Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Devil May Cry 3:Special Edition (PS2),παραλληλα με ο,τι παιζω multiplayer φυσικα.Ο τιτλος μεχρι στιγμης φαινεται παρα πολυ καλος,προκλητικος και απελπιστικα/αρρωστημενα ποζεραδικος .Σε κανει αμεσως να ξεχασεις το ΑΠΑΙΣΙΟ 2.Οταν το ολοκληρωσω θα παραθεσω αποψεις.
    <div align="center">

    "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

    Comment


    • <div class='quotetop'>(FiOth &#064; Apr 4 2008, 08&#58;50 AM) [snapback]17020[/snapback]</div>
      Devil May Cry 3:Special Edition (PS2),παραλληλα με ο,τι παιζω multiplayer φυσικα.Ο τιτλος μεχρι στιγμης φαινεται παρα πολυ καλος,προκλητικος και απελπιστικα/αρρωστημενα ποζεραδικος .Σε κανει αμεσως να ξεχασεις το ΑΠΑΙΣΙΟ 2.Οταν το ολοκληρωσω θα παραθεσω αποψεις.
      [/b]

      καιρός ήταν να παίξεις ένα παιχνίδι της προκοπής
      Carpe diem

      Comment


      • Εσύ να τα βλέπεις αυτά . Άντε πάρε ΧΒΟΧ360 XD .

        Apollo Justice και είμαι ανάμεσα στα εξής JRPGs:

        Persona 3
        Baten Kaitos Origins
        Lost Odyssey (meeeeeeeh&#33;&#33;&#33;11)
        Xenosaga Episode III (3η φορά) + μελέτη όλου του υποβάθρου γιατί πρέπει

        Comment


        • Παιζω Heroes of Might and Magic V. Σερνεται πολυ ομως ρε γμτ, απαιτησεις επιπεδου oblivion για γραφικα πενταετιας. Αυτοι οι Ρωσοι ολα λαθος τα κανουν.
          Do a barrel roll!

          Comment


          • Έφτασα στις αρχές του The Episode 2 στο The Orange Box και καθυστερώ επειδή ψάχνω όλα τα σκουλικοειδομεταξοσκώληκομαμούνια.Απλά να πω ότι το πακέτο είναι όπως ξέρετε ανυπέρβλητο και με έκανε να ξεχάσω προσωρινά το Halo 3.Η ιστορία του Half Life 2 και των γεγονότων που συμβαίνουν μετά από αυτό με μια πρώτη ματιά δεν λένε πολλά αλλά όταν ζήσετε όλα τα σκηνικά μέσα από το gameplay το σενάριο ξεδιπλώνεται με μαεστρία.Αξίζει να σημειωθεί ότι με την Source μηχανή του παιχνιδιού και με διάφορους πειραματισμούς έχω φτάσει σε εντελώς άκυρες επιφάνειες.
            Εν αναμονή λοιπόν και του Episode 3 του τελευταίου μέρους της τριλογίας,το κλείσιμο της ιστορίας και του Half Life 1 και 2 γενικότερα.Περιττό να πω ότι κατ&#39;εμέ η πρόσφατη και ακόμα συνεχής εμπειρία του Half Life 2 που βιώνεται μέσω χειριστήριου και τηλεόρασης είναι κατά πολύ ανώτερη από την αντίστοιχη του shit PC...

            Valve και Bungie,Gordon Freeman και Master Chief,Jason Jones και Gabe Newell μα πόσο μπροστά από την εποχή τους...

            Comment


            • <div class='quotetop'>(Ren of Heavens &#064; Apr 4 2008, 02&#58;23 PM) [snapback]17101[/snapback]</div>
              Έφτασα στις αρχές του The Episode 2 στο The Orange Box και καθυστερώ επειδή ψάχνω όλα τα σκουλικοειδομεταξοσκώληκομαμούνια.[/b]
              Την καλυτερη δουλεια κανεις.
              Θα το αγορασω και εγω καποια στιγμη το πακετακι.Το online κομματι λεει τιποτα?

              Comment


              • Οnline απ&#39;ότι ξέρω έχει τα counter strike source,team fortress 2 και halflife 2 deathmatch που απ&#39;ότι ξέρω αρκετά ενδιαφέρον είναι το 2ο.Τα άλλα 2 που τα&#39;χω παίξει είναι μέτρια.
                Nintendo I.D.: paixtis
                3ds friend code: 2664-2347-7128

                Comment


                • Από το λίγο που επαιξα με το Aeromala profile λέει πολλά.Πολύ διασκεδαστικό και χιουμοριστικό.Πιθανόν να μην φτάνει τα Call of Duty 4 ή το Halo 3 αλλά η διασκέδαση που προσφέρει και το ότι το στυλ του παιχνίδιού ευνοεί και αρχάριους στο online κομμάτι σαν και μένα δηλ. μου έκανε καλή εντύπωση.

                  Comment


                  • Ε?Δεν υπάρχει κάτι τέτοιο στο orange box απ&#39;όσο ξέρω&#33;
                    Nintendo I.D.: paixtis
                    3ds friend code: 2664-2347-7128

                    Comment


                    • Μιλάμε για το Team Fortress 2 το μοναδικό online κομμάτι του πακέτου.Τα Counter strike με την Source του Half Life 2 κτλ,episode 3 και ότι άλλο συνεπάγεται θα κυκλοφορήσει πιθανότατα στο The Orange Box 2.

                      Για τα Counter strike γενικά είμαι μαζί σου.Τα θεωρώ μη ενδιαφέροντα αλλά το Team Fortress φαίνεται ελκυστικό.Θα δείξει όταν ασχοληθώ εκτενέστερα.

                      Comment


                      • Α μάλιστα.Ναι πρέπει να&#39;ναι ενδιαφέρον.Μέσα πρέπει να&#39;χει και ένα game που λέγεται half life 2 deathmatch.Είναι με την μηχανή τα όπλα και τις πίστες του half life 2 αλλά γίνεται ένας γενικός χαμός γι&#39;αυτό δεν πολυαξίζει.
                        Nintendo I.D.: paixtis
                        3ds friend code: 2664-2347-7128

                        Comment


                        • <div class='quotetop'></div>
                          Η ιστορία του Half Life 2 και των γεγονότων που συμβαίνουν μετά από αυτό με μια πρώτη ματιά δεν λένε πολλά αλλά όταν ζήσετε όλα τα σκηνικά μέσα από το gameplay το σενάριο ξεδιπλώνεται με μαεστρία.Αξίζει να σημειωθεί ότι με την Source μηχανή του παιχνιδιού και με διάφορους πειραματισμούς έχω φτάσει σε εντελώς άκυρες επιφάνειες[/b]
                          Οταν τελειωσεις το episode 2 θα αλλαξεις την αποψη σου για το σεναριο...και παρεπιπτοντως εχει ενα απο τα καλυτερα φιναλε που εχω δει...Οντως τρομερη δουλεια και που μπροστα απο το σημερα . Valve & bungie = respect , για να μη λεμε και τι θελουμε (fanboy mode off)

                          Comment


                          • geometry wars galaxies. (wii version)

                            ξεκλειδωσα και τον lambda γαλαξια κανοντας connect το ds και wii με τα αντιστοιχα παιχνιδια.
                            ενταξει&#33; το παιχνιδι τα σπαει ακομα πιο πολυ απο οτι η εκδοση του ds. οι πιστες ειναι ιδιες αλλα με περισσοτερα εφε ο χειρισμος αν και πανευκολος, ειναι λες και παιζω πρωτη φορα τον τιτλο σε σχεση με το ds :blink:

                            Comment


                            • Aυτην την περιοδο κανω MGS Marathon εχω ηδη τελειωσει το1 στο extreme και τωρα καταπιανομαι με το 2 παραλληλα παιζω και το crisis core


                              Aντρέας Παγουλάτος

                              Comment


                              • Teleiwsa to God of war Chains of olympus kai twra paizw to Dungeon Siege throne of agony epishs gia PSP...
                                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                                Kindred, this blade and I.
                                "

                                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                                Greek Gaming Videos
                                Greek Final Fantasy Forum

                                Comment

                                Working...
                                X