Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rayman Origins;;;

    Comment


    • Το έχω τελειώσει στο Wii.

      Comment


      • DS ή PSP έχεις; Αν ναι, βάλε Ghost Trick ή Crush αντίστοιχα.

        Ό,τι πρέπει για τη φάση που είσαι.
        There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
        Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

        Comment


        • Originally posted by Loggo View Post
          DS ή PSP έχεις; Αν ναι, βάλε Ghost Trick ή Crush αντίστοιχα.

          Ό,τι πρέπει για τη φάση που είσαι.
          Δυστυχώς όχι. Το DS το έχω δώσει καιρό τώρα.

          Comment


          • Μπορείς επίσης να δεις τo jak and daxter collection.


            Tidy!

            Do not blame me.Blame yourself or God.
            In Matsuno we trust.

            Comment


            • To Resident Evil Revelations γιοκ.Το άφησα για όταν μπορέσω να ασχοληθώ μαζί του όπως πρέπει.Είμαι συνέχεια σε χώρους με καλό φωτισμό,όταν δεν έχω καλό φωτισμό,απλά κοιμάμαι.Επίσης στη δουλειά δε γίvεται να είμαι με το СPP,διότι αν χρειαστεί να το χαμηλώσω κλπ για οποιοδήπτοε λόγο,πρέπει να το αφαιρέσω κλπ.Γενικά η κατάσταση είναι ζόρικη.
              Οπότε ξανάβαλα το Tales of the Abyss και ξεκίνησα και τα Metroid 1 & Yoshi's Island.
              To Metroid με ζορίζει αρκετά,όλο χάνομαι και μου σπαέι τα νεύρα.Αλλά έχει φοβερή ατμόσφαιρα.
              Το Yoshi's Island από την άλλη είναι αυτό που ήθελα να δω.Έξυπνο level design ωραίοι μηχανισμοί,πολλά μυστικά να συλλέξεις και αρκετά ζόρικο,τλχ σε σχέση με τα τωρινά platforms της Ν,που έχω συνέχεια καμιά 50αριά ζωές καβάτζα.Εδώ έχω 7 και τρέμω μην τις χάσω.Όχι ότι είναι δύσκολο,κάθε άλλο.Απλά δεν είναι ο περίπατος που είναι τα τωρινά.
              Carpe diem

              Comment


              • Παιζεις το original Metroid 1; Καλυτερα να δοκιμαζες το Zero Mission.
                Do a barrel roll!

                Comment


                • Metroid? Άστα να πάνε.Και εγώ το είχα ξεκινήσει αλλά δεν άντεξα και έπαιξα το θεικό Zero Mission.Εδώ και κάμποσο καιρό παιδεύω το 2 στο 3DS αλλά είναι τόοοοοσο αρχαϊκό που δεν μπορώ άλλο (πρέπει να έχω παίξει κάνα 5ωρο).

                  Comment


                  • Το 1 το έχω στην Virtual console (3ds),όντως είναι ψιλοαπάλευτο,αλλά οκ έχει create restore point/load restore point οπότε παλεύεται κάπως.
                    Carpe diem

                    Comment


                    • Fallout 3. Από τα λίγα games αυτής της γενιάς που με καθηλώνει
                      Originally posted by Raf
                      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                      Comment


                      • The Legend of Zelda Skyward Sword (στη μέση)
                        The Witcher (μόλις το ξεκίνησα, στο hard)

                        Comment


                        • Originally posted by Evans View Post
                          The Legend of Zelda Skyward Sword (στη μέση)
                          The Witcher (μόλις το ξεκίνησα, στο hard)
                          Την καλύτερη δουλειά κάνεις. ^^

                          Εγώ ακόμη παίζω Diablo III. Κάνω τα achievements πριν το σταματήσω.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ξεκινησα το Persona 3 στο psp. Ενταξει δεν εχω να πω και πολλα μιας και επαιξα γυρω στη μια ωρα και εσβησα και το save γιατι ειχα γραψει λαθος το ονομα του χαρακτηρα . Απ'οτι ειδα το sim κομματι ειναι πληρως σε μορφη graphic novel και το ολο ''exploration'' ειναι point n click. Hard btw ελπιζω να ειναι καλη επιλογη.

                            Τωρα θα δω πως θα παει (αν θα το συνεχισω κλπ), σιγουρα ψαχνω κατι σε jrpg αλλα να ειναι ψιλοχαλαρο και να το δω σε ευρος χρονου γιατι η περιοδος που ερχεται αναμενεται δυσκολη . Προς το παρον μου φανηκε καλη φαση, θα δουμε!

                            Comment


                            • Παίζω εδώ και τόοοοοοοοοοοοοσο καιρό Skyrim και βλέπω ακόμη καινούρια πράγματα. Τι φτιάξανε οι τυπάδες. Βλέπω μέχρι το Halo 4 & το Dishonored να με βγάζει με άνεση.

                              Κάποιο από τα επόμενα Σαββατοκύριακα θα έχω την δυνατότητα να ασχοληθώ αρκετές ώρες με το Wii του κολλητού. Να δω τι πραγματικά λέει μπας και το έχω αδικήσει σε μεγάλο βαθμό.

                              Comment


                              • Αφού δεν παίζεις τέτοια παιχνίδια...
                                Είναι ανάλογα τα γούστα.Θες zelda,metroid,mario πας Wii.Θες halo,gears και τα συναφή πας xbox360.Θες metalgear,uncharted,heavy rain πας ps3.
                                Nintendo I.D.: paixtis
                                3ds friend code: 2664-2347-7128

                                Comment

                                Working...
                                X