Announcement

Collapse
No announcement yet.

God Of War III

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Εvans εγω το ξεκινησα στο Titan και το εριξα στο τελος στο normal γιατι ηταν ανυποφορο.Στο normal ηταν παρα πολυ ευκολο ομως.
    Στο titan θελει πολυ περισσοτερη στρατηγικη στις μαχες.
    Ναι, για μενα καλυτερα να επελεγες Titan,γιατι αν χασεις πολλες φορες σε ρωταει το παιχνιδι αν θες να κατεβασεις την δυσκολια.

    Comment


    • Hideo , στο easy το ριξες οχι στο νορμαλ. Νομιζω οταν σε ρωταει αν θες να τη μειωσεις ειναι το easy ως επιλογη μονο.

      Εμενα δε μου φανηκε δυσκολο στο νορμαλ, ομως εκει που εισαι Εβανς δεν ειχε ιδιαιτερα δυσκολες μαχες.
      Ground_Zero:

      Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

      Comment


      • Originally posted by Azrael View Post
        Hideo , στο easy το ριξες οχι στο νορμαλ. Νομιζω οταν σε ρωταει αν θες να τη μειωσεις ειναι το easy ως επιλογη μονο.

        Εμενα δε μου φανηκε δυσκολο στο νορμαλ, ομως εκει που εισαι Εβανς δεν ειχε ιδιαιτερα δυσκολες μαχες.
        Eμ αφου σε ειχα ρωτησει αν το εριξα στο easy(γιατι δεν προσεξα τι εγραφε) και δεν μου απαντησες.

        Ε ενταξει..γι αυτο ηταν πανευκολο.

        Comment


        • Δε σου απαντησα γιατι δεν ηξερα τοτε

          Και στο νορμαλ να το εριχνες ομως, θα σου φαινοταν ευκολο, μετα το hard.


          Ρε συ, σε ενα σημειο που εισαι σε ενα δωματιο με portals και ριχνεις ενα βελος και κοβεται η αλυσιδα για να παρεις ενα feather, εγω αυτο δε το κανα, ομως αναβαθμισα ολες τις μπαρες στο full, τι εγινε;

          Eιδα youtube χτες ενας ειχε τρελο bug, κουνουσε ολη τη βαση με το βελος και τη πηγαινε οπου ηθελε
          Ground_Zero:

          Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

          Comment


          • Originally posted by Azrael View Post
            Eιδα youtube χτες ενας ειχε τρελο bug, κουνουσε ολη τη βαση με το βελος και τη πηγαινε οπου ηθελε
            Για δείξτο...

            Κατά τα άλλα hideo, είσαι φλώρος(συγγνώμη, αλλά no offense) που δεν μπορείς να το περάσεις έστω και normal. Σε προκαλώ να το πας στο God επίπεδο να σε δω να το περάσεις χωρίς πρόβλημα. Εμένα είναι στο πετσί μου αυτό να "ξεσκίζω" και να "μαχαιρώνω" τους πάντες μπροστά μου.
            sigpic

            Comment


            • Αzrael νομίζω ότι υπάρχουν περισσότερα feathers/eyes από όσα χρειάζεται για να φτάσει στο μέγιστο η ενέργεια/μαγεία σου.Στα υπόλοιπα god of war τουλάχιστον έτσι γινόταν,φαντάζομαι πως συμβαίνει το ίδιο και εδώ.

              Εμ τανο στο hard το έπαιξε το παιδί...Αλλά μια που είσαι τόσο hardcore όσο λες,θέλω να σε δω να παίζεις devil may cry 1 στο dante must die.Απλά δεν υπάρχει,τα πάντα σε σκοτώνουν για την πλάκα.


              Tidy!

              Do not blame me.Blame yourself or God.
              In Matsuno we trust.

              Comment


              • To god επιπεδο ειναι το νορμαλ. Και ταννο, θελω να το παιξεις εσυ στο hard να δουμε μεχρι που θα φτασεις.
                Ground_Zero:

                Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                Comment


                • Originally posted by TannoSake View Post
                  Για δείξτο...

                  Κατά τα άλλα hideo, είσαι φλώρος(συγγνώμη, αλλά no offense) που δεν μπορείς να το περάσεις έστω και normal. Σε προκαλώ να το πας στο God επίπεδο να σε δω να το περάσεις χωρίς πρόβλημα. Εμένα είναι στο πετσί μου αυτό να "ξεσκίζω" και να "μαχαιρώνω" τους πάντες μπροστά μου.
                  Δεν καταλαβες την συζητηση μου φαινεται.
                  Στο Titan κολλησα.

                  Comment


                  • Deus το dmc1 must die mode βγαινει, το Gow3 στο hard απλα το φοβαμαι για μια συγκεκριμενη μαχη

                    Σε ολα τα φορουμς για αυτη τη μαχη μιλανε
                    Ground_Zero:

                    Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                    Comment


                    • Originally posted by Azrael View Post
                      Σε ολα τα φορουμς για αυτη τη μαχη μιλανε
                      Για πες σε spoiler ποια ειναι.Γιατι μπορει και να προλαβα στο titan.

                      Comment


                      • Aυτη που σε εκανε να αλλαξεις δυσκολια.

                        Btw το DLC ακομη δε το κατεβασα. Τους κωδικους λενε τους βαζουμε στο site wtf.
                        Ground_Zero:

                        Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                        Comment


                        • Χαχαχαχαχα... Καθήστε να τελειώσω το Agarest και μετά θα αρχίσω το Devil May Cry στο normal για να το μάθω και μετά θα το πάω στο VERY HARD για να σας το αποδείξω χωρίς πρόβλημα. Απλά θέλει να μαθαίνεις τις πατέντες τους. Οι αληθινοί hardcor-άδες το βλέπουν αυτό και μπορούν χωρίς πρόβλημα να το περάσουν.

                          Η μοναδική πίστα στο God mode στο God of War I που δεν πέρασα ήταν με την οικογένεια του Κράτου. Δεν την πάλευα άλλο να της την πέφτουν οι κλώνοι του. Λίγο έλειψε να σπάσω το χειριστήριο εκεί από τα πολλά mash-up buttons.
                          sigpic

                          Comment


                          • Eκει ηταν πανευκολο. Εισαι casual.

                            Εγω εβγαλα DMC4 και στο hell and hell που εσυ εισαι ενα hit και οι εχθροι στο hard.Τραβα παιξε κανα bayonetta στο very easy με ενα χερι.
                            Ground_Zero:

                            Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                            Comment


                            • Μακάρι ρε παιδιά να γίνεται πιο δύσκολο παρακάτω γιατί πραγματικά ως τώρα αισθάνομαι ότι σφάζω τα πάντα χωρίς καν να προσπαθώ. Δεν κάνω button mashing γιατί δε θέλω να κάτω, τη μάχη με τον Ηρακλή όμως ούτε καν προσπάθησα να τη βγάλω και... την έβγαλα .

                              Τέλος πάντων, μακάρι να βγει και το dlc πριν το επιστρέψω.

                              Comment


                              • To DLC για αυτους που εχουν απο τις αλλες editions λεω.
                                Ground_Zero:

                                Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                                Comment

                                Working...
                                X