Announcement

Collapse
No announcement yet.

Xbox Live Arcade

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To LIMBO είναι ωραίο αλλά θα το τερματίσεις σε 3-5 ώρες...
    Originally posted by Squall Leonhart
    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
    Originally posted by 丹野
    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
    Originally posted by Ryu_gr
    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

    Comment


    • Επαιξα το Demo, καλο ηταν αλλα δεν ξερω αν αξιζει 1200.. Λεω να περιμενω Alan Wake..

      Comment


      • Το Limbo με τίποτα δεν αξίζει 1200. Είναι παιχνίδι των 3-4 ωρών με σχεδόν μηδενικό replay value.

        Κατά την άποψή μου περίμενε κάτι άλλο ή Deals Of The Week που ίσως ρίξουν το Limbo(ήδη το έχουν κάνει 3-4 φορές) στα 600 MP

        Το καλύτερο παιχνίδι (από άποψη ωρών ενασχόλησης) στους 1200 που μου έρχεται στο μυαλό είναι το Super Meat Boy.Δεκάδες ώρες αν θες να το τερματίσεις


        Comment


        • To Limbo νομίζω έχει βγει και σε πακέτο με άλλους τίτλους σε retail,οπότε αν μπορέσεις να το βρεις πιο φτηνά και γουστάρεις,τσέκαρέ το.
          Carpe diem

          Comment


          • Ναι αν δεν κανω λαθος Limbo-Trials HD-Splosion man ειναι το πακετο που λεει ο Altair.

            To Limbo ειναι σχετικα καλο παιχνιδι αν θες κατι διαφορετικο κλπ αλλα οπως ειπαν και οι υπολοιποι δεν θεωρω οτι αξιζει 1200. Ειναι τιτλος που τον βλεπεις μια μονο φορα καθως δεν εχει replay value και ειναι πολυ πολυ μικρος σε διαρκεια... Τσεκαρε λιγο και το topic που εχουμε αν θες παραπανω πληροφοριες.

            Τσεκαρε να δεις τι παιζει και το trine απο διαρκεια και αποφασιζεις. Για value for money ψηφιζω και εγω smb και trials...

            Comment


            • Trine 2 δαγκωτό. Το 1 μου άρεσε πολύ, κράτησε περισσότερο από το Limbo και έχει αρκετά καλό replay value αν θέλεις να ξεκλειδώσεις τα πάντα. Για το 2 έχω διαβάσει ακόμα καλύτερα λόγια.

              Και το Limbo πολύ ωραίο παιχνιδάκι είναι, όμως κρατάει πολύ λίγο και μετά δεν το ξαναπαίζεις.

              PK World - Τα πάντα για Disney comics!

              Comment


              • Εν τω μεταξύ βρίσκονται σε εντελώς αντίθετες κατευθύνσεις σε θέμα art direction. Το ένα είναι πολύχρωμο μέχρι αηδίας και το άλλο είναι ασπρόμαυρο.
                Originally posted by Squall Leonhart
                I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                Originally posted by 丹野
                Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                Originally posted by Ryu_gr
                υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                Comment


                • Παίξε το Demo του Bastion

                  Την επόμενη βδομάδα θα είναι Deal Of The Week στους 600 πόντους


                  Comment


                  • Επαιξα το Demo του Bastion και με κερδισε αμεσως.. Σιγουρη αγορα στο Deal of the week..

                    Comment


                    • Σήμερα DOTW το Bastion στους 600 πόντους για να μην το ξεχάσετε οι ενδιαφερόμενοι


                      Comment


                      • Got it! Επιτέλους...


                        Comment



                        • Instant buy for me. It brings back so many awesome memories

                          Comment


                          • Ελπίζω κάποια στιγμή να βγάλουν και το, πολύ ανώτερο του 3, Rayman 2. Το έχουν κάνει ένα σωρό ανούσια ports αλλά, εκεί που πρέπει, δε το έχουν βγάλει ακόμα.
                            There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                            Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                            Comment


                            • Ο'τι ειπε ο Loggo.
                              Do a barrel roll!

                              Comment


                              • Δικό σας!

                                The illusion of free will is an illusion.

                                Comment

                                Working...
                                X