Announcement

Collapse
No announcement yet.

Unfortunate Events

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Unfortunate Events

    Εδώ θα λέμε ατυχέστατα γεγονότα που μας συμβαίνουν/συνέβησαν σχετικά με τα VideoGames. Αυτά μπορεί να αφορούν από χαμένα saves και διακοπή ρεύματος, μέχρι κονσόλες να πέφτουν από τραπεζάκια και διαλυμένα discs.

    Αφορμή κυρίως για αυτό το topic, δυστυχώς, είναι μαλακια που έγινε πριν λίγο καθώς έπαιζα και έκανα leveling up στο Eternal Sonata.

    Εκεί λοιπόν που έπαιζα ωραία και καλά, γεμάτος όρεξη, με περνούν τηλέφωνο στο κινητό, το οποιο το είχα στο πολύ μικρό σύρμα του USB στο PC για να φορτίζεται. Σκύβω να το σηκώσω και δίνω μια με το πόδι μου στο XBOX 360 Elite που στεκόταν, και έγειρε πολύ αγρια κάνοντας restart. Νομίζοντας ότι έχασα μονο ένα μικρό progress στο παιχνίδι, το έβαλα αλλα... Ακουγόταν ο ήχος, η μουσική όμως όχι, και το παιχνίδι μάγκωνε και έκανε πολύ loading. Λίγο μετά κατάλαβα τι έγινε...



    Άντε τώρα να το βρω σε καλή τιμή και να κάτσω να περιμένω να μου έρθει για να συνεχίσω.

  • #2
    Αχαχαχαχαχαχα...

    Πάρτο στο PS3 ρε. Η κονσόλα της M$ είναι γνωστή δυσλειτουργία από μόνη της.
    sigpic

    Comment


    • #3
      Όντως. το PS3 το πετάς από το μπαλκόνι και συνεχίζει να παίζει (ακόμα κι αν βγει από την πρίζα).
      Εξάλλου τι καλύτερο από το να έχει την ευκαιρία να ξαναπαίξει το παιχνίδι από την αρχή!!!
      Originally posted by Squall Leonhart
      I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
      Originally posted by 丹野
      Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
      Originally posted by Ryu_gr
      υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

      Comment

      Working...
      X