Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ε είπα να το βγάλω. Αλλά να το ξέρετε, picross παίζω ασταμάτητα, παντού και πάντα. Λίγο αλλά πάντα. Στο λεωφορείο, 10 λεπτά πριν κοιμηθώ, στο τρένο. Το Picross DS σπάει τα πάντα xD .

    Edit: Επιτέλους οι κόπανοι από τους οποίους αγόρασα την κάρτα με τα 2100 Points μου έστειλαν τον κωδικό. Πάω να τον βάλω για να πάρω braid και ikaruga. Επομένως προσθέστε και το braid στη λίστα, χιχι.

    Comment


    • Across the battlefield my lightsaber shines!Στον πυρετο του Soul Calibur IV, πανω που ειχα πει πως θα ασχολουμουν με το Metal Gear Solid 3:Subsistance.Μεσα, μεσα τελειωνω και καμια αποστολη με τον Vergil στο DMC3:SE ετσι, για να μη χανω τη φορμα μου στο demon hunting ;) .
      [/b]
      Τωρα μου κανεις πλακα ετσι;Δε μπορει να παιζεις ΑΥΤΟ το πραγμα! :blink: (gia to SCIV)
      Born From Darkness...Raised By Light....
      My Wrath Shall Be Cast Upon My Enemies Like Rain Pouring From Heaven
      Official O.G.C Member

      Comment




      • Edit: Επιτέλους οι κόπανοι από τους οποίους αγόρασα την κάρτα με τα 2100 Points μου έστειλαν τον κωδικό. Πάω να τον βάλω για να πάρω braid και ikaruga. Επομένως προσθέστε και το braid στη λίστα, χιχι.
        [/b]

        Aπο που πηρες τα points?ebay?Περιμενω αναλυτικες εντυπωσεις απο Βraid .


        Τωρα παιζω χαλαρα NBA 2K8,μια χαρα μπασκετακι,καμια σχεση με τα εκτρωματα NBA LIVE.

        Comment


        • Από ebay, 25? έκανε. Μπορούσα να τη βρω και φτηνότερα (2?) αλλά τελικά πήρα αυτήν γιατί οι υπόλοιποι sellers δεν έστελναν με email τον κωδικό.

          Το braid τέλειο, τελείωσα τους δύο πρώτους κόσμους με όλα τα κομμάτια του puzzle. Φοβερή φαντασία το παιχνιδάκι και τέλειο story telling. Το έκλεισα γιατί δε μου φάνηκε και τεράστιος τίτλος και δε θέλω να το τερματίσω με τη μία. Μουσική τέλεια, αισθητική τέλεια, γρίφοι τέλειοι, όλα τέλεια πέραν της τιμής του (1200 πόντοι). Το προτείνω σε όλους.

          ΥΓ: Είναι τα πρώτα παιχνίδια που αγοράζω από το XBLA και μπορώ να πω ότι το συνολικό πακετάκι leaderboards+achievements+hd είναι άψογο. Φοβερή υπηρεσία τελικά.

          Comment


          • Τωρα μου κανεις πλακα ετσι;Δε μπορει να παιζεις ΑΥΤΟ το πραγμα! blink.gif (gia to SCIV) [/b]
            Gia perna mia volta apo to thread gia Soul 4 na mas peis ti exei afto to pragma?
            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
            Kindred, this blade and I.
            "

            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
            Greek Gaming Videos
            Greek Final Fantasy Forum

            Comment


            • Kai anarotiomoun pote tha emfanisteis Ground Zero
              Opos exo pei ta fighting game den me sygkinoun katholou san paixnidia kai exo dei arketa gia to Soul Calibur IV gia na min mou aresei pali.Opos leo einai i gnomi mou san enas anti fighting fun.Gia emena i epoxi ton Fighting Games pou axizane i' itane prototypa exei lixei pia.Apla i apantisi mou itane sxetika me tin apantisi tou Fioth o opoios sxoliase to Sof to opoio epaiza.Etsi kai ego tou apantisa sxetika me ti theoro ego san aisxos game ;)
              Born From Darkness...Raised By Light....
              My Wrath Shall Be Cast Upon My Enemies Like Rain Pouring From Heaven
              Official O.G.C Member

              Comment


              • Ah ok katalava einai kati san emena me ta FPS kai to ICO.
                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                Kindred, this blade and I.
                "

                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                Greek Gaming Videos
                Greek Final Fantasy Forum

                Comment


                • Ξεκινησα crisis core και επαιξα ενα 2ωρακι . Μου αρεσε πολυ το συστημα μαχης και το πως δομουνται οι περιοχες , γενικα μου θυμιζει πολυ kingdom hearts το ολο setting οποτε ειμαι οκ μεχρι στιγμης ... Οπτικα ειναι πανεμορφο και ηχητικα μου την ψιλοσπανε τα remix κομματια λολ . Δεν μπορω να πω κατι παραπανω αυτη τη στιγμη αλλα η πρωτη εντυπωση ειναι θετικη! Περιμενω τις απαγγελιες του Genesis lol .

                  Comment


                  • αμάν ρε Ground.Παίξε Ico να γουστάρεις τόσο που δε θα ξανασχοληθείς με Fighting & FF

                    Έπαιξα λίγο σήμερα το Castlevania Dracula X Chronicles.
                    Ωραίο παιχνιδάκι,τα τρισδιάστατα γραφικά δε με ενοχλούν όπως νόμιζα,η μουσική κλασσικά στα υψηλά γνώριμα επίπεδα της σειράς,πιο δύσκολο απ'ότι το περίμενα.Προβλέπεται ΛΙΩΣΙΜΟ!Ειδικά μόλις ξεκλειδώσω το SOTN
                    Carpe diem

                    Comment


                    • <div class='quotetop'></div>
                      Έπαιξα λίγο σήμερα το Castlevania Dracula X Chronicles.
                      Ωραίο παιχνιδάκι,τα τρισδιάστατα γραφικά δε με ενοχλούν όπως νόμιζα,η μουσική κλασσικά στα υψηλά γνώριμα επίπεδα της σειράς,πιο δύσκολο απ&#39;ότι το περίμενα.Προβλέπεται ΛΙΩΣΙΜΟ&#33;Ειδικά μόλις ξεκλειδώσω το SOTN [/b]
                      Ωραιος&#33;&#33;&#33; Το Remake τα σπαει και το βρηκα εξαιρετικο , οσο προχωρας γινεται ακομα καλυτερο...Θεωρω πως ειναι απο τις καλυτερες επιλογες για καλοκαιρακι . Καλο λιωσιμο και περιμενουμε εντυπωσεις μολις τελειωσεις

                      Comment


                      • θα βιαστώ λίγο και θα πω πως έχει πάρα πολλά μυστικά το παιχνίδι και πως μόλις ξεκλείδωσα το SOTN το σταμάτησα το remake με τη μία.ευτυχώς λίγο μετά το save μου έπεσε η μπαταρία.πάλι καλά γιατί νυστάζω αλλά με το castlevania ξεχνιέμαι άνετα.το μόνο αρνητικό είναι ότι τα original games δεν είναι full screen,ενώ υπάρχουν και διαφορές στους διαλόγους-ψιλοξενέρωσα,αλλά δε βαριέσαι θα πάρω και το κανονικό κάποια στιγμή ελπίζω,οπότε μικρό το κακό.
                        βέβαια όταν ξεκινήσεις το παιχνίδι και απορροφηθείς ούτε καν το προσέχεις οπότε όλα καλά.περισσότερες εντυπώσεις όταν γυρίσω από Κρήτη όπου και θα το λιώσω.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • αμάν ρε Ground.Παίξε Ico να γουστάρεις τόσο που δε θα ξανασχοληθείς με Fighting & FF laugh.gif laugh.gif laugh.gif [/b]
                          Otan epeksa to Ico prwth fora, eipa pws exasa pragmata giati den katalavena tous dialogous, opote xreiastike na to peksw defterh fora gia na anakalipsw pws to senario tou pacman einai foskolos brosta tou.
                          Gia na mhn milisw gia to eknevristiko gameplay.

                          Tespa afto to kairo oso den asxoloume me to Soul IV prospathw na teliwsw to Valkyrie profile me to A ending.
                          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                          Kindred, this blade and I.
                          "

                          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                          Greek Gaming Videos
                          Greek Final Fantasy Forum

                          Comment


                          • <div class='quotetop'></div>
                            prospathw na teliwsw to Valkyrie profile [/b]
                            Πως σου φανηκε το παιχνιδι ? Το εχω αφησει πολυ καιρο τωρα αλλα καποια στιγμη θα το τελειωσω...το εχω παει μεχρι την μεση αλλα δε με ενθουσιασε και τοσο..

                            Comment


                            • Kanena ending den aksizei oso to A, an den to telioseis etsi xaneis to miso game.
                              Kata ta alla an eksereseis oti mou thn spane ta games me xroniko perithorio, to vrika apistefta kalo kai aporw me ton eafto mou pou den to eixa peksei toso kairo.
                              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                              Kindred, this blade and I.
                              "

                              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                              Greek Gaming Videos
                              Greek Final Fantasy Forum

                              Comment


                              • Παντως για να απαντησω σε παραπανω σχολιο υπαρχουν κοινως κακοι τιτλοι (οπως το SoFb) ο,τι κι αν θελουμε να λεμε και το να λεει ενας ανθρωπος που αποκαλει το Halo 3 "το χειροτερο της σειρας" διασκεδαστικο τιτλο αυτη την πατατα...ε υπαρχει χασμα λογικης μαλλον :blink: .
                                <div align="center">

                                "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                                Comment

                                Working...
                                X