Announcement

Collapse
No announcement yet.

Xbox One

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re! o straier!
    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
    Kindred, this blade and I.
    "

    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
    Greek Gaming Videos
    Greek Final Fantasy Forum

    Comment


    • Πού χάθηκες εσύ πιδίμ?

      Καλώς σε ξαναβρίσκουμε!
      Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

      Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

      Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

      Comment


      • Πάρτε εδώ να γουστάρετε.Δεν παίζει βέβαια,αλλά έτσι για το χαβαλέ.
        Σελίδα Uh oh ... it's a 404! (Page Not Found) - Ο πιο έγκυρος προορισμός για την αγορά των videogames, του hardware, του κινηματογράφου και των gadgets.
        Carpe diem

        Comment


        • Ψεύτικη είναι.
          Η εικόνα του BK είναι από fan art του 2010.

          Comment


          • Ναι το ξέρω,τα διάβασα κι εγώ τα σχόλια ξέρεις.
            Αλλά πόσο γαμάτο θα ήταν να ίσχυαν όλα αυτά;
            Carpe diem

            Comment


            • Originally posted by Altair View Post
              Ναι το ξέρω,τα διάβασα κι εγώ τα σχόλια ξέρεις.
              Αλλά πόσο γαμάτο θα ήταν να ίσχυαν όλα αυτά;
              Δεν διάβασα τα σχόλια του enternity. Ο τύπος που το έκανε είναι μέλος στο neogaf.
              (Μα πόσο μπροστά είμαι;)


              Κοίτα το Mirror's Edge 2 το έχω σίγουρο exclusive πάντως.

              Comment


              • Originally posted by Enpsty View Post
                Κοίτα το Mirror's Edge 2 το έχω σίγουρο exclusive πάντως.
                Εγώ, αντιθέτως, όχι. Αυτό είναι απόφαση του δημιουργού κι όχι της Microsoft. Το 1ο το έφεραν σε όλες τις πλατφόρμες μέχρι και στο Steam, οπότε θα κάνουν το ίδιο και για το 2.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by 丹野 View Post
                  Εγώ, αντιθέτως, όχι. Αυτό είναι απόφαση του δημιουργού κι όχι της Microsoft. Το 1ο το έφεραν σε όλες τις πλατφόρμες μέχρι και στο Steam, οπότε θα κάνουν το ίδιο και για το 2.
                  Ναι οταν πεσει το παραδακι θα σου πω εγω ποιανου αποφαση ειναι
                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment


                  • Moneyhatting makes the world go round.
                    Επισης:

                    Comment


                    • Οριστε καποια νεα για το πώς θα λειτουργει το ολο θεμα με το δανεισμο παιχνιδιων κτλ σε γνωστους:
                      Find in-depth gaming news and hands-on reviews of the latest video games, video consoles and accessories.

                      Κοινως, οπως φαινεται δε θα υπαρχει καποιο ουσιαστικο θεμα.

                      Οσο για τα περι privacy με το Kinect στη μεση ουτε εκει βλεπω κατι τραβηγμενο:
                      Find in-depth gaming news and hands-on reviews of the latest video games, video consoles and accessories.

                      Comment


                      • O daneismos einai ousiastiko thema, epishs afto to only once kai to tha prepei na se exw filo ena mhna einai epishs provlhmata.

                        Oso gia to deftero.... that's what THEY say
                        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                        Kindred, this blade and I.
                        "

                        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                        Greek Gaming Videos
                        Greek Final Fantasy Forum

                        Comment


                        • Οκ, δηλαδή για να καταλάβω, μπορείς να δώσεις το game σε έναν φίλο, αλλά έως και σε 10 family members, αυτό τώρα πως θα εξακριβώνετε ; Μέσω facebook ;

                          Ακόμα, αν δώσεις το game σε έναν φίλο, πρέπει να είναι φίλος σου τουλάχιστον 30 ημέρες και θα πρέπει να κάνει login κάθε 1 ώρα στο Live για να παίξει, αν το δώσεις δεν μπορεί να το δώσει πίσω και σε κανέναν άλλο. Και όλα αυτά μόνο ΑΝ τα επιτρέψει ο Publisher του τίτλου.

                          Yep, δε φαίνεται να υπάρχει κάποιο ουσιαστικό θέμα
                          Αν έχει καλά exclusives, τότε το χακαρισμένο Xbone θα έχει μεγάλη πέραση .

                          Comment


                          • Κοντολογίς επιβεβαίωσαν ό,τι λεγόταν εδώ και τόσες μέρες (πχ άχρηστο BluRay) με κάποιες ελάχιστες διευκολύνσεις (δυνατότητα περιορισμένου δανεισμού) και πέταγμα της μπάλας των μεταχειρισμένων στους publishers. Ειδικά αυτό το "συγκεκριμένα καταστήματα" με σκότωσε.
                            Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                            Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                            Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                            Comment


                            • Όλα αυτά δεν είναι λύσεις σε ένα υπαρκτό πρόβλημα, απλά προτείνουν εναλλακτικές με πολλούς περιορισμούς για να αποδείξουν ότι δεν είναι τόσο απόλυτα τα πράγματα, όσο αρχικά φάνηκαν.

                              Για μένα πάντως το οτιδήποτε βάζει πολλά βήματα για την ολοκλήρωση μίας διαδικασίας, όποια και αν είναι αυτή, αποτελεί πρόβλημα και μάλιστα πολύ μεγάλο. Στην περίπτωση του X1 θα προτιμούσα να μη δανείζω καν παιχνίδια, από το να πρέπει να σκέφτομαι αν γνωρίζω τον άλλον 30 μέρες ή όχι, αν του έχω ήδη δώσει ένα παιχνίδι και αν το επιτρέπει ο publisher.

                              εδιτ:

                              σχόλιο από ένα χρήστη στο kotaku με το όνομα JesusChrist:

                              The family one is such bullshit. My family is gigantic. Like about 6 billion people. How am I supposed to choose which 10 to share it with?
                              Παιδιά τι να λέμε τώρα, είναι γελοίο το όλο θέμα, ας τα καταργούσαν τελείως και ας έμεναν πιστοί στις αρχικές τους δηλώσεις, μεσοβέζικες λύσεις τέτοιου τύπου είναι για τα πανηγύρια.

                              εδιτ2:

                              Επίσης το άρθρο στο κοτάκου θέτει τον προβληματισμό "Τι θα γίνει αν πέσουν οι servers της MS;" και κάποιος αναφέρει την περίπτωση ενός hackattack. Not bad .

                              Comment


                              • Ζω για αυτά τα βιντεάκια


                                PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                                Comment

                                Working...
                                X