Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Wipeout HD

    Έχω πάθει πλάκα με το συγκεκριμένο παιχνίδι. Είναι γρήγορο, πανέμορφο και όπως όλα τα wipeout, θέλει αρκετό skill για να γίνεις καλός. Είμαι στο 2ο 'Zone' του campaign και ο μόνος λόγος που σταμάτησα να παίζω είναι γιατί είμαι πτώμα από τη δουλειά..! To έχει κανένας άλλος να δοκιμάσουμε το online; Luthien_GR το PSN ID μου.


    Comment


    • Θα το δοκιμάσουμε μαζί με την πρώτη ευκαιρία φίλτατε . Είμαι λίγο n00b αλλά θα κάνω ότι μπορώ!

      Comment


      • *** Εκτός θέματος ***

        Φιοθ αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί κάνεις όλα αυτά τα ωραία, μεγάλα, καλογραμμένα ποστς για τα παιχνίδια που τερματίζεις και δεν κάθεσαι κάτω να γράψεις ένα ριβιού
        [/b]
        Nα σαι καλα Τιτε...μην ανησυχεις, review μου σχετικο με εναν ιδιαιτερα αμφιλεγομενο τιτλο ειναι καθ'οδον προς το GO (εχεμ, ακους Boy; )
        <div align="center">

        "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

        Comment


        • Άρχισα Fallout 3 Cervantes Edition σε premium χεσβόξ φιλαράκου και οι πρώτες ματιές είναι ενδιαφέρουσες.Περισσότερα όταν ασχοληθώ αρκετά...προς το παρόν προσπαθώ να φτιάξω τον Kareem Abdul Jabbar αλλά κάνω νουμπιές.

          Comment


          • Wipeout HD

            Έχω πάθει πλάκα με το συγκεκριμένο παιχνίδι. Είναι γρήγορο, πανέμορφο και όπως όλα τα wipeout, θέλει αρκετό skill για να γίνεις καλός. Είμαι στο 2ο &#39;Zone&#39; του campaign και ο μόνος λόγος που σταμάτησα να παίζω είναι γιατί είμαι πτώμα από τη δουλειά..&#33; To έχει κανένας άλλος να δοκιμάσουμε το online; Luthien_GR το PSN ID μου.
            [/b]
            Φιλε Alexandre το χω και γω το Wipeout HD οποτε θες εγω και Εvans (ειμαστε κι 2 n00bs προειδοποιω) κανουμε κανα αγωνα &#33;&#33;&#33;


            Aντρέας Παγουλάτος

            Comment


            • Εξακολουθώ να παίζω Mass Effect στο PC, αλλά σε πολύ χαλαρούς ρυθμούς. Δεν το θεωρώ κανένα παιχνίδι - πρωτοπορία, αλλά το βρίσκω αρκετά ενδιαφέρον έως τώρα και σεναριακά και γενικότερα. Όταν με το καλό το ολοκληρώσω θα γράψω περισσότερα στο ανάλογο topic στο PC section. Άντε να το τελειώσω κάποια στιγμή να αρχίσω το Witcher γιατί πλησιάζουν το Νοέμβρη ένα σωρό παιχνίδια που θέλω να παίξω + το Wrath of the Lich King...
              Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

              Comment


              • Smash Bros Brawl τελευταία μόνο.
                Nintendo I.D.: paixtis
                3ds friend code: 2664-2347-7128

                Comment


                • Καλά κανεις και παίζεις smash brawl αλλά το μέγεθος της υπογραφής σου (και άλλων που έχουν κάνει το ίδιο πράγμα) είναι ενοχλητικό. Αν μπορείς βάλε τις εικόνες δίπλα τη μια στην άλλη ή διάλεξε μια από τις δύο, σας τα έχει πει και ο XenoV αυτά....

                  Comment


                  • Άρχισα Fallout 3 Cervantes Edition σε premium χεσβόξ φιλαράκου και οι πρώτες ματιές είναι ενδιαφέρουσες.Περισσότερα όταν ασχοληθώ αρκετά...προς το παρόν προσπαθώ να φτιάξω τον Kareem Abdul Jabbar αλλά κάνω νουμπιές.
                    [/b]
                    Αναμένω με τεράστιο ενδιαφέρον τις εμτυπώσεις σου φίλε μου

                    Comment


                    • Sonic Chronicles.




                      ^ based on a true story ^

                      Comment


                      • Αυτές τις μέρες ξαναπαίζω Assassin&#39;s Creed , αφού τερμάτησα το σενάριο του GTA IV. Το παιχνίδι το άρχισα από τα μέσα Σεπτεμβρίου και τις τελευταίες 5-6 άρχισα να ασχολούμαι ξανά μαζί του. Ως game δεν είναι κακό θα μπορούσε να είναι όμως αριστούργημα, έως τίτλος σταθμός για την βιομηχανία. Επίσης σίγουρα δεν αξίζει 9αρι όπως του βάλαν αρκετά site. Έως τώρα το παιχνίδι κόλησσε καμιά 7-8 φορές . Θα γράψω σχετικό review.
                        Star Citizen videos Star Citizen gallery

                        Comment


                        • pezo lego indiana jones xbox 360
                          stalker clear sky pc
                          fallout 3....

                          Comment


                          • Sonic Chronicles.


                            ^ based on a true story ^
                            [/b]
                            Αυτος ειναι ενας απ&#39;τους λογους που παραταω ενα game μολις δω οτι δεν ειναι για μενα.
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • Τώρα που τελείωσα και το (εναλλακτικό) The World Ends With You λέω να αφιερώσω χρόνο στο WipEout HD και σε ένα ακόμα JRPG. Είμαι ανάμεσα σε τρία, εκ των οποίων το ένα απορρίπτεται αμέσως (Baroque), άρα μένουν δύο .

                              Baten Kaitos Origins, Fire Emblem Radiant Dawn

                              Αν και το πρώτο με καίει περισσότερο, μάλλον θα καταλήξω στο δεύτερο λόγω του πιο χαλαρού του gameplay, αφού χωρίζεται σε chapters και έτσι μπορώ να αφιερώνω πιο λίγο χρόνο.

                              Όπως και να έχει, TWEWY ROX.

                              Comment


                              • Αυτος ειναι ενας απ&#39;τους λογους που παραταω ενα game μολις δω οτι δεν ειναι για μενα.
                                [/b]
                                Κοίταξε, και&#39;γω το παράτησα, τρόπον τινά.

                                Comment

                                Working...
                                X