Announcement

Collapse
No announcement yet.

PSVita

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dj Solid View Post
    Λογικα θα αποκτησω vita με τα πρώτα killer apps.

    Imra κάτι άλλο επειδή δεν κατάλαβα,έχεις xperia play? Αξίζει να το πάρω για τους emulators του Android? Από μπαταρία πως πάει; Στείλε σε πμ ένα review γιατί το ψηνω...
    Σώπα ρε, αργά ή γρήγορα, τους emulators θα τους έχουμε και στο Vita.
    There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
    Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

    Comment


    • Κοίτα,εαν εννοείς με πλαγιές οδούς τότε να μου λείπει. Εάν πάλι λόγο υποστήριξης android apps βγει κάτι,τότε ναι.
      :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

      Comment


      • Δε θα έχει Android για να υποστηρίζει Android apps.

        Comment


        • Είμαι αρκετά αλλά όχι απόλυτα σίγουρος πως είχε ειπωθεί κάτι περί υποστήριξης android apps...
          :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

          Comment


          • Το μόνο κοινό που θα έχουν είναι το PS Suite, που είναι ένα framework της SONY για κοινή ανάπτυξη τίτλων σε PS Vita και Android.

            Comment


            • Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) bestätigte den 22. Februar 2012 als Erscheinungsdatum für PlayStation Vita in Europa, Afrika, dem Nahen Osten und Australasien. PS Vita bietet ein einzigartiges Spielerlebnis für unterwegs - überall und jederzeit. Das Wi-Fi-Modell wird bereits für 249,99 EUR (UVP) (299,90 CHF) zu haben sein, das 3G/Wi-Fi-Modell für 299,99 EUR (UVP) (359,90 [...]


              22/2 στην Ευρωπη, αντε ξηλωθειτε .

              Comment


              • Ρε γαμωτο ειμαι σε δηλημα να περιμενω να βγει αυτο ή να παρω στην ιδια τιμη iphone 4 ;
                Το ξερω οτι ειναι 2 διαφορετικες συσκευες αλλα εχω τα λεφτα για μια απο τις 2

                Comment


                • Ό,τι πρέπει, την εποχή που θα βαράμε κανόνι, όσοι θα έχουμε κρατήσει ευρώ καβάτζα θα το παρουμε κοψοχρονιά (περίπου 1.500.000 σε Νέες Δραχμές)

                  Comment


                  • Preordered from amazon.co.uk, epicness.

                    Comment


                    • Και ναι στην Ιαπωνία θα μπορείτε να μεταφέρετε UMD σε PSPgo/PSVita αλλά μόνο μία φορά για κάθε UMD και με πληρωμή σε μερικά! Αν έρθει και εδώ θα είναι μία πολύ σημαντική είδηση σε ότι αφορά το Vita (αλλά ίσως και για το απλό PSP)

                      https://www.emulator-zone.com
                      I am an iteration closer to my desired solution!
                      The World Ends With You

                      I will wipe out the Belmonts from the face of earth!
                      Castlevania Lords of Shadow

                      I am Wowser, King of the Woopa Twoopa and ruler of the Shroom Kingdom
                      Hyperdimension Neptunia

                      Comment


                      • Μου αρέσει που πρέπει να πληρώσεις...

                        Ρε παιδιά, για πείτε λίγο τι παίζει με τα data plans. Από ότι θυμάμαι, αγοράζεις συγκεκριμένα, μηνιαία, προγράμματα από τη Sony και δεν μπορείς να βάλεις δικιά σου Sim, έτσι δεν είναι; Αν ισχύει αυτό, δεν ξέρω κατά πόσο αξίζει να αγοράσω το 3G μοντέλο. Αρχικά δεν υπολόγιζα τις 50 λίρες, τώρα που πλησιάζει το release όμως (σε 3 μήνες ) αρχίζω και σκέφτομαι ότι καλύτερα είναι να κρατήσω τη διαφορά τιμής για κανά παιχνίδι και θήκη.

                        Εσείς ποιο μοντέλο θα πάρετε;

                        Comment


                        • Εχω κανει προ-παραγγελια απο amazon.co.uk το απλο , ελπιζω να το στειλουν και να μην παιχτει τιποτα...

                          Comment


                          • Egw pros to parwn tha paw gia aplo alla den tha to parw day one katse na doume prwta
                            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                            Kindred, this blade and I.
                            "

                            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                            Greek Gaming Videos
                            Greek Final Fantasy Forum

                            Comment


                            • Evans δεν έχουν ανακοινώσει τι θα κάνουν στην Ευρώπη ακόμη. Και εγώ το 3G ήθελα...
                              https://www.emulator-zone.com
                              I am an iteration closer to my desired solution!
                              The World Ends With You

                              I will wipe out the Belmonts from the face of earth!
                              Castlevania Lords of Shadow

                              I am Wowser, King of the Woopa Twoopa and ruler of the Shroom Kingdom
                              Hyperdimension Neptunia

                              Comment


                              • Προς το παρόν έκανα και τα δύο μοντέλα preorder από Amazon (lol ) και στην πορεία θα ακυρώσω μία από τις δύο παραγγελίες. Θα σκάσω και +7 λίρες για day one delivery, t3h vain .

                                Comment

                                Working...
                                X