Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ξεκίνησα το Rage στο PS3. Καλό παιχνιδάκι μέχρι στιγμής αλλά έχει κάποια σοβαρά προβλήματα κυρίως με τα loadings. Χαίρομε που το πήρα μόνο 8 λίρες.

    Comment


    • Ξεκίνησα το Spider-Man Shattered Dimensions.
      Πολύ καλό ως τώρα.Ο χειρισμός λίγο με δυσκόλεψε αλλά τώρα που συνήθισα είναι μια χαρά και γενικά όσο ανεβάζεις τον χαρακτήρα σου τόσο πιο ευκίνητος γίνεται.
      Η ιστορία πολύ καλή ως τώρα.Έχω τελειώσει το tutorial και την πρώτη πίστα (μου πήρε καμιά ώρα για να κάνω 14/15 challenges).Πάω για πρώτη πίστα Noir.Φαίνεται πολλά υποσχόμενο,οπότε όσοι γουστάρετε τον αραχνόποδο ήρωα,τσεκάρετέ το.Αν το βρείτε δηλαδή γιατί είναι ψιλοσπάνιο πλέον.
      Carpe diem

      Comment


      • Εβαλα λιγο για πρωτη φορα το Dark Souls και ξυπνησαν τρελες μνημες . Ειμαι σε ενα μικρο διλλημα τωρα και βρισκομαι αναμεσα σε αυτο και στο Witcher 2 που βγαινει στις 17. Το προβλημα με το witcher ειναι οτι θελω να παιξω και το πρωτο (αν συνδεονται αμεσα) και φοβαμαι μηπως ειναι too much... Θα μου πεις και το Dark Souls ειναι too much απο μονο του . Anyway σταματαω το μονολογο, θα αποφασισω τις επομενες ημερες!

        Comment


        • Προτείνετε μου κανα game για ps3 να νοικιάσω μέχρι να μου ρθει το ME 3.
          Τίποτα μικρό και γρήγορο.

          Comment


          • εχω κατι σε ταινια αν θες ...ενταξει πατας και κανα κουμπακι που και που
            asura's wrath

            Comment


            • Έχει βγει το Asura's Wrath; Δεν το έχω δει στα καταστήματα/βιντεοκλάμπ.

              Τελικά νοίκιασα το Bayonetta. Το είχα ξαναδοκιμάσει πιο παλιά αλλά δεν με κράτησε (αυτό το εικοσάλεπτο που είχα παίξει ).
              Ελπίζω τώρα να το τελειώσω.

              Comment


              • Άρχισα επιτέλους το Insanely Twisted Shadow Planet και, παρά τις αδυναμίες του, μέχρι στιγμής το απολαμβάνω πάρα πολύ.
                There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                Comment


                • Δανείστηκα το Dead Island. Είμαι στο 70% του story. Η χαρά των bugs n' glitches είναι πάντως ακόμη και στην έκδοση 1.3.0 ... Έχει αρκετές ώρες παιχνιδιού αλλά μου φαίνεται κουραστικό πλέον. Επίσης καμία σχέση το trailer με το παιχνίδι. Misleading advertisement!

                  Κατά τα άλλα Fight Night: Round 4 σπάνια και ακόμη πιο σπάνια Mortal Kombat 9.


                  Comment


                  • Το βγάλα το Bayonetta, απάλευτο game

                    Έπιασα το Ico να δω επιτέλους κΙ εγώ προς τι όλη η φασαρία.

                    Comment


                    • Απαλευτο και το ICO, ειχα προσπαθησει να το παιξω και εγω παλια αλλα δεν... Τωρα παιζω Alan Wake American nightmare και FF XIII-2..

                      Comment


                      • Ξεκίνησα Earthbound στο κινητό.
                        Μέχρι τώρα φαίνεται ενδιαφέρον.
                        Περισσότερα στη συνέχεια.
                        I'm back bitches... Version 2.0

                        Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                        Comment


                        • Λιώνω multiplayer στο ME 3 Ν7505 και έφτασα Grissom academy στο campaign. Πιαχνιδάρα όσο λίγα και αφού καεί ο δίσκος θα καταπιαστώ με Witcher 2 & Skyrim που περιμένουν στην ουρά. Α και το Missing Link που αν ακολουθεί τα πρότυπα του Human Revolution θα σπέρνει.
                          Τελικά αυτή η γενιά κονσόλων όντως είναι για τα μπάζα.

                          Comment


                          • Originally posted by Enpsty View Post
                            Το βγάλα το Bayonetta, απάλευτο game
                            Originally posted by i Have no Equal
                            Απαλευτο και το ICO, ειχα προσπαθησει να το παιξω και εγω παλια αλλα δεν...
                            Είστε και οι 2 κότες!

                            Καθήστε και τερματίστε τα! Άκου εκεί που θα τα πείτε απάλευτα αυτά τα 2 παιχνίδια που τερματίσαμε ολόκληρος κόσμος!
                            sigpic

                            Comment


                            • Gia to Ico symfwnw sthn apalepsia, to Bayonetta omws rularei
                              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                              Kindred, this blade and I.
                              "

                              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                              Greek Gaming Videos
                              Greek Final Fantasy Forum

                              Comment


                              • Πως είναι δυνατόν να μην τερματίσατε το ICO? Εγώ το τερμάτισα. Ήταν παλούκι με τους πλατφορμικούς γρίφους όντως, αλλά μπόρεσα να τους ξεπεράσω.

                                Η μόνη διαφορά που βρήκα ήταν λόγω του region σε κάποιες πίστες που οι γρίφοι διέφεραν εν μερεί.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X