Announcement

Collapse
No announcement yet.

Free Games Τσαμπανταν λεμε!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Free Games Τσαμπανταν λεμε!

    Εις το παρον θρεντιδιον θα ποσταρουμε παιχνιδια τα οποια ειναι τσαμπα, ολοκληρωμενα, παλια και νεα. Οχι demos, ουτε trials ουτε τιποτε παραμφερες. ΜΟΝΟ ΤΣΑΜΠΕ ετοιμα και ΝΟΜΙΜΑ!

    Κανω σεφτε με ενα απο τα καλυτερα παιχνιδια mechs ολων των εποχων, το οποιο βγηκε προς τσαμπα καταναλωση μολις σημερα:

    MECH WARRIOR 4!!!!!


    http://www.fileplanet.com/211699/210...28Free-Game%29


    Ετοιμος προς καταναλωση!!!
    :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

  • #2
    To Mech Commander είναι αρκετό καιρό τώρα free :


    " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

    Authenticity sir, authenticity. "

    Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



    Comment


    • #3


      The Elders Scrolls: Arena
      &
      The Elders Scrolls II: Daggerfall

      Δωρεαν απο το επισημο site της σειρας.
      Do a barrel roll!

      Comment


      • #4
        To Daggerfall το είχαμε αγοράσει με τον bro 10€, ολοκληρωμένη συσκευασία σε τέλεια κατάσταση .

        Comment


        • #5
          Αγανάχτησα με τους servers και τα απαιτούμενα downloads του Kotaku και του FilePlanet και κατέβασα το Mech Warrior 4 μαζί με το expansion, το Black Knight, από megaupload και rapidshare. Πλήρης ανικανότητα.

          Πρώτες εντυπώσεις - τα γραφικά δεν έχουν παλιώσει τόσο πολύ αλλά, λόγω των απαιτήσεων του είδους και των δεδομένων του παιχνιδιού, είναι φτωχά πλην λειτουργικά. Δεν είναι άσχημα πάντως, μάλλον το αντίθετο, απλά έχουμε συνηθίσει σε περισσότερα πράγματα. Ο χειρισμός, τουλάχιστον με πληκτρολόγιο, είναι απίστευτα άβολος και θα χρειαστεί μπόλικο key mapping μέχρι να φτάσει σε κάποιο ανεκτό επίπεδο. Η αλήθεια είναι πως η ανεξάρτητη κίνηση κορμού και ποδιών ήταν απαραίτητη, μα παραμένει παιχνίδι που χρειάζεται αρκετή εξάσκηση ή joypad με δύο αναλογικούς.
          Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

          Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

          Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

          Comment


          • #6
            Το Portal της Valve είναι τζαμπέ ολέ στο Steam μέχρι τις 24 του μήνα. Δεν το έχω παίξει, όμως με τόσα που ακούω ίσως να του ρίξω μια ματιά.


            The Steam Spring Sale is on now — find great deals on thousands of games!

            PK World - Τα πάντα για Disney comics!

            Comment


            • #7
              Originally posted by Phantom Duck View Post
              Το Portal της Valve είναι τζαμπέ ολέ στο Steam μέχρι τις 24 του μήνα. Δεν το έχω παίξει, όμως με τόσα που ακούω ίσως να του ρίξω μια ματιά.


              http://store.steampowered.com/freeportal/
              Game.Of.The.Decade.


              Για πλακα ομως.
              :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

              Comment


              • #8
                Παιδιά, έχει κατεβάσει κανείς σας το install του Portal ? Αν ναι, επικοινωνήστε μαζί μου !
                sigpic

                Comment


                • #9
                  εγω το εχω κανει και εγκατασταση!

                  Comment

                  Working...
                  X