Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kanena ending den aksizei oso to A, an den to telioseis etsi xaneis to miso game.
    Kata ta alla an eksereseis oti mou thn spane ta games me xroniko perithorio, to vrika apistefta kalo kai aporw me ton eafto mou pou den to eixa peksei toso kairo.
    [/b]
    Τον τελευταίο καιρό θέλω να πιάσω ψύχραιμα και ώριμα ένα JRPG στο PSP (lol μπράβο μου) και είμαι ανάμεσα σε Jeanne D' Arc και Valkyrie Profile Lenneth (από την αρχή γιατί δε θυμάμαι Χριστό). Λες να παρατήσω το Jeanne D' Arc, το οποίο και ξεκίνησα, για το Lenneth;

    Το Α ending το παίρνεις στο Ηard mode ή πρέπει να κάνεις κάτι διαδικασίες ώστε να δεις τα σκηνικά με τον Lucian; Πάντως θυμάμαι που διάβαζα κάποιους οδηγούς και αναρωτήθηκα πώς γίνεται κάποιος να τα βρει αυτά μόνος του.

    Comment


    • Genika to game to epeksa xwris odhgo, to mono pragma pou diavasa einai to oti gia to A ending thelei na exeis sto status screen ekei pou stous alous grafei hero evaluation or somthing, (sth Valkyrie leei kati allo den thymame) prepei na exeis afto to statistiko gyro sto 32 mexri to chapter 7.
      Kai oxi mporeis na to deis kai sto normal, alla oxi sto easy.

      Twra gia to Jeanne D' Arc den to exw peksei alla afou to ksekinises mhn to paratas.
      Egw den to ksekinaw epidh kserw to telos
      Ektos kai an den exei sxesh me thn allithinh istoria.
      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
      Kindred, this blade and I.
      "

      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
      Greek Gaming Videos
      Greek Final Fantasy Forum

      Comment


      • αυτό το παιχνίδι το έχω προχωρήσει ελάχιστα ρε γμτ παρόλο που γουστάρω.και το ξεκίνησα και στον normal για τον Α τερματισμό.μάλλον θα χρησιμοποιήσω οδηγό δεν παίζει.
        Carpe diem

        Comment


        • Disgaea eimai sto teleftaio chapter tora.Kathysterisana to proxoriso logo Level Up-Reset-Level Up-Reset-Level Up-Reset-Level Up-Reset kai paei legontas.(Ena einai to sigouro Tactics RPG tha kano kanena xrono na paixo)
          Born From Darkness...Raised By Light....
          My Wrath Shall Be Cast Upon My Enemies Like Rain Pouring From Heaven
          Official O.G.C Member

          Comment


          • αυτό το παιχνίδι το έχω προχωρήσει ελάχιστα ρε γμτ παρόλο που γουστάρω.και το ξεκίνησα και στον normal για τον Α τερματισμό.μάλλον θα χρησιμοποιήσω οδηγό δεν παίζει.
            [/b]
            Εσύ κάποια στιγμή σε αυτό το φορουμ (και θυμάμαι και το ποστ) είχες πει ότι το προχώρησες αρκετά .

            Comment


            • Soul Calibur IV
              Shadow of the Colossus


              Comment


              • <div class='quotetop'>(Evans &#064; Aug 11 2008, 04&#58;29 AM) [snapback]35057[/snapback]</div>
                Εσύ κάποια στιγμή σε αυτό το φορουμ (και θυμάμαι και το ποστ) είχες πει ότι το προχώρησες αρκετά .
                [/b]

                έτσι νόμιζα.μετά είδα ότι έχει ακόμα τα κέρατά του
                Carpe diem

                Comment


                • Εσύ κάποια στιγμή σε αυτό το φορουμ (και θυμάμαι και το ποστ) είχες πει ότι το προχώρησες αρκετά .
                  [/b]

                  Evans&#39;s elephant memoire...
                  Deus Misereatur...
                  Gloria filiorum patres i.e.m.e
                  Viva los Vatos Locos

                  ---------------------
                  UNITED WE STAND DIVIDED WE FALL...

                  Comment


                  • Είπα να παρατήσω τα speed runs του Braid γιατί θα με ξεκάνουν και έπιασα το Ikaruga. Τώρα το κατά πόσο θα το αντέξω αυτό ή θα με στείλει αδιάβαστο δεν το γνωρίζω .

                    Θέλω να πιάσω και ένα adventure στο ds και είμαι ανάμεσα σε Secret Files, Lost in Blue και Hotel Dusk...

                    Από εκεί και πέρα μάλλον θα παίξω ξανά το HALO 3 σε legendary ή το Super Mario Galaxy για τρίτη φορά .

                    Comment


                    • Hotel Dusk , χαλαρά το καλύτερο από τα τρία που ανέφερες.


                      Comment


                      • Μιας και είμαι σε διακοπές , παίζω στο DS Final Fantasy IV
                        Αρκετά ενδιαφέρων μέχρι στιγμής σενάριο , το σύστημα μάχης αρκετά εύκολο , όμορφα γραφικά και μελοδίες...
                        Στην αρχή υπάρχει αυξημένη δυσκολία αλλά μετά τα πράγματα είναι κάπως καλύτερα...

                        Το πρώτο rpg που ασχολούμαι σοβαρά και σίγουρα θα σίγουρα θα το ασχοληθώ μέχρι το τέλος.

                        Πάντα ήθελα να ασχοληθώ με τo συγκεκριμένο είδος και χέρομαι που έκανα την αρχή με αυτόν τον πολύ καλό τίτλο , μετά σειρά έχει το Blue Dragon για το Xbox360 (αν το βρω σε καλή τιμή).

                        Comment


                        • Πηγα να αρχισω Xenoasaga αλλα το μετανιωσα... δε θελω φιλοσοφικα πραγματα αυτον τον καιρο. Το αναβαλω για μια ακομη φορα... και ξεκινησα εντελως τυχαια... το F.E.A.R .

                          Ρε γαμωτο αυτα τα FPSs μαρεσουν (σαν κατηγορια) αλλα σχεδον παντα με πιανει πονοκεφαλος κ ζαλιζομαι. Μεχρι και το Doom 1 μου το κανει... τα μονο που εχω ευχαριστηθει ειναι τα : Mortyr & Alien Vs Predator 2 , επειδη δε μου προκαλεσουν εμετο...

                          Τεσπα, φαινεται πολυ καλο και το προτειμησα απτο Mass Effect (PC). Αλλα εαν συνεχιστει η ζαλαδα , εφυγε
                          " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                          Authenticity sir, authenticity. "

                          Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                          Comment


                          • Το F.E.A.R. το θεωρώ ένα από τα κορυφαία FPS που έχουν βγει ποτέ. Πέραν των γραφικών που όταν βγήκε ήταν πολύ μπροστά, έχει φοβερό level design και το ΑΙ των κακών είναι το καλύτερο που έχω δει σε FPS. Ανυπομονώ να βγει το Project Origin για να δω τι θα προσθέσουν στην σειρά.


                            Comment


                            • tsa&#33;
                              Ipokleinomai ston kirio Hideo Kojima kai to MGS4 sto opoio vriskomai stin arxi tou 4ou act
                              (pou einai zomg kai 8 lmao). Distixws omws fevgw apo tin kriti (opou einai o filos mou me to ps3) kai den prolavainw na to termatisw&#33;&#33; damn, elpizw na vrw tropo na metaferw to save...

                              p.s. kai ligo lost odyssey prin ta pe3ei to xbox xD&#33;
                              "The fate of destruction is also the joy of rebirth"

                              Final Fantasy XI: Wings of the Goddess: Sylph World: Ixador: Paladin 75

                              Comment


                              • Πήρες Xbox 360 βρε Θεέ; Ποιος το περίμενε . Ανέβα Θεσσαλονίκη να παίξουμε μαζί το mgs4 xD .

                                Comment

                                Working...
                                X