Announcement

Collapse
No announcement yet.

Η τέλεια οθόνη για το wii!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    「EIZO FlexScan HD2452W」 Θέλω...
    Σου προσφέρω το δικαίωμα αγοράς του Οπούνα.

    Comment


    • #32
      Eizo HD 2441W exw, alla to Wii den syndeetai dystyxws.. Parolo pou prospa8isa arketes modes kai tricks mesw adapters kai kalwdiwn, den syndeetai oute me to composite, oute me to component kalwdio...

      Pantws, i o8oni einai aplws latreia... 1400 Eyrw, alla tin vlepw kai ftiaxnomai!
      OniBocho Η Θέα μέσα από ένα Ζωντανό Κουτί

      Σ.Π.Ι.Χ. Productions Όραμα, Ιδέες, Αγάπη

      Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it... - Lord Lucifer Morningstar

      Comment


      • #33
        Και εγώ για το PC μου την παρήγγειλα μια Sharp Aquos και εκεί θα ρίξω και το Wii.

        Τώρα για το explain το κατάλαβες μόνο σου τι να πω...... Εγώ ακόμα γελάω με τον τύπο που είδε διαφορές στο Frame στα 480p στα 480i μεταξύ gamecube και Wii για το Twilight.......
        [/b]
        νομιζω αυτο το ποστ του xeno τα λεει ολα με ελαχιστο μπλα μπλα, http://www.gamers-odyssey.com/forum/index....indpost&p=23441 οσο για το TP για να ειμαι σαφης επειδη μαλλον με παρεξηγησες το επαιξα σε 480p ΚΑΙ 480i στο wii στην πλασμα ενος φιλου χωρις καν να αλλαξω καλωδιο απλα κανοντας την αντιστοιχη ρυθμιση απτα display settings, anyway αν τελικα το progressive scan τρωει παραπανω πορους μονο αμα ειναι κακογραμμενο το game ειναι και αυτο ενα θεμα, απ'την αλλη γιατι η καταραμμενη noobami δεν βγαζει ενα καταραμμενο PES στο ps2 με progressive scan και wide screen support ? Οσο για τις δυνατοτητες του component απλα εγραψα οτι ειχα διαβασει σε αρθρο του gameover.gr, μαλλον δεν θα το παιρνω και τοσο στα σοβαρα το site απο δω και μπρος ( κανονικα δεν θα επρεπε να παιρνω ποτε τοις μετρητοις γραφωμενα πρωην συνακτων του GAMES )

        Σιγουρα η ιδανικη λυση ειναι μια EDTV αν καποιος θελει τοσο πολυ να παιζει στα 480p χωρις ταυτοχρονα να τρωει scaling επειδη η φυσικη αναλυση της τηλεορασης ειναι πανω απτα 640*480, αντε να την βρεις ομως ....

        Comment

        Working...
        X