι πιο blurry απ' ότι του PC. Φαίνεται πίσω της σ' ένα άλλο δέντρο.
                      sigpic

                      Comment


                      • Comment


                        • No comments.

                          Ρε μλκ Ραμπίδη, φτιάξε το Like button να του το χώσω ρε!!! :xp:
                          sigpic

                          Comment


                          • revelations, rayman origins

                            το tower defense στο revelations εχει πλακα δεν ξερω προς τι το bashing απο τον τυπο, το rayman ειναι αψογο επισης

                            Comment


                            • Magical Starsign(DS) + PainKiller: Resurrection(PC) + soon Portal 2(PC)
                              sigpic

                              Comment


                              • Installing Portal 2 in PC!

                                Loading...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X