Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Γκέρει κανένας απο Pure να κάνω κάποιες ερωτήσεις;

    Comment


    • Torchlight

      Το πιο καλο Diablo rip-off ever. Κανει ο,τι κανει και το Diablo, εχει γραφικα a la WarCraft ή καλυτερα WoW και 3 μονο classes. Ομως ειναι απλουστατο, δειχνει αυτο που κανει να το κανει καλα και ειναι πολυ προσεγμενο στον τομεα των production values. Μεχρι το Diablo 3, ειναι ενα εκπληκτικο apetiser.

      Θα το παιξω λιγο παραπανω βεβαια, αλλα μου φαινεται οτι μολις ξεβαρεθηκα το gaming...χωρις να δωσω 60 ευρω...
      :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

      Comment


      • Dissidia

        Μου αρέσει πολύ

        Comment


        • Solo και Co-Op Firefight στο Halo 3: ODST όσο πάει, Uncharted 2 όποτε βρίσκω ευκαιρία και περιμένω λίγες μερούλες να ξεκινήσω Dragon Age στο Xbox 360 για το καλό.

          Comment


          • Replay το Uncharted 2 στο crushing. Ψάχνω για τους θησαυρούς που δε βρήκα, ενώ ταυτόχρονα προσπαθώ να παίζω με ελαφρώς διαφορετικό τρόπο από ότι στο πρώτο playthrough μου. Το crushing πάντως δεν προσφέρει τόσο ωραία δυσκολία όσο το hard, απλώς ψοφάς υπερβολικά εύκολα. Συνολικές εντυπώσεις για το παιχνίδι μετά το τέλος και αυτού του playthrough. Λογικά θα έχω πάρει και όλα τα trophies, πλην 3 (τα οποία θα τα πάρω λίγο αργότερα ).

            Comment


            • Το σύστημα trophies του PS3 λειτουργεί διαφορετικά απο το gamerscore του 360;

              Comment


              • Ναι δε κραταει score για να μπορεις να τα βαζεις διπλα και να μετρας ποιος το εχει μεγαλυτερο. Ειναι σαν τα achievements αλλα χωρις τα g.
                Do a barrel roll!

                Comment


                • Originally posted by Tim View Post
                  Solo και Co-Op Firefight στο Halo 3: ODST όσο πάει, Uncharted 2 όποτε βρίσκω ευκαιρία και περιμένω λίγες μερούλες να ξεκινήσω Dragon Age στο Xbox 360 για το καλό.
                  Welcome back...

                  Εγώ όποτε υπάρχει διάθεση και παίχτες για να παίξω ασχολούμε με το firefight mode του ODST , Gears of War 2 καθώς και το πολύ Demon's Souls

                  Comment


                  • Αντί για gamerscore έχει ένα σύστημα με levels. Όσο μαζεύεις trophies ανεβαίνεις levels και το κάθε είδος trophy (bronze, silver, gold, platinum) επιδρά με διαφορετικό τρόπο στην αύξηση του level σου. Εννοείται ότι όσο ανεβαίνεις levels θέλεις όλο και περισσότερα trophies για... level up :xp: . Ουσιαστικά είναι το ίδιο πράγμα, αν και προσωπικά βρίσκω αρκετά πιο απλό και έξυπνο το σύστημα του Xbox 360.

                    Comment


                    • Λοιπον μετα απο 50 ωρες ειμαι πλεον level 59 και ολοκληρωσα πολλα απο τα πραγματα που ηθελα να κανω. Μιλαω παντα για το tactics οπου στο team πλεον βρισκονται οι Balthier (πολυ ωραιος ο διαλογος με τον ramza), Beowolf, Reis, Construct 8, Cloud Strife (με materia blade) και φυσικα Cid (thunder god yay). Μου μενουν ακομα 3 jobs για να ανοιξω (mime, onion και dark knight) οπου θα τα προσπαθησω στην πορεια και λεω πλεον να παω προς το τελος. Εχω αφησει βεβαια καποια πραγματα (υπαρχουν ακομα αρκετα sidequests απ'οτι εχω δει) ενω εχασα και καποια αντικειμενα καθως επαιζα (στη μαχη με το construct 7 δεν πηρα τους θησαυρους γιατι ηθελε μια σχετικα μεγαλη διαδικασια και παραλληλα ηταν αρκετα δυσκολο το ολο εγχειρημα)

                      Ο τιτλος παραμενει κορυφαιος και το σεναριο δινει και παιρνει με συνεχομενες ανατροπες, οπως και να εχει δηλωνω μαγεμενος. Με πορεια προς το κλεισιμο πλεον, θα ξαναγραψω λογικα μεσα στις επομενες μερες οπου και θα το τελειωσω...

                      Comment


                      • Eftyxws exeis Cid kai Ramza sto party giati oi alloi den... (ektos an exeis thn Reis perfected opote passo)

                        Ante me to kalo na teleiwneis kai esy mpas kai kanw kai kana video me tactics.
                        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                        Kindred, this blade and I.
                        "

                        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                        Greek Gaming Videos
                        Greek Final Fantasy Forum

                        Comment


                        • Originally posted by Tim View Post
                          Solo και Co-Op Firefight στο Halo 3: ODST όσο πάει, Uncharted 2 όποτε βρίσκω ευκαιρία και περιμένω λίγες μερούλες να ξεκινήσω Dragon Age στο Xbox 360 για το καλό.
                          welcome back ren!!!we miss you mate !!!!!

                          kai gia na eimai on topic fm2010....liwsimoooooooo
                          Deus Misereatur...
                          Gloria filiorum patres i.e.m.e
                          Viva los Vatos Locos

                          ---------------------
                          UNITED WE STAND DIVIDED WE FALL...

                          Comment


                          • Paizw to Last Remnant epitelous, mexri stigmhs mou arese poly to paixnidi.
                            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                            Kindred, this blade and I.
                            "

                            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                            Greek Gaming Videos
                            Greek Final Fantasy Forum

                            Comment


                            • Εγω εχω φχαριστηθει σφαξιδι με το Ninja Gaiden Sigma 2

                              Comment


                              • Εγώ έκανα διάλλειμα από τα άλλα παιχνίδια και άρχισα λιώσιμο με το Kingdom Hearts II... Πραγματικά επικό παιχνίδι και τελείως διαφορετικό από το πρώτο...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X