Announcement

Collapse
No announcement yet.

PSVita

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Einai toso kala ta Silent Hill?
    Apo to 4 (to opoio den mou arese kai poly) kai meta den ta exw aggiksei.
    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
    Kindred, this blade and I.
    "

    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
    Greek Gaming Videos
    Greek Final Fantasy Forum

    Comment


    • Το 2 ηταν επος και ενα απο τα αγαπημενα μου games ever, απο κει και περα η σειρα πηρε την κατηφορα με αποκορυφωμα το τελευταιο που δεν μπορεσα καν να το παιξω λογο απουσιας invert στην καμερα. Χωρις φυσικα να ειναι κακα παιχνιδια απλα χειροτερα απο τα προηγουμενα. Ειμαι και fanboy του SH οποτε εχω την ελπιδα οτι μπορει να το κανουν σωστα αυτη τη φορα..

      Comment


      • Πτώση τιμής για το PS Vita

        Α ρε Sony αφού πάντα δεύτερη θα είσαι στα φορητά τι κάθεσαι και χτυπιέσαι; :troll:

        Comment


        • Δε με χαλάει καθόλου. Βέβαια την 20% μείωση δεν την βλέπω, στο αμαζον την ίδια τιμή έχει από τότε που βγήκε σχεδόν... Θα ήθελα να δω πού το είδαν.
          Originally posted by Squall Leonhart
          I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
          Originally posted by 丹野
          Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
          Originally posted by Ryu_gr
          υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

          Comment


          • Τα μαγαζια λεει οτι ριχνουν την τιμη οχι η sony, επισης νομιζω οτι αναφερεται στην ακριβη εκδοση οχι στην βασικη.

            Comment


            • Originally posted by nooto View Post
              Τα μαγαζια λεει οτι ριχνουν την τιμη οχι η sony, επισης νομιζω οτι αναφερεται στην ακριβη εκδοση οχι στην βασικη.
              Σύμφωνα με το gameover ισχύει για όλα τα μοντέλα.

              Comment


              • Ναι το είδα πως δεν τη ρίχνει η Σόνυ. Αλλά το άμαζον σε γενικές γραμμές ακολουθεί τα κανονικά μαγαζιά και δεν είδα κάτι τέτοιο. Για την ακριβή έκδοση μου φαίνεται λογικό πάντως και μάλλον εκεί πάει το 20% (και αν). Δεν είναι μόνο πως είναι ακριβό, δεν έχεις καν επιλογή παρόχου και πληρώνεις και κάθε μήνα. Και ίδια τιμή με το κανονικό να είχε δε θα υπήρχε διαφορά πιστεύω.
                Originally posted by Squall Leonhart
                I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                Originally posted by 丹野
                Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                Originally posted by Ryu_gr
                υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                Comment


                • 42.000 οι πωλήσεις για την τρίτη εβδομάδα.

                  Το Virtual Boy θα το περάσει; :troll:

                  Comment


                  • Do a barrel roll!

                    Comment


                    • Originally posted by Enpsty View Post
                      42.000 οι πωλήσεις για την τρίτη εβδομάδα.

                      Το Virtual Boy θα το περάσει; :troll:
                      Σε παρακαλώ, εδώ είμαστε υπεράνω των πωλήσεων..

                      Comment


                      • Μεγεια το Vita Straier, διαβασα και τις πρωτες εντυπωσεις, καλη φαση σιγουρα.
                        Περιμενω να μας πεις και τι παιζει με το PSN Store και τι εχει εκει για να κατεβασεις και τι τιμες παιζουν γενικοτερα. Το μηχανημα στα χαρτια ειναι υπερπληρες παντως.

                        Συντομα θα γινει πανικος και απο PS2 ports, αντε να δουμε και CFW της προκοπης και μετα θα δειτε πως θα ανεβουν οι πωλησεις.

                        Comment


                        • Περιμενω να μας πεις και τι παιζει με το PSN Store και τι εχει εκει για να κατεβασεις και τι τιμες παιζουν γενικοτερα.
                          Το έκανα link με τον αμερικάνικο λογαριασμό που έχω που είναι και ο βασικός μου και δεν έχει ανοίξει ακόμα το PSN store. Κοίταξα στο γιαπωνέζικο PSN Store μέσω PS3 και έχει κάποια ντέμο αλλά δυστυχώς δε μπορώ να αντιγράψω παιχνίδια άλλου λογαριασμού... Οι τιμές για τα πλήρη παιχνίδια είναι όσο οι retail αν θυμάμαι καλά (και στην πράξη ελαφρώς μεγαλύτερες γιατί στα μαγαζιά θα υπάρχει πάντα κάποια μικρή έκπτωση).

                          Κάτι που ξέχασα να πω πριν ήταν για τις θήκες των παιχνιδιών. Είναι πολύ μικρές σχεδόν όσο μισή PSP θήκη και δεν περιέχουν manual. Το manual υπάρχει σε ηλεκτρονική μορφή μέσα στο cartridge κάτι το οποίο έχει και τα θετικά του αλλά κάνει τη θήκη να φαίνεται πολύ φτωχή. Εδώ ο Τίτος ρίχνει τα κραξίδια του. Είναι τουλάχιστον φιλική προς το περιβάλλον. Τα cartridge είναι ελαφρώς μικρότερα από SD card ενώ η memory card ελαφρώς μεγαλύτερη από microSD.
                          Originally posted by Squall Leonhart
                          I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                          Originally posted by 丹野
                          Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                          Originally posted by Ryu_gr
                          υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                          Comment


                          • Ανυπομονώ να δω πως θα δείχνουν οι τίτλοι του PS2 στο Vita. Αν επαναληφθεί το σκηνικό PSP-PS1 είναι άκοπο system seller για μένα.
                            There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                            Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                            Comment


                            • Originally posted by Loggo View Post
                              Ανυπομονώ να δω πως θα δείχνουν οι τίτλοι του PS2 στο Vita. Αν επαναληφθεί το σκηνικό PSP-PS1 είναι άκοπο system seller για μένα.
                              Θεωρω πως εχεις στο μυαλο σου και την μελλοντικη jailbreak δυνατοτητα...
                              :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                              Comment

                              Working...
                              X